Deelnemerslijst Ronde van de Algarve
De voorlopige deelnemerslijst van de 45e Ronde van de Algarve, die tussen 20 en 24 februari wordt georganiseerd.
1. BORA - hansgrohe
1 ACKERMANN Pascal2 BODNAR Maciej3 DRUCKER Jempy4 KONRAD Patrick5 SCHILLINGER Andreas6 SCHWARZMANN Michael7 SELIG Rüdiger
2. CCC Team
11 ANTUNES Amaro 12 BARTA Will13 BERNAS Pawel14 CERNÝ Josef15 KOCH Jonas16 TEN DAM Laurens17 ZOIDL Riccardo
3. Deceuninck - Quick Step
21 DECLERCQ Tim22 JAKOBSEN Fabio23 LAMPAERT Yves24 MARTINELLI Davide25 MAS Enric26 SÉNÉCHAL Florian27 ŠTYBAR Zdenek
4. Groupama - FDJ
31 DÉMARE Arnaud32 GUARNIERI Jacopo33 KONOVALOVAS Ignatas34 KÜNG Stefan35 LE GAC Olivier36 SEIGLE Romain37 VAUGRENARD Benoît38 ARMIRAIL Bruno
5. Lotto Soudal
41 DE BUYST Jasper42 DEWULF Stan43 FRISON Frederik44 HAGEN Carl Fredrik45 MAES Nikolas46 NAESEN Lawrence47 VAN GOETHEM Brian
6. Team Dimension Data
51 VALGREN Michael52 BAK Lars Ytting53 BOASSON HAGEN Edvald54 CUMMINGS Steve55 KING Ben56 VERMOTE Julien57 WYSS Danilo
7. Team Jumbo-Visma
61 GROENEWEGEN Dylan62 JANSEN Amund Grøndahl63 VAN DER HOORN Taco64 POWLESS Neilson65 ROOSEN Timo66 TEUNISSEN Mike67 WYNANTS Maarten
8. Team Katusha - Alpecin
71 DEBUSSCHERE Jens72 GONÇALVES José73 GUERREIRO Ruben74 POLITT Nils75 ŠPILAK Simon76 STRAKHOV Dmitry77 WÜRTZ SCHMIDT Mads
9. Team Sky
81 DE LA CRUZ David82 DUNBAR Eddie83 GEOGHEGAN HART Tao84 POELS Wout85 ROWE Luke86 STANNARD Ian87 VAN BAARLE Dylan
10. Team Sunweb
91 KRAGH ANDERSEN Søren92 CURVERS Roy93 HIRSCHI Marc94 PEDERSEN Casper95 OOMEN Sam96 TUSVELD Martijn97 VERVAEKE Louis
11. Trek - Segafredo
101 BRAMBILLA Gianluca102 DEGENKOLB John103 KIRSCH Alex104 MULLEN Ryan105 PEDERSEN Mads106 STUYVEN Jasper107 THEUNS Edward
12. UAE-Team Emirates
111 ARU Fabio112 CONSONNI Simone113 CONTI Valerio114 ÐURASEK Kristijan115 PETILLI Simone116 POGACAR Tadej117 PHILIPSEN Jasper
13. Caja Rural - Seguros RGA
121 GONÇALVES Domingos122 ABERASTURI Jon123 MALUCELLI Matteo124 MOREIRA Mauricio125 CHERNETSKI Sergei126 MOLINA Antonio127 SERRANO Gonzalo
14. Cofidis, Solutions Crédits
131 LAPORTE Christophe132 CLAEYS Dimitri133 HERRADA José134 MATHIS Marco135 VANBILSEN Kenneth136 VAN LERBERGHE Bert137 WAEYTENS Zico
15. W52 / FC Porto
141 ALARCÓN Raúl142 SILVA Joaquim144 RODRIGUES João145 MESTRE Ricardo146 MESTRE Daniel147 CALDEIRA Samuel José
16. Wanty - Groupe Gobert
151 BACKAERT Frederik152 DE GENDT Aimé153 DEVRIENDT Tom154 DUPONT Timothy155 MEURISSE Xandro156 OFFREDO Yoann157 VLIEGEN Loïc
17. Ludofoods Louletano Aviludo
161 GARCÍA DE MATEOS Vicente162 DE LA FUENTE David163 FERNANDES Luis164 HERNANDEZ Oscar165 GARCÍA Francisco166 BARBOSA Márcio167 MEIRELES Nuno
18. Efapel
171 PAULINHO Sérgio Miguel172 CASIMIRO Henrique173 SILVA Rafael174 SILVA Bruno175 PAULINHO Pedro176 ANGULO Antonio177 MIHAYLOV Nikolay
19. LA Aluminios
181 BARBIO António182 DUARTE Emanuel183 CRISPIM André184 RIBEIRO David185 LEAÇA Gonçalo186 OLIVEIRA Fabio187 SCHEULEN Marvin
20. Miranda - Mortágua
191 FREITAS Daniel192 SANCHO Hugo193 GONCALVES Gaspar194 NANCLARES Jesus Angel195 VEGA Sergio196 LEAL Tiago 197 PINHEIRO Ivo
21. Radio Popular Boavista
201 MENDONÇA Luis202 SILVA Daniel203 BENTA João204 GOMES Luis205 GUERRERO Pablo206 NUNES Hugo207 SALGADO João
22. Sporting Clube de Portugal/Tavira
211 MACHADO Tiago212 FIGUEIREDO Frederico213 GRIGORYEV Alexander214 MENDES José215 TOFFALI Nicola216 NOCENTINI Rinaldo217 MARQUE Alejandro Manuel
23. UD Oliveirense/InOutbuild
222 COSTA Fabio 223 FERNANDES Venceslau224 LOPES Pedro Jose225 LOPES Pedro Miguel226 LOURENCO Rafael227 SOUSA José228 GONÇALVES Hélder
24. Vito-Feirense-Pnb
231 MATIAS Joao232 SAAVEDRA Bernardo233 DEL PINO Jesus234 PELEGRÍ Óscar235 BARBOSA João236 FERREIRA Antonio237 CARDOSO Filipe