Naar de inhoud

Aad Perspectief

Edisongroep
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 20262475
Samen2475
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 20262475
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202611
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202611
vrijdag 25 september 202611
donderdag 24 september 202600
Samen2519
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)2486
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)11
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)33
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)2527
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)21
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)52
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)767
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)22
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)21
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)2.08940
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)155
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)22
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)22
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)107
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)21
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)41
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)1.12915
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)155
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)31
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)22
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)21
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)66
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)129
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)9999
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)15.797113
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)2.20819
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)77
Samen21.998368
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20262497
September 202625711
Augustus 202652
Juli 20268011
Juni 20262.10747
Mei 20261612
April 20261.15122
Maart 20262420
Februari 202618.109236
Januari 20263332
December 20252510
November 20253.01411
Oktober 20253.970140
September 20257445
Augustus 2025398155
Juli 202511599
Juni 20254835
Mei 202521
April 202597
Maart 20253025
Februari 202533
Januari 202544
December 202466
November 20242322
Samen29.752963
Per jaar
  • 2026 (tot nu)400 bezoekers · 22.031 bekeken
  • 2025535 bezoekers · 7.692 bekeken
  • 2024288 bezoekers · 295 bekeken
  • 20231 bezoekers · 1 bekeken
  • 20220 bezoekers · 0 bekeken
  • 20211 bezoekers · 1 bekeken
  • 20203 bezoekers · 3 bekeken
  • 201912 bezoekers · 31 bekeken
  • 201812 bezoekers · 16 bekeken
  • 201714 bezoekers · 16 bekeken
  • 201618 bezoekers · 31 bekeken
  • 201538 bezoekers · 61 bekeken
  • 201446 bezoekers · 68 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)22.03140029,2%
20257.69253539,1%
202429528821,1%
2023110,1%
2022000,0%
2021110,1%
2020330,2%
201931120,9%
201816120,9%
201716141,0%
201631181,3%
201561382,8%
201468463,4%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur1.211264,6%
1 tot 2 uur1.539213,7%
2 tot 3 uur1.329213,7%
3 tot 4 uur414142,5%
4 tot 5 uur748223,9%
5 tot 6 uur865234,1%
6 tot 7 uur837315,5%
7 tot 8 uur1.189325,7%
8 tot 9 uur1.119295,2%
9 tot 10 uur732254,5%
10 tot 11 uur1.084203,6%
11 tot 12 uur918274,8%
12 tot 13 uur998315,5%
13 tot 14 uur1.245193,4%
14 tot 15 uur1.405295,2%
15 tot 16 uur802285,0%
16 tot 17 uur1.019173,0%
17 tot 18 uur842152,7%
18 tot 19 uur1.057193,4%
19 tot 20 uur1.861234,1%
20 tot 21 uur1.315203,6%
21 tot 22 uur1.839264,6%
22 tot 23 uur2.372254,5%
23 tot 24 uur2.300183,2%
Samen29.040561100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag44 bezoekers · 1.681 bekeken
  • Dinsdag72 bezoekers · 7.438 bekeken
  • Woensdag83 bezoekers · 4.857 bekeken
  • Donderdag82 bezoekers · 1.958 bekeken
  • Vrijdag117 bezoekers · 7.998 bekeken
  • Zaterdag129 bezoekers · 3.094 bekeken
  • Zondag34 bezoekers · 2.014 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1.681447,8%
Dinsdag7.4387212,8%
Woensdag4.8578314,8%
Donderdag1.9588214,6%
Vrijdag7.99811720,9%
Zaterdag3.09412923,0%
Zondag2.014346,1%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
23.932 keer bekeken (82,4%), 398 bezoekers (70,9%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
5.108 keer bekeken (17,6%), 163 bezoekers (29,1%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Aad Perspectief

↑ Terug naar de berichten