Naar de inhoud

Dagboek en verhalen van een oudje

Verhalen en schrijfsels over van alles en nog wat
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 20262077
Samen2077
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 20262077
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202611
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202611
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen2099
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)2077
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)22
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)1476
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)1004
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)66
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)77
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)1414
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)1312
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)22
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)65
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)44
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)55
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)413
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)22
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)44
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)564
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)22
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)513
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)21
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)16313
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)22
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)44
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)66
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)6.79531
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)6262
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)1818
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)21111
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)1515
Samen7.949257
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20262088
September 202625316
Augustus 20263635
Juli 20261716
Juni 2026446
Mei 202611313
April 202616716
Maart 20266.80743
Februari 2026305105
Januari 20262019
December 2025314
November 202539479
Oktober 202533
September 202531982
Augustus 2025408193
Juli 2025165129
Juni 20254131
Mei 20251022
April 202566
Maart 20251313
Februari 202511
Januari 202500
December 202411
November 20241514
Samen9.469835
Per jaar
  • 2026 (tot nu)277 bezoekers · 7.970 bekeken
  • 2025543 bezoekers · 1.483 bekeken
  • 2024224 bezoekers · 234 bekeken
  • 202323 bezoekers · 32 bekeken
  • 202225 bezoekers · 35 bekeken
  • 202162 bezoekers · 114 bekeken
  • 202063 bezoekers · 111 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)7.97027722,8%
20251.48354344,6%
202423422418,4%
202332231,9%
202235252,1%
2021114625,1%
2020111635,2%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur838185,0%
1 tot 2 uur457215,8%
2 tot 3 uur340164,4%
3 tot 4 uur341154,1%
4 tot 5 uur358123,3%
5 tot 6 uur411205,5%
6 tot 7 uur359143,9%
7 tot 8 uur356123,3%
8 tot 9 uur453123,3%
9 tot 10 uur195154,1%
10 tot 11 uur175174,7%
11 tot 12 uur509154,1%
12 tot 13 uur491256,9%
13 tot 14 uur154174,7%
14 tot 15 uur19113,0%
15 tot 16 uur21185,0%
16 tot 17 uur28133,6%
17 tot 18 uur146123,3%
18 tot 19 uur21143,9%
19 tot 20 uur154154,1%
20 tot 21 uur58195,2%
21 tot 22 uur21113,0%
22 tot 23 uur1.129102,8%
23 tot 24 uur1.364113,0%
Samen8.398363100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag46 bezoekers · 262 bekeken
  • Dinsdag53 bezoekers · 361 bekeken
  • Woensdag58 bezoekers · 269 bekeken
  • Donderdag51 bezoekers · 66 bekeken
  • Vrijdag29 bezoekers · 137 bekeken
  • Zaterdag78 bezoekers · 3.646 bekeken
  • Zondag48 bezoekers · 3.657 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag2624612,7%
Dinsdag3615314,6%
Woensdag2695816,0%
Donderdag665114,0%
Vrijdag137298,0%
Zaterdag3.6467821,5%
Zondag3.6574813,2%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
1.095 keer bekeken (13,0%), 237 bezoekers (65,3%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
7.303 keer bekeken (87,0%), 126 bezoekers (34,7%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Dagboek en verhalen van een oudje

↑ Terug naar de berichten