Naar de inhoud

anoniem

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202622
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
Samen22
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202622
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202611
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202611
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen44
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)22
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)11
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)11
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)36610
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)136
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)66
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)2121
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)2222
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)22
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)33
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)54
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)142
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)55
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)22
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)42
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)126
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)54
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)44
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)1212
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)21
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)65
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)11
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)123
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)22
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)44
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)3.99730
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)45.049192
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)1414
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)1711
Samen49.605379
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202644
September 202637916
Augustus 20265151
Juli 20262310
Juni 20262315
Mei 20262321
April 2026199
Maart 202610.56554
Februari 202638.529208
Januari 20263029
December 2025134
November 202521899
Oktober 202575
September 202511794
Augustus 20259368
Juli 202511897
Juni 20259180
Mei 2025114
April 202598
Maart 20252020
Februari 202566
Januari 202521
December 202433
November 20242823
Samen50.382929
Per jaar
  • 2026 (tot nu)417 bezoekers · 49.646 bekeken
  • 2025486 bezoekers · 705 bekeken
  • 2024207 bezoekers · 295 bekeken
  • 202310 bezoekers · 17 bekeken
  • 202212 bezoekers · 15 bekeken
  • 202129 bezoekers · 31 bekeken
  • 2020130 bezoekers · 228 bekeken
  • 2019146 bezoekers · 401 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)49.64641729,0%
202570548633,8%
202429520714,4%
202317100,7%
202215120,8%
202131292,0%
20202281309,0%
201940114610,2%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur1.659132,5%
1 tot 2 uur1.674163,0%
2 tot 3 uur1.774275,1%
3 tot 4 uur1.634224,2%
4 tot 5 uur2.138336,3%
5 tot 6 uur2.553163,0%
6 tot 7 uur2.521244,6%
7 tot 8 uur2.610214,0%
8 tot 9 uur2.536214,0%
9 tot 10 uur2.462183,4%
10 tot 11 uur2.391254,8%
11 tot 12 uur2.704275,1%
12 tot 13 uur2.611377,0%
13 tot 14 uur2.257173,2%
14 tot 15 uur2.165295,5%
15 tot 16 uur2.130163,0%
16 tot 17 uur2.293183,4%
17 tot 18 uur1.928193,6%
18 tot 19 uur1.715265,0%
19 tot 20 uur1.562214,0%
20 tot 21 uur1.612265,0%
21 tot 22 uur1.643173,2%
22 tot 23 uur1.456183,4%
23 tot 24 uur1.856183,4%
Samen49.884525100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag68 bezoekers · 3.663 bekeken
  • Dinsdag62 bezoekers · 1.047 bekeken
  • Woensdag81 bezoekers · 13.618 bekeken
  • Donderdag85 bezoekers · 8.662 bekeken
  • Vrijdag63 bezoekers · 7.811 bekeken
  • Zaterdag102 bezoekers · 8.324 bekeken
  • Zondag64 bezoekers · 6.759 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag3.6636813,0%
Dinsdag1.0476211,8%
Woensdag13.6188115,4%
Donderdag8.6628516,2%
Vrijdag7.8116312,0%
Zaterdag8.32410219,4%
Zondag6.7596412,2%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
34.801 keer bekeken (69,8%), 359 bezoekers (68,4%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
15.083 keer bekeken (30,2%), 166 bezoekers (31,6%)

‹ Terug naar de blog

Meer van anoniem

↑ Terug naar de berichten