Naar de inhoud

gedichten

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202644
woensdag 21 oktober 202644
dinsdag 20 oktober 202644
maandag 19 oktober 202644
zondag 18 oktober 202644
zaterdag 17 oktober 202655
Samen2626
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202644
woensdag 21 oktober 202644
dinsdag 20 oktober 202644
maandag 19 oktober 202644
zondag 18 oktober 202644
zaterdag 17 oktober 202655
vrijdag 16 oktober 202644
donderdag 15 oktober 202655
woensdag 14 oktober 202644
dinsdag 13 oktober 202655
maandag 12 oktober 202655
zondag 11 oktober 202633
zaterdag 10 oktober 202666
vrijdag 9 oktober 202655
donderdag 8 oktober 202644
woensdag 7 oktober 202677
dinsdag 6 oktober 202655
maandag 5 oktober 202633
zondag 4 oktober 202655
zaterdag 3 oktober 202644
vrijdag 2 oktober 202655
donderdag 1 oktober 202644
woensdag 30 september 202655
dinsdag 29 september 202633
maandag 28 september 202644
zondag 27 september 202644
zaterdag 26 september 202644
vrijdag 25 september 202644
donderdag 24 september 202622
Samen126126
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)1717
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)3232
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)3333
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)3030
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)3030
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)21639
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)12163
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)1818
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)1414
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)2525
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)5352
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)2121
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)603
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)85
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)33
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)33
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)601
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)22
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)356
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)22
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)11
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)22
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)593
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)22
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)22
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)22
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)10.98237
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)154146
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)2020
Samen12.008615
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 2026100100
September 2026396161
Augustus 2026114113
Juli 20267515
Juni 2026601
Mei 20263910
April 2026626
Maart 202610.99045
Februari 2026268200
Januari 20261414
December 2025611
November 20251.347157
Oktober 202524577
September 20251.048415
Augustus 2025826466
Juli 2025555342
Juni 2025264156
Mei 20255757
April 202520463
Maart 20258881
Februari 20253610
Januari 2025736
December 20243011
November 20248777
Samen17.0392.584
Per jaar
  • 2026 (tot nu)665 bezoekers · 12.118 bekeken
  • 20251.831 bezoekers · 4.804 bekeken
  • 20241.840 bezoekers · 2.304 bekeken
  • 20230 bezoekers · 0 bekeken
  • 20221 bezoekers · 1 bekeken
  • 20217 bezoekers · 9 bekeken
  • 20206 bezoekers · 6 bekeken
  • 20195 bezoekers · 51 bekeken
  • 20187 bezoekers · 51 bekeken
  • 20174 bezoekers · 5 bekeken
  • 201611 bezoekers · 21 bekeken
  • 201571 bezoekers · 86 bekeken
  • 2014109 bezoekers · 183 bekeken
  • 201341 bezoekers · 63 bekeken
  • 201274 bezoekers · 127 bekeken
  • 2011153 bezoekers · 309 bekeken
  • 2010481 bezoekers · 1.086 bekeken
  • 200969 bezoekers · 159 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)12.11866512,4%
20254.8041.83134,1%
20242.3041.84034,2%
2023000,0%
2022110,0%
2021970,1%
2020660,1%
20195150,1%
20185170,1%
2017540,1%
201621110,2%
201586711,3%
20141831092,0%
201363410,8%
2012127741,4%
20113091532,8%
20101.0864818,9%
2009159691,3%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur284293,2%
1 tot 2 uur64394,3%
2 tot 3 uur78384,2%
3 tot 4 uur81353,9%
4 tot 5 uur327283,1%
5 tot 6 uur306273,0%
6 tot 7 uur756424,7%
7 tot 8 uur1.087182,0%
8 tot 9 uur1.062424,7%
9 tot 10 uur1.142384,2%
10 tot 11 uur1.050323,6%
11 tot 12 uur1.072323,6%
12 tot 13 uur751353,9%
13 tot 14 uur395434,8%
14 tot 15 uur615374,1%
15 tot 16 uur408394,3%
16 tot 17 uur444293,2%
17 tot 18 uur376495,4%
18 tot 19 uur555273,0%
19 tot 20 uur644424,7%
20 tot 21 uur623515,7%
21 tot 22 uur674485,3%
22 tot 23 uur383566,2%
23 tot 24 uur594444,9%
Samen13.771900100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag137 bezoekers · 446 bekeken
  • Dinsdag135 bezoekers · 5.419 bekeken
  • Woensdag124 bezoekers · 487 bekeken
  • Donderdag104 bezoekers · 5.893 bekeken
  • Vrijdag143 bezoekers · 207 bekeken
  • Zaterdag161 bezoekers · 210 bekeken
  • Zondag96 bezoekers · 1.109 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag44613715,2%
Dinsdag5.41913515,0%
Woensdag48712413,8%
Donderdag5.89310411,6%
Vrijdag20714315,9%
Zaterdag21016117,9%
Zondag1.1099610,7%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
12.452 keer bekeken (90,4%), 643 bezoekers (71,4%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
1.319 keer bekeken (9,6%), 257 bezoekers (28,6%)

‹ Terug naar de blog

Meer van gedichten

↑ Terug naar de berichten