Naar de inhoud

PSPret

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202631
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202611
zaterdag 17 oktober 2026665
Samen707
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202631
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202611
zaterdag 17 oktober 2026665
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202611
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202611
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202611
Samen7411
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)31
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)687
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)11
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)11
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)22
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)2527
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)33
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)88
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)1919
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)3434
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)2727
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)33
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)982
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)42
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)22
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)32
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)11
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)5.00264
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)11
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)11
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)32
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)59015
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)22
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)53
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)22
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)3535
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)22
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)22
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)22
Samen6.177254
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20267310
September 202626318
Augustus 20268585
Juli 20261057
Juni 20265.00768
Mei 202643
April 202659720
Maart 202622
Februari 20263939
Januari 202666
December 20254830
November 20256261
Oktober 202511080
September 2025149125
Augustus 2025339255
Juli 2025144110
Juni 202522
Mei 202588
April 20256149
Maart 20251514
Februari 202566
Januari 202533
December 202400
November 20242019
Samen7.1481.020
Per jaar
  • 2026 (tot nu)258 bezoekers · 6.181 bekeken
  • 2025743 bezoekers · 947 bekeken
  • 2024194 bezoekers · 197 bekeken
  • 20230 bezoekers · 0 bekeken
  • 20220 bezoekers · 0 bekeken
  • 20211 bezoekers · 1 bekeken
  • 20201 bezoekers · 1 bekeken
  • 20192 bezoekers · 5 bekeken
  • 201810 bezoekers · 23 bekeken
  • 20171 bezoekers · 1 bekeken
  • 20166 bezoekers · 15 bekeken
  • 20155 bezoekers · 8 bekeken
  • 201414 bezoekers · 22 bekeken
  • 20139 bezoekers · 9 bekeken
  • 20124 bezoekers · 7 bekeken
  • 201113 bezoekers · 24 bekeken
  • 201036 bezoekers · 72 bekeken
  • 200940 bezoekers · 90 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)6.18125819,3%
202594774355,6%
202419719414,5%
2023000,0%
2022000,0%
2021110,1%
2020110,1%
2019520,1%
201823100,7%
2017110,1%
20161560,4%
2015850,4%
201422141,0%
2013990,7%
2012740,3%
201124131,0%
201072362,7%
200990403,0%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur161204,7%
1 tot 2 uur321163,7%
2 tot 3 uur288163,7%
3 tot 4 uur558194,4%
4 tot 5 uur418174,0%
5 tot 6 uur392163,7%
6 tot 7 uur466163,7%
7 tot 8 uur67153,5%
8 tot 9 uur325174,0%
9 tot 10 uur91194,4%
10 tot 11 uur156225,1%
11 tot 12 uur189255,8%
12 tot 13 uur89317,2%
13 tot 14 uur12112,6%
14 tot 15 uur152225,1%
15 tot 16 uur24204,7%
16 tot 17 uur127153,5%
17 tot 18 uur210122,8%
18 tot 19 uur218112,6%
19 tot 20 uur213184,2%
20 tot 21 uur567143,3%
21 tot 22 uur534214,9%
22 tot 23 uur620214,9%
23 tot 24 uur203153,5%
Samen6.401429100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag59 bezoekers · 132 bekeken
  • Dinsdag62 bezoekers · 1.323 bekeken
  • Woensdag56 bezoekers · 453 bekeken
  • Donderdag56 bezoekers · 739 bekeken
  • Vrijdag40 bezoekers · 1.348 bekeken
  • Zaterdag94 bezoekers · 2.333 bekeken
  • Zondag62 bezoekers · 73 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1325913,8%
Dinsdag1.3236214,5%
Woensdag4535613,1%
Donderdag7395613,1%
Vrijdag1.348409,3%
Zaterdag2.3339421,9%
Zondag736214,5%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
3.995 keer bekeken (62,4%), 273 bezoekers (63,6%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
2.406 keer bekeken (37,6%), 156 bezoekers (36,4%)

‹ Terug naar de blog

Meer van PSPret

↑ Terug naar de berichten