Naar de inhoud

Begrafenis Marij van Eck

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202695
Samen95
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202695
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202611
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen117
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)106
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)11
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)1241
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)625
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)11
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)1313
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)1717
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)2020
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)1818
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)106
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)1122
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)11
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)22
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)22
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)84
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)11
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)11
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)33
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)22
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)145
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)1716
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)54
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)31
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)11
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)95
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)31
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)66
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)66
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)4039
Samen513191
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 2026117
September 202619919
Augustus 20266460
Juli 20261188
Juni 20261511
Mei 20263827
April 2026168
Maart 20261212
Februari 20265655
Januari 20262524
December 20253519
November 202511
Oktober 20253735
September 2025212136
Augustus 2025218186
Juli 2025247199
Juni 20258769
Mei 202511
April 202594
Maart 20251616
Februari 202511
Januari 202511
December 202422
November 202488
Samen1.429909
Per jaar
  • 2026 (tot nu)231 bezoekers · 554 bekeken
  • 2025668 bezoekers · 865 bekeken
  • 2024152 bezoekers · 154 bekeken
  • 20230 bezoekers · 0 bekeken
  • 20220 bezoekers · 0 bekeken
  • 20213 bezoekers · 5 bekeken
  • 20201 bezoekers · 1 bekeken
  • 20195 bezoekers · 9 bekeken
  • 20187 bezoekers · 8 bekeken
  • 20175 bezoekers · 7 bekeken
  • 201618 bezoekers · 23 bekeken
  • 201570 bezoekers · 124 bekeken
  • 201480 bezoekers · 169 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)55423118,6%
202586566853,9%
202415415212,3%
2023000,0%
2022000,0%
2021530,2%
2020110,1%
2019950,4%
2018870,6%
2017750,4%
201623181,5%
2015124705,6%
2014169806,5%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur993,1%
1 tot 2 uur16124,2%
2 tot 3 uur12124,2%
3 tot 4 uur1572,4%
4 tot 5 uur14144,9%
5 tot 6 uur882,8%
6 tot 7 uur751,7%
7 tot 8 uur70144,9%
8 tot 9 uur1172,4%
9 tot 10 uur16124,2%
10 tot 11 uur982,8%
11 tot 12 uur15134,5%
12 tot 13 uur32269,1%
13 tot 14 uur146175,9%
14 tot 15 uur12113,8%
15 tot 16 uur12124,2%
16 tot 17 uur15144,9%
17 tot 18 uur120103,5%
18 tot 19 uur16155,2%
19 tot 20 uur20124,2%
20 tot 21 uur993,1%
21 tot 22 uur11113,8%
22 tot 23 uur16165,6%
23 tot 24 uur16124,2%
Samen627286100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag32 bezoekers · 168 bekeken
  • Dinsdag37 bezoekers · 208 bekeken
  • Woensdag27 bezoekers · 27 bekeken
  • Donderdag47 bezoekers · 54 bekeken
  • Vrijdag45 bezoekers · 46 bekeken
  • Zaterdag61 bezoekers · 81 bekeken
  • Zondag37 bezoekers · 43 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1683211,2%
Dinsdag2083712,9%
Woensdag27279,4%
Donderdag544716,4%
Vrijdag464515,7%
Zaterdag816121,3%
Zondag433712,9%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
503 keer bekeken (80,2%), 188 bezoekers (65,7%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
124 keer bekeken (19,8%), 98 bezoekers (34,3%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Begrafenis Marij van Eck

↑ Terug naar de berichten