Naar de inhoud

foto bewerking bepke

foto bewerking bepke
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 20262175
zaterdag 17 oktober 2026857
Samen30212
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 20262175
zaterdag 17 oktober 2026857
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202611
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen30414
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)30212
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)11
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)11
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)73120
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)9817
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)88
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)2121
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)5353
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)5959
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)55
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)44
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)8269
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)916
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)22
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)11
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)654
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)233
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)44
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)88
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)22
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)2.2167
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)54
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)55
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)855
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)22
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)22
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)1414
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)120117
Samen4.756398
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202630414
September 202683442
Augustus 2026141141
Juli 202692422
Juni 2026676
Mei 20263717
April 20262.31121
Maart 20262020
Februari 2026144141
Januari 20261616
December 20257716
November 2025196134
Oktober 202517881
September 2025201113
Augustus 2025550310
Juli 2025425246
Juni 20252723
Mei 20258174
April 20256730
Maart 20255350
Februari 202544
Januari 202566
December 202444
November 20247159
Samen6.7381.590
Per jaar
  • 2026 (tot nu)440 bezoekers · 4.798 bekeken
  • 20251.087 bezoekers · 1.865 bekeken
  • 20241.172 bezoekers · 1.237 bekeken
  • 20230 bezoekers · 0 bekeken
  • 20220 bezoekers · 0 bekeken
  • 20213 bezoekers · 5 bekeken
  • 20207 bezoekers · 8 bekeken
  • 201913 bezoekers · 41 bekeken
  • 201810 bezoekers · 56 bekeken
  • 201735 bezoekers · 93 bekeken
  • 201696 bezoekers · 189 bekeken
  • 201559 bezoekers · 120 bekeken
  • 2014349 bezoekers · 668 bekeken
  • 2013276 bezoekers · 661 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)4.79844012,4%
20251.8651.08730,6%
20241.2371.17233,0%
2023000,0%
2022000,0%
2021530,1%
2020870,2%
201941130,4%
201856100,3%
201793351,0%
2016189962,7%
2015120591,7%
20146683499,8%
20136612767,8%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur107243,6%
1 tot 2 uur144345,1%
2 tot 3 uur234314,6%
3 tot 4 uur85182,7%
4 tot 5 uur44365,4%
5 tot 6 uur101294,3%
6 tot 7 uur154294,3%
7 tot 8 uur266294,3%
8 tot 9 uur314263,9%
9 tot 10 uur375274,0%
10 tot 11 uur145304,5%
11 tot 12 uur147131,9%
12 tot 13 uur170334,9%
13 tot 14 uur56314,6%
14 tot 15 uur79284,2%
15 tot 16 uur96334,9%
16 tot 17 uur46385,7%
17 tot 18 uur131243,6%
18 tot 19 uur397213,1%
19 tot 20 uur484345,1%
20 tot 21 uur379203,0%
21 tot 22 uur567365,4%
22 tot 23 uur575182,7%
23 tot 24 uur153294,3%
Samen5.249671100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag96 bezoekers · 2.578 bekeken
  • Dinsdag105 bezoekers · 1.150 bekeken
  • Woensdag95 bezoekers · 123 bekeken
  • Donderdag71 bezoekers · 142 bekeken
  • Vrijdag97 bezoekers · 232 bekeken
  • Zaterdag134 bezoekers · 349 bekeken
  • Zondag73 bezoekers · 675 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag2.5789614,3%
Dinsdag1.15010515,6%
Woensdag1239514,2%
Donderdag1427110,6%
Vrijdag2329714,5%
Zaterdag34913420,0%
Zondag6757310,9%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
4.225 keer bekeken (80,5%), 464 bezoekers (69,2%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
1.024 keer bekeken (19,5%), 207 bezoekers (30,8%)

‹ Terug naar de blog

Meer van foto bewerking bepke

↑ Terug naar de berichten