Naar de inhoud

Tweede Wereldoorlog

Startpagina over de Tweede-wereldoorlog
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 20262385
zaterdag 17 oktober 202685
Samen24610
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 20262385
zaterdag 17 oktober 202685
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202611
Samen24711
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)24610
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)11
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)30410
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)63
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)1414
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)2020
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)22
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)33
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)107
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)1.63415
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)22
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)33
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)54
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)22
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)54
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)77
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)66
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)1414
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)76
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)7827
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)66
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)88
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)117
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)22
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)66
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)1111
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)1414
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)7467
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)1817
Samen3.224279
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202624610
September 202631114
Augustus 20263636
Juli 20261.65129
Juni 20261412
Mei 20263534
April 202680829
Maart 20263333
Februari 2026116108
Januari 20265855
December 20253422
November 20252121
Oktober 20258167
September 20257357
Augustus 2025320218
Juli 20259485
Juni 202566
Mei 20251717
April 20252219
Maart 20252423
Februari 202522
Januari 202500
December 202455
November 20241918
Samen4.026920
Per jaar
  • 2026 (tot nu)360 bezoekers · 3.308 bekeken
  • 2025537 bezoekers · 694 bekeken
  • 2024229 bezoekers · 239 bekeken
  • 20230 bezoekers · 0 bekeken
  • 20222 bezoekers · 2 bekeken
  • 20211 bezoekers · 1 bekeken
  • 20200 bezoekers · 0 bekeken
  • 20191 bezoekers · 5 bekeken
  • 20181 bezoekers · 1 bekeken
  • 20178 bezoekers · 23 bekeken
  • 20165 bezoekers · 6 bekeken
  • 20159 bezoekers · 11 bekeken
  • 20145 bezoekers · 10 bekeken
  • 20132 bezoekers · 2 bekeken
  • 20122 bezoekers · 4 bekeken
  • 201119 bezoekers · 39 bekeken
  • 201018 bezoekers · 41 bekeken
  • 200929 bezoekers · 64 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)3.30836029,3%
202569453743,7%
202423922918,6%
2023000,0%
2022220,2%
2021110,1%
2020000,0%
2019510,1%
2018110,1%
20172380,7%
2016650,4%
20151190,7%
20141050,4%
2013220,2%
2012420,2%
201139191,5%
201041181,5%
200964292,4%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur382204,3%
1 tot 2 uur325173,6%
2 tot 3 uur255234,9%
3 tot 4 uur69102,1%
4 tot 5 uur91296,2%
5 tot 6 uur23194,0%
6 tot 7 uur17122,6%
7 tot 8 uur15143,0%
8 tot 9 uur19183,8%
9 tot 10 uur25234,9%
10 tot 11 uur23132,8%
11 tot 12 uur21194,0%
12 tot 13 uur33286,0%
13 tot 14 uur308173,6%
14 tot 15 uur334173,6%
15 tot 16 uur186132,8%
16 tot 17 uur25214,5%
17 tot 18 uur28255,3%
18 tot 19 uur71183,8%
19 tot 20 uur472183,8%
20 tot 21 uur204224,7%
21 tot 22 uur110286,0%
22 tot 23 uur178234,9%
23 tot 24 uur230234,9%
Samen3.444470100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag51 bezoekers · 839 bekeken
  • Dinsdag72 bezoekers · 307 bekeken
  • Woensdag58 bezoekers · 1.180 bekeken
  • Donderdag74 bezoekers · 575 bekeken
  • Vrijdag84 bezoekers · 152 bekeken
  • Zaterdag92 bezoekers · 111 bekeken
  • Zondag39 bezoekers · 280 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag8395110,9%
Dinsdag3077215,3%
Woensdag1.1805812,3%
Donderdag5757415,7%
Vrijdag1528417,9%
Zaterdag1119219,6%
Zondag280398,3%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
3.053 keer bekeken (88,6%), 339 bezoekers (72,1%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
391 keer bekeken (11,4%), 131 bezoekers (27,9%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Tweede Wereldoorlog

↑ Terug naar de berichten