Naar de inhoud

biljartclub

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 2026715
Samen715
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 2026715
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen715
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)715
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)2235
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)43
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)55
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)1211
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)22
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)22
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)1807
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)82
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)22
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)66
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)55
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)84
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)44
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)44
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)88
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)2118
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)33
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)21
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)11
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)85
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)22
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)22
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)22
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)88
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)88
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)7675
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)1615
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)109
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)1313
Samen716237
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 2026715
September 20262278
Augustus 20261918
Juli 202619112
Juni 20262420
Mei 20263633
April 2026117
Maart 20262424
Februari 2026113110
Januari 20265653
December 20253623
November 20251815
Oktober 20257963
September 2025354243
Augustus 2025303216
Juli 2025246181
Juni 20255246
Mei 20256161
April 202599
Maart 20252019
Februari 202500
Januari 202511
December 202411
November 20241110
Samen1.9631.178
Per jaar
  • 2026 (tot nu)290 bezoekers · 772 bekeken
  • 2025877 bezoekers · 1.179 bekeken
  • 2024164 bezoekers · 173 bekeken
  • 20230 bezoekers · 0 bekeken
  • 20220 bezoekers · 0 bekeken
  • 20211 bezoekers · 1 bekeken
  • 20200 bezoekers · 0 bekeken
  • 20192 bezoekers · 10 bekeken
  • 20185 bezoekers · 8 bekeken
  • 20171 bezoekers · 1 bekeken
  • 20165 bezoekers · 6 bekeken
  • 201571 bezoekers · 155 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)77229020,5%
20251.17987761,9%
202417316411,6%
2023000,0%
2022000,0%
2021110,1%
2020000,0%
20191020,1%
2018850,4%
2017110,1%
2016650,4%
2015155715,0%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur1192,3%
1 tot 2 uur871,8%
2 tot 3 uur123194,9%
3 tot 4 uur15133,3%
4 tot 5 uur551,3%
5 tot 6 uur27235,9%
6 tot 7 uur21205,1%
7 tot 8 uur21143,6%
8 tot 9 uur14133,3%
9 tot 10 uur20153,8%
10 tot 11 uur26174,3%
11 tot 12 uur188184,6%
12 tot 13 uur483910,0%
13 tot 14 uur15153,8%
14 tot 15 uur20174,3%
15 tot 16 uur127164,1%
16 tot 17 uur26205,1%
17 tot 18 uur30297,4%
18 tot 19 uur30205,1%
19 tot 20 uur15153,8%
20 tot 21 uur17143,6%
21 tot 22 uur10102,6%
22 tot 23 uur10102,6%
23 tot 24 uur78133,3%
Samen905391100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag43 bezoekers · 176 bekeken
  • Dinsdag51 bezoekers · 329 bekeken
  • Woensdag41 bezoekers · 46 bekeken
  • Donderdag71 bezoekers · 78 bekeken
  • Vrijdag61 bezoekers · 64 bekeken
  • Zaterdag71 bezoekers · 153 bekeken
  • Zondag53 bezoekers · 59 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1764311,0%
Dinsdag3295113,0%
Woensdag464110,5%
Donderdag787118,2%
Vrijdag646115,6%
Zaterdag1537118,2%
Zondag595313,6%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
693 keer bekeken (76,6%), 267 bezoekers (68,3%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
212 keer bekeken (23,4%), 124 bezoekers (31,7%)

‹ Terug naar de blog

Meer van biljartclub

↑ Terug naar de berichten