Naar de inhoud

Biljartclub De Spil Wouwse Plantage

Krijt Op Tijd
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202644
donderdag 22 oktober 20261313
woensdag 21 oktober 20261919
dinsdag 20 oktober 20261111
maandag 19 oktober 20261313
zondag 18 oktober 20262020
zaterdag 17 oktober 20261616
Samen9696
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202644
donderdag 22 oktober 20261313
woensdag 21 oktober 20261919
dinsdag 20 oktober 20261111
maandag 19 oktober 20261313
zondag 18 oktober 20262020
zaterdag 17 oktober 20261616
vrijdag 16 oktober 20262424
donderdag 15 oktober 20263229
woensdag 14 oktober 20261818
dinsdag 13 oktober 20261818
maandag 12 oktober 20261818
zondag 11 oktober 20261818
zaterdag 10 oktober 20261717
vrijdag 9 oktober 20261919
donderdag 8 oktober 20262222
woensdag 7 oktober 20261515
dinsdag 6 oktober 20261616
maandag 5 oktober 20261414
zondag 4 oktober 20261616
zaterdag 3 oktober 20261919
vrijdag 2 oktober 20262121
donderdag 1 oktober 20261515
woensdag 30 september 20261414
dinsdag 29 september 20261717
maandag 28 september 20261818
zondag 27 september 20261616
zaterdag 26 september 20261414
vrijdag 25 september 20261515
donderdag 24 september 20261919
Samen511508
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)6060
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)146143
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)121121
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)120120
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)118118
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)401131
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)147147
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)198198
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)119119
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)102102
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)171115
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)7777
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)1717
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)5115
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)1813
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)77
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)22
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)66
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)44
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)88
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)55
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)1010
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)44
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)2121
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)41
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)636
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)83
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)77
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)75
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)44
Samen2.0261.589
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 2026398395
September 2026887617
Augustus 2026497441
Juli 20269352
Juni 20262323
Mei 20264138
April 20268319
Maart 20268585
Februari 2026533464
Januari 2026115108
December 202534150
November 20251.234224
Oktober 2025891188
September 2025826250
Augustus 20252.519527
Juli 20251.117404
Juni 2025318167
Mei 2025152136
April 2025137104
Maart 2025127103
Februari 20253729
Januari 20253523
December 20243025
November 2024163144
Samen10.6824.616
Per jaar
  • 2026 (tot nu)2.242 bezoekers · 2.755 bekeken
  • 20252.205 bezoekers · 7.734 bekeken
  • 2024549 bezoekers · 871 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)2.7552.24244,9%
20257.7342.20544,1%
202487154911,0%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur161873,2%
1 tot 2 uur1761053,9%
2 tot 3 uur255923,4%
3 tot 4 uur143963,6%
4 tot 5 uur177913,4%
5 tot 6 uur1561003,7%
6 tot 7 uur186923,4%
7 tot 8 uur1721053,9%
8 tot 9 uur2101053,9%
9 tot 10 uur223943,5%
10 tot 11 uur2541194,4%
11 tot 12 uur1941003,7%
12 tot 13 uur1941385,1%
13 tot 14 uur3821585,8%
14 tot 15 uur2261365,0%
15 tot 16 uur3761324,9%
16 tot 17 uur2091314,8%
17 tot 18 uur2651395,1%
18 tot 19 uur2631415,2%
19 tot 20 uur188993,7%
20 tot 21 uur1781033,8%
21 tot 22 uur150933,4%
22 tot 23 uur2701345,0%
23 tot 24 uur2131144,2%
Samen5.2212.704100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag336 bezoekers · 669 bekeken
  • Dinsdag336 bezoekers · 926 bekeken
  • Woensdag382 bezoekers · 882 bekeken
  • Donderdag363 bezoekers · 587 bekeken
  • Vrijdag588 bezoekers · 838 bekeken
  • Zaterdag344 bezoekers · 569 bekeken
  • Zondag355 bezoekers · 750 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag66933612,4%
Dinsdag92633612,4%
Woensdag88238214,1%
Donderdag58736313,4%
Vrijdag83858821,7%
Zaterdag56934412,7%
Zondag75035513,1%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
3.902 keer bekeken (74,7%), 2.005 bezoekers (74,1%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
1.319 keer bekeken (25,3%), 699 bezoekers (25,9%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Biljartclub De Spil Wouwse Plantage

↑ Terug naar de berichten