Naar de inhoud

Bob's Blog

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202611
maandag 19 oktober 202611
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
Samen33
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202611
maandag 19 oktober 202611
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202611
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202611
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202622
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202611
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202611
Samen1111
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)33
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)22
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)44
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)22
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)33
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)33
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)11
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)1313
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)2121
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)20529
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)33
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)63
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)11
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)1097
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)22
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)33
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)64
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)118
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)86
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)1212
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)1616
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)42
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)44
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)11.88431
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)76
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)135
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)22
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)43
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)21
Samen12.355201
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202699
September 202688
Augustus 202624367
Juli 202611813
Juni 20262116
Mei 20264036
April 202611.90846
Maart 20262927
Februari 2026126122
Januari 20266966
December 20252517
November 202512665
Oktober 202594
September 2025162101
Augustus 2025112111
Juli 2025168115
Juni 20257354
Mei 202511
April 20252120
Maart 20252626
Februari 202588
Januari 202544
December 202444
November 20242120
Samen13.331960
Per jaar
  • 2026 (tot nu)410 bezoekers · 12.571 bekeken
  • 2025526 bezoekers · 735 bekeken
  • 2024444 bezoekers · 575 bekeken
  • 202311 bezoekers · 14 bekeken
  • 202216 bezoekers · 24 bekeken
  • 202143 bezoekers · 79 bekeken
  • 202089 bezoekers · 174 bekeken
  • 201940 bezoekers · 64 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)12.57141026,0%
202573552633,3%
202457544428,1%
202314110,7%
202224161,0%
202179432,7%
2020174895,6%
201964402,5%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur373255,0%
1 tot 2 uur445112,2%
2 tot 3 uur421214,2%
3 tot 4 uur150224,4%
4 tot 5 uur1.042193,8%
5 tot 6 uur569193,8%
6 tot 7 uur411112,2%
7 tot 8 uur578244,8%
8 tot 9 uur383112,2%
9 tot 10 uur203204,0%
10 tot 11 uur605183,6%
11 tot 12 uur675244,8%
12 tot 13 uur546346,9%
13 tot 14 uur500387,7%
14 tot 15 uur615214,2%
15 tot 16 uur623142,8%
16 tot 17 uur625224,4%
17 tot 18 uur615285,6%
18 tot 19 uur756367,3%
19 tot 20 uur637163,2%
20 tot 21 uur409153,0%
21 tot 22 uur409183,6%
22 tot 23 uur571163,2%
23 tot 24 uur570132,6%
Samen12.731496100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag54 bezoekers · 76 bekeken
  • Dinsdag55 bezoekers · 71 bekeken
  • Woensdag63 bezoekers · 184 bekeken
  • Donderdag86 bezoekers · 117 bekeken
  • Vrijdag108 bezoekers · 10.929 bekeken
  • Zaterdag83 bezoekers · 1.290 bekeken
  • Zondag47 bezoekers · 64 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag765410,9%
Dinsdag715511,1%
Woensdag1846312,7%
Donderdag1178617,3%
Vrijdag10.92910821,8%
Zaterdag1.2908316,7%
Zondag64479,5%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
11.377 keer bekeken (89,4%), 366 bezoekers (73,8%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
1.354 keer bekeken (10,6%), 130 bezoekers (26,2%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Bob's Blog

↑ Terug naar de berichten