Statistieken
De laatste 7 dagen
Bekeken pagina's Bezoekers
17/1018/1019/1020/1021/1022/1023/10
Toon de cijfers
| Dag | Bekeken | Bezoekers |
| vrijdag 23 oktober 2026 | 38 | 38 |
|---|
| donderdag 22 oktober 2026 | 58 | 57 |
|---|
| woensdag 21 oktober 2026 | 37 | 37 |
|---|
| dinsdag 20 oktober 2026 | 41 | 41 |
|---|
| maandag 19 oktober 2026 | 54 | 54 |
|---|
| zondag 18 oktober 2026 | 67 | 66 |
|---|
| zaterdag 17 oktober 2026 | 31 | 31 |
| Samen | 326 | 324 |
De laatste 30 dagen
Bekeken pagina's Bezoekers
28/93/108/1013/1018/1023/10
Toon de cijfers
| Dag | Bekeken | Bezoekers |
| vrijdag 23 oktober 2026 | 38 | 38 |
|---|
| donderdag 22 oktober 2026 | 58 | 57 |
|---|
| woensdag 21 oktober 2026 | 37 | 37 |
|---|
| dinsdag 20 oktober 2026 | 41 | 41 |
|---|
| maandag 19 oktober 2026 | 54 | 54 |
|---|
| zondag 18 oktober 2026 | 67 | 66 |
|---|
| zaterdag 17 oktober 2026 | 31 | 31 |
|---|
| vrijdag 16 oktober 2026 | 74 | 74 |
|---|
| donderdag 15 oktober 2026 | 41 | 40 |
|---|
| woensdag 14 oktober 2026 | 92 | 92 |
|---|
| dinsdag 13 oktober 2026 | 61 | 61 |
|---|
| maandag 12 oktober 2026 | 76 | 76 |
|---|
| zondag 11 oktober 2026 | 40 | 39 |
|---|
| zaterdag 10 oktober 2026 | 82 | 82 |
|---|
| vrijdag 9 oktober 2026 | 21 | 21 |
|---|
| donderdag 8 oktober 2026 | 33 | 33 |
|---|
| woensdag 7 oktober 2026 | 26 | 26 |
|---|
| dinsdag 6 oktober 2026 | 56 | 56 |
|---|
| maandag 5 oktober 2026 | 28 | 28 |
|---|
| zondag 4 oktober 2026 | 273 | 252 |
|---|
| zaterdag 3 oktober 2026 | 37 | 37 |
|---|
| vrijdag 2 oktober 2026 | 30 | 30 |
|---|
| donderdag 1 oktober 2026 | 26 | 26 |
|---|
| woensdag 30 september 2026 | 25 | 25 |
|---|
| dinsdag 29 september 2026 | 20 | 20 |
|---|
| maandag 28 september 2026 | 23 | 23 |
|---|
| zondag 27 september 2026 | 19 | 19 |
|---|
| zaterdag 26 september 2026 | 24 | 24 |
|---|
| vrijdag 25 september 2026 | 29 | 29 |
|---|
| donderdag 24 september 2026 | 22 | 22 |
| Samen | 1.484 | 1.459 |
Per week, de laatste 30 weken
Bekeken pagina's Bezoekers
Toon de cijfers
| Week | Bekeken | Bezoekers |
| Week 43 (19/10 tot 25/10/2026) | 228 | 227 |
|---|
| Week 42 (12/10 tot 18/10/2026) | 442 | 440 |
|---|
| Week 41 (5/10 tot 11/10/2026) | 286 | 285 |
|---|
| Week 40 (28/9 tot 4/10/2026) | 434 | 413 |
|---|
| Week 39 (21/9 tot 27/9/2026) | 161 | 160 |
|---|
| Week 38 (14/9 tot 20/9/2026) | 1.409 | 251 |
|---|
| Week 37 (7/9 tot 13/9/2026) | 1.456 | 281 |
|---|
| Week 36 (31/8 tot 6/9/2026) | 431 | 430 |
|---|
| Week 35 (24/8 tot 30/8/2026) | 364 | 364 |
|---|
| Week 34 (17/8 tot 23/8/2026) | 364 | 360 |
|---|
| Week 33 (10/8 tot 16/8/2026) | 935 | 605 |
|---|
| Week 32 (3/8 tot 9/8/2026) | 165 | 164 |
|---|
| Week 31 (27/7 tot 2/8/2026) | 12 | 12 |
|---|
| Week 30 (20/7 tot 26/7/2026) | 1.088 | 31 |
|---|
| Week 29 (13/7 tot 19/7/2026) | 1.521 | 30 |
|---|
| Week 28 (6/7 tot 12/7/2026) | 17 | 17 |
|---|
| Week 27 (29/6 tot 5/7/2026) | 8 | 8 |
|---|
| Week 26 (22/6 tot 28/6/2026) | 328 | 293 |
|---|
| Week 25 (15/6 tot 21/6/2026) | 555 | 25 |
|---|
| Week 24 (8/6 tot 14/6/2026) | 5 | 5 |
|---|
| Week 23 (1/6 tot 7/6/2026) | 104 | 103 |
|---|
| Week 22 (25/5 tot 31/5/2026) | 31 | 29 |
|---|
| Week 21 (18/5 tot 24/5/2026) | 27 | 27 |
|---|
| Week 20 (11/5 tot 17/5/2026) | 118 | 51 |
|---|
| Week 19 (4/5 tot 10/5/2026) | 1.045 | 11 |
|---|
| Week 18 (27/4 tot 3/5/2026) | 4 | 4 |
|---|
| Week 17 (20/4 tot 26/4/2026) | 2.023 | 12 |
|---|
| Week 16 (13/4 tot 19/4/2026) | 28 | 27 |
|---|
| Week 15 (6/4 tot 12/4/2026) | 22 | 20 |
|---|
| Week 14 (30/3 tot 5/4/2026) | 20 | 19 |
| Samen | 13.631 | 4.704 |
De laatste 24 maanden
Bekeken pagina's Bezoekers
novdecjanfebmaaaprmeijunjulaugsepoktnovdecjanfebmaaaprmeijunjulaugsepokt
Toon de cijfers
| Maand | Bekeken | Bezoekers |
| Oktober 2026 | 1.322 | 1.297 |
|---|
| September 2026 | 3.444 | 1.110 |
|---|
| Augustus 2026 | 1.910 | 1.574 |
|---|
| Juli 2026 | 2.640 | 92 |
|---|
| Juni 2026 | 997 | 431 |
|---|
| Mei 2026 | 1.221 | 118 |
|---|
| April 2026 | 2.077 | 63 |
|---|
| Maart 2026 | 1.710 | 464 |
|---|
| Februari 2026 | 5.539 | 2.595 |
|---|
| Januari 2026 | 836 | 713 |
|---|
| December 2025 | 2.620 | 53 |
|---|
| November 2025 | 5.198 | 315 |
|---|
| Oktober 2025 | 6.735 | 450 |
|---|
| September 2025 | 5.729 | 870 |
|---|
| Augustus 2025 | 21.901 | 1.544 |
|---|
| Juli 2025 | 22.844 | 1.093 |
|---|
| Juni 2025 | 82.304 | 792 |
|---|
| Mei 2025 | 1.072 | 722 |
|---|
| April 2025 | 1.368 | 140 |
|---|
| Maart 2025 | 845 | 519 |
|---|
| Februari 2025 | 289 | 70 |
|---|
| Januari 2025 | 511 | 133 |
|---|
| December 2024 | 2.307 | 468 |
|---|
| November 2024 | 536 | 173 |
| Samen | 175.955 | 15.799 |
Per jaar Bekeken pagina's Bezoekers
2026 (tot nu)8.457 bezoekers · 21.696 bekeken
20256.701 bezoekers · 151.416 bekeken
202422.240 bezoekers · 28.805 bekeken
202346 bezoekers · 47 bekeken
2022802 bezoekers · 807 bekeken
202158 bezoekers · 62 bekeken
202022 bezoekers · 22 bekeken
201970 bezoekers · 322 bekeken
201895 bezoekers · 427 bekeken
2017133 bezoekers · 395 bekeken
2016161 bezoekers · 220 bekeken
2015378 bezoekers · 475 bekeken
20141.134 bezoekers · 2.389 bekeken
20131.346 bezoekers · 3.129 bekeken
20121.141 bezoekers · 1.718 bekeken
20112.170 bezoekers · 2.993 bekeken
20101.833 bezoekers · 4.047 bekeken
2009311 bezoekers · 676 bekeken
2008243 bezoekers · 796 bekeken
Toon de cijfers
| Bekeken | Bezoekers | Deel van de bezoekers |
| 2026 (tot nu) | 21.696 | 8.457 | 17,9% |
|---|
| 2025 | 151.416 | 6.701 | 14,2% |
|---|
| 2024 | 28.805 | 22.240 | 47,0% |
|---|
| 2023 | 47 | 46 | 0,1% |
|---|
| 2022 | 807 | 802 | 1,7% |
|---|
| 2021 | 62 | 58 | 0,1% |
|---|
| 2020 | 22 | 22 | 0,0% |
|---|
| 2019 | 322 | 70 | 0,1% |
|---|
| 2018 | 427 | 95 | 0,2% |
|---|
| 2017 | 395 | 133 | 0,3% |
|---|
| 2016 | 220 | 161 | 0,3% |
|---|
| 2015 | 475 | 378 | 0,8% |
|---|
| 2014 | 2.389 | 1.134 | 2,4% |
|---|
| 2013 | 3.129 | 1.346 | 2,8% |
|---|
| 2012 | 1.718 | 1.141 | 2,4% |
|---|
| 2011 | 2.993 | 2.170 | 4,6% |
|---|
| 2010 | 4.047 | 1.833 | 3,9% |
|---|
| 2009 | 676 | 311 | 0,7% |
|---|
| 2008 | 796 | 243 | 0,5% |
Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.
Op welk uur komen de bezoekers?
Bekeken pagina's Bezoekers
Toon de cijfers
| Uur | Bekeken | Bezoekers | Deel van de bezoekers |
| 0 tot 1 uur | 1.494 | 361 | 3,9% |
|---|
| 1 tot 2 uur | 1.263 | 362 | 3,9% |
|---|
| 2 tot 3 uur | 1.084 | 350 | 3,8% |
|---|
| 3 tot 4 uur | 999 | 384 | 4,1% |
|---|
| 4 tot 5 uur | 1.154 | 383 | 4,1% |
|---|
| 5 tot 6 uur | 1.221 | 445 | 4,8% |
|---|
| 6 tot 7 uur | 1.283 | 465 | 5,0% |
|---|
| 7 tot 8 uur | 1.107 | 372 | 4,0% |
|---|
| 8 tot 9 uur | 1.498 | 441 | 4,8% |
|---|
| 9 tot 10 uur | 1.521 | 388 | 4,2% |
|---|
| 10 tot 11 uur | 2.876 | 341 | 3,7% |
|---|
| 11 tot 12 uur | 1.758 | 454 | 4,9% |
|---|
| 12 tot 13 uur | 1.902 | 568 | 6,1% |
|---|
| 13 tot 14 uur | 1.677 | 515 | 5,6% |
|---|
| 14 tot 15 uur | 1.198 | 416 | 4,5% |
|---|
| 15 tot 16 uur | 1.300 | 403 | 4,3% |
|---|
| 16 tot 17 uur | 1.525 | 358 | 3,9% |
|---|
| 17 tot 18 uur | 1.194 | 429 | 4,6% |
|---|
| 18 tot 19 uur | 1.504 | 341 | 3,7% |
|---|
| 19 tot 20 uur | 1.933 | 242 | 2,6% |
|---|
| 20 tot 21 uur | 1.960 | 276 | 3,0% |
|---|
| 21 tot 22 uur | 2.392 | 332 | 3,6% |
|---|
| 22 tot 23 uur | 1.321 | 313 | 3,4% |
|---|
| 23 tot 24 uur | 1.085 | 336 | 3,6% |
| Samen | 36.249 | 9.275 | 100% |
Op welke dag komen de bezoekers? Bekeken pagina's Bezoekers
Maandag1.081 bezoekers · 2.431 bekeken
Dinsdag954 bezoekers · 3.569 bekeken
Woensdag1.194 bezoekers · 2.757 bekeken
Donderdag1.350 bezoekers · 4.715 bekeken
Vrijdag1.589 bezoekers · 8.125 bekeken
Zaterdag2.035 bezoekers · 8.852 bekeken
Zondag1.072 bezoekers · 5.800 bekeken
Toon de cijfers
| Bekeken | Bezoekers | Deel van de bezoekers |
| Maandag | 2.431 | 1.081 | 11,7% |
|---|
| Dinsdag | 3.569 | 954 | 10,3% |
|---|
| Woensdag | 2.757 | 1.194 | 12,9% |
|---|
| Donderdag | 4.715 | 1.350 | 14,6% |
|---|
| Vrijdag | 8.125 | 1.589 | 17,1% |
|---|
| Zaterdag | 8.852 | 2.035 | 21,9% |
|---|
| Zondag | 5.800 | 1.072 | 11,6% |
- Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
- 21.597 keer bekeken (59,6%), 6.168 bezoekers (66,5%)
- In het weekend (zaterdag en zondag)
- 14.652 keer bekeken (40,4%), 3.107 bezoekers (33,5%)
‹ Terug naar de blog