Naar de inhoud

brakel is zoo

hallo
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 20261704
zaterdag 17 oktober 202664
Samen1768
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 20261704
zaterdag 17 oktober 202664
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen1768
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1768
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)3209
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)43
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)22
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)1212
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)2121
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)22
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)1.50710
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)1.55811
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)64
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)44
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)44
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)1915
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)43
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)1.94711
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)6.42035
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)77
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)139
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)22
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)44
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)66
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)66
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)9390
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)1010
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)88
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)77
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)77
Week 4 (19/1 tot 25/1/2026)1615
Samen12.187327
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20261768
September 202632412
Augustus 20263535
Juli 20263.06925
Juni 202664
Mei 20263126
April 20268.38762
Maart 20262424
Februari 2026114111
Januari 20264948
December 20253230
November 202512282
Oktober 202555
September 202510979
Augustus 2025285215
Juli 2025261204
Juni 20257958
Mei 202544
April 20251311
Maart 202544
Februari 202500
Januari 202500
December 202400
November 202488
Samen13.1371.055
Per jaar
  • 2026 (tot nu)355 bezoekers · 12.215 bekeken
  • 2025692 bezoekers · 914 bekeken
  • 2024222 bezoekers · 225 bekeken
  • 20233 bezoekers · 3 bekeken
  • 20225 bezoekers · 5 bekeken
  • 20213 bezoekers · 3 bekeken
  • 20201 bezoekers · 1 bekeken
  • 20194 bezoekers · 14 bekeken
  • 20187 bezoekers · 12 bekeken
  • 20174 bezoekers · 4 bekeken
  • 20166 bezoekers · 11 bekeken
  • 201510 bezoekers · 10 bekeken
  • 201421 bezoekers · 32 bekeken
  • 20138 bezoekers · 11 bekeken
  • 201213 bezoekers · 16 bekeken
  • 201166 bezoekers · 70 bekeken
  • 201031 bezoekers · 55 bekeken
  • 200930 bezoekers · 39 bekeken
  • 200812 bezoekers · 17 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)12.21535523,8%
202591469246,3%
202422522214,9%
2023330,2%
2022550,3%
2021330,2%
2020110,1%
20191440,3%
20181270,5%
2017440,3%
20161160,4%
201510100,7%
201432211,4%
20131180,5%
201216130,9%
201170664,4%
201055312,1%
200939302,0%
200817120,8%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur633163,4%
1 tot 2 uur670143,0%
2 tot 3 uur721245,1%
3 tot 4 uur913214,4%
4 tot 5 uur834173,6%
5 tot 6 uur572224,7%
6 tot 7 uur550214,4%
7 tot 8 uur526163,4%
8 tot 9 uur382153,2%
9 tot 10 uur326132,8%
10 tot 11 uur224183,8%
11 tot 12 uur172194,0%
12 tot 13 uur722388,1%
13 tot 14 uur359214,4%
14 tot 15 uur310275,7%
15 tot 16 uur325173,6%
16 tot 17 uur307183,8%
17 tot 18 uur248285,9%
18 tot 19 uur282214,4%
19 tot 20 uur677224,7%
20 tot 21 uur529163,4%
21 tot 22 uur710204,2%
22 tot 23 uur776132,8%
23 tot 24 uur606153,2%
Samen12.374472100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag61 bezoekers · 3.665 bekeken
  • Dinsdag54 bezoekers · 92 bekeken
  • Woensdag50 bezoekers · 72 bekeken
  • Donderdag86 bezoekers · 92 bekeken
  • Vrijdag69 bezoekers · 74 bekeken
  • Zaterdag81 bezoekers · 3.404 bekeken
  • Zondag71 bezoekers · 4.975 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag3.6656112,9%
Dinsdag925411,4%
Woensdag725010,6%
Donderdag928618,2%
Vrijdag746914,6%
Zaterdag3.4048117,2%
Zondag4.9757115,0%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
3.995 keer bekeken (32,3%), 320 bezoekers (67,8%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
8.379 keer bekeken (67,7%), 152 bezoekers (32,2%)

‹ Terug naar de blog

Meer van brakel is zoo

↑ Terug naar de berichten