Naar de inhoud

Knutselstekie

Knutselstekie
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 20261928
Samen1928
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 20261928
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202611
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen1939
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1928
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)11
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)3077
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)124
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)21
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)22
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)147
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)52
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)22
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)135
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)66
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)62
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)22
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)55
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)149
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)22
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)22
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)87
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)66
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)7066
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)1614
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)1910
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)1412
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)99
Week 4 (19/1 tot 25/1/2026)88
Week 2 (5/1 tot 11/1/2026)2424
Week 50 (8/12 tot 14/12/2025)1010
Week 49 (1/12 tot 7/12/2025)5232
Week 47 (17/11 tot 23/11/2025)1.71013
Samen2.534279
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20261939
September 202631911
Augustus 202643
Juli 2026158
Juni 202652
Mei 20262917
April 20261914
Maart 20261817
Februari 2026119102
Januari 20264141
December 20256242
November 20251.808108
Oktober 20257.351130
September 202512.374152
Augustus 2025197156
Juli 20257969
Juni 202576
Mei 20251910
April 20251211
Maart 20252018
Februari 202533
Januari 202522
December 202433
November 202477
Samen22.706941
Per jaar
  • 2026 (tot nu)224 bezoekers · 762 bekeken
  • 2025707 bezoekers · 21.934 bekeken
  • 2024193 bezoekers · 198 bekeken
  • 20236 bezoekers · 6 bekeken
  • 20222 bezoekers · 2 bekeken
  • 20214 bezoekers · 4 bekeken
  • 202027 bezoekers · 45 bekeken
  • 201964 bezoekers · 126 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)76222418,3%
202521.93470757,6%
202419819315,7%
2023660,5%
2022220,2%
2021440,3%
202045272,2%
2019126645,2%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur192163,2%
1 tot 2 uur170204,0%
2 tot 3 uur197275,4%
3 tot 4 uur170255,0%
4 tot 5 uur129122,4%
5 tot 6 uur166193,8%
6 tot 7 uur335142,8%
7 tot 8 uur576142,8%
8 tot 9 uur389224,4%
9 tot 10 uur533193,8%
10 tot 11 uur567285,6%
11 tot 12 uur730244,8%
12 tot 13 uur1.139306,0%
13 tot 14 uur686265,2%
14 tot 15 uur536295,8%
15 tot 16 uur702214,2%
16 tot 17 uur918163,2%
17 tot 18 uur337244,8%
18 tot 19 uur237183,6%
19 tot 20 uur242224,4%
20 tot 21 uur199224,4%
21 tot 22 uur216204,0%
22 tot 23 uur197173,4%
23 tot 24 uur420193,8%
Samen9.983504100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag67 bezoekers · 328 bekeken
  • Dinsdag68 bezoekers · 91 bekeken
  • Woensdag52 bezoekers · 1.747 bekeken
  • Donderdag83 bezoekers · 5.734 bekeken
  • Vrijdag75 bezoekers · 1.626 bekeken
  • Zaterdag91 bezoekers · 363 bekeken
  • Zondag68 bezoekers · 94 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag3286713,3%
Dinsdag916813,5%
Woensdag1.7475210,3%
Donderdag5.7348316,5%
Vrijdag1.6267514,9%
Zaterdag3639118,1%
Zondag946813,5%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
9.526 keer bekeken (95,4%), 345 bezoekers (68,5%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
457 keer bekeken (4,6%), 159 bezoekers (31,5%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Knutselstekie

↑ Terug naar de berichten