Naar de inhoud

Natuurlijke huidverzorging.

Smeer gezond en natuurlijk.
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202622
woensdag 21 oktober 2026613
dinsdag 20 oktober 202622
maandag 19 oktober 202633
zondag 18 oktober 2026635
zaterdag 17 oktober 20261328
Samen26424
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202622
woensdag 21 oktober 2026613
dinsdag 20 oktober 202622
maandag 19 oktober 202633
zondag 18 oktober 2026635
zaterdag 17 oktober 20261328
vrijdag 16 oktober 202622
donderdag 15 oktober 202622
woensdag 14 oktober 202622
dinsdag 13 oktober 202633
maandag 12 oktober 202633
zondag 11 oktober 202644
zaterdag 10 oktober 202644
vrijdag 9 oktober 202633
donderdag 8 oktober 202644
woensdag 7 oktober 202622
dinsdag 6 oktober 202633
maandag 5 oktober 202633
zondag 4 oktober 202644
zaterdag 3 oktober 202633
vrijdag 2 oktober 202633
donderdag 1 oktober 202644
woensdag 30 september 202622
dinsdag 29 september 202644
maandag 28 september 202622
zondag 27 september 202633
zaterdag 26 september 202633
vrijdag 25 september 202644
donderdag 24 september 202622
Samen33393
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)6911
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)20725
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)2323
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)2222
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)2121
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)13815
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)108
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)22
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)11
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)11
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)1204
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)33
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)3811
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)2.1448
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)2.65611
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)33
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)22
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)12.26546
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)33
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)11
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)33
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)44
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)129
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)44
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)22
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)21
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)22
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)71
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)22
Samen17.768250
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202631373
September 202617954
Augustus 20261237
Juli 20264.84234
Juni 202612.27354
Mei 20262320
April 2026136
Maart 20261817
Februari 202613.194106
Januari 20262121
December 202511
November 20251.57497
Oktober 202532
September 202533463
Augustus 2025162121
Juli 2025212140
Juni 20255336
Mei 202571
April 20251411
Maart 20251615
Februari 202511
Januari 202500
December 202466
November 20241414
Samen33.396900
Per jaar
  • 2026 (tot nu)392 bezoekers · 30.999 bekeken
  • 2025488 bezoekers · 2.377 bekeken
  • 2024374 bezoekers · 381 bekeken
  • 20230 bezoekers · 0 bekeken
  • 20220 bezoekers · 0 bekeken
  • 20212 bezoekers · 2 bekeken
  • 20202 bezoekers · 3 bekeken
  • 20194 bezoekers · 12 bekeken
  • 20184 bezoekers · 4 bekeken
  • 20177 bezoekers · 7 bekeken
  • 201649 bezoekers · 90 bekeken
  • 201521 bezoekers · 27 bekeken
  • 201454 bezoekers · 64 bekeken
  • 201347 bezoekers · 55 bekeken
  • 2012101 bezoekers · 136 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)30.99939225,4%
20252.37748831,6%
202438137424,2%
2023000,0%
2022000,0%
2021220,1%
2020320,1%
20191240,3%
2018440,3%
2017770,5%
201690493,2%
201527211,4%
201464543,5%
201355473,0%
20121361016,5%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur1.093183,7%
1 tot 2 uur1.427204,1%
2 tot 3 uur1.512214,3%
3 tot 4 uur1.503204,1%
4 tot 5 uur1.654193,9%
5 tot 6 uur1.817163,3%
6 tot 7 uur1.702244,9%
7 tot 8 uur1.217214,3%
8 tot 9 uur1.425275,5%
9 tot 10 uur1.277224,5%
10 tot 11 uur1.181265,3%
11 tot 12 uur1.169275,5%
12 tot 13 uur1.334285,7%
13 tot 14 uur1.554285,7%
14 tot 15 uur1.475204,1%
15 tot 16 uur1.409173,5%
16 tot 17 uur1.340183,7%
17 tot 18 uur1.451183,7%
18 tot 19 uur1.315193,9%
19 tot 20 uur1.153153,0%
20 tot 21 uur1.026204,1%
21 tot 22 uur1.109183,7%
22 tot 23 uur1.140132,6%
23 tot 24 uur1.294173,5%
Samen32.577492100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag73 bezoekers · 15.323 bekeken
  • Dinsdag60 bezoekers · 183 bekeken
  • Woensdag64 bezoekers · 1.196 bekeken
  • Donderdag72 bezoekers · 398 bekeken
  • Vrijdag61 bezoekers · 3.431 bekeken
  • Zaterdag98 bezoekers · 9.194 bekeken
  • Zondag64 bezoekers · 2.852 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag15.3237314,8%
Dinsdag1836012,2%
Woensdag1.1966413,0%
Donderdag3987214,6%
Vrijdag3.4316112,4%
Zaterdag9.1949819,9%
Zondag2.8526413,0%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
20.531 keer bekeken (63,0%), 330 bezoekers (67,1%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
12.046 keer bekeken (37,0%), 162 bezoekers (32,9%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Natuurlijke huidverzorging.

↑ Terug naar de berichten