Naar de inhoud

Biljartinformatie

Het is maar een spelletje
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202664
Samen64
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202664
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen64
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)64
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)2466
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)42
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)11
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)1312
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)22
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)177
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)22
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)22
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)33
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)76
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)33
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)76
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)88
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)88
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)66
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)66
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)74
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)22
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)66
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)1010
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)8987
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)66
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)88
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)99
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)98
Week 4 (19/1 tot 25/1/2026)1414
Week 3 (12/1 tot 18/1/2026)22
Samen505242
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202664
September 20262508
Augustus 20261615
Juli 20262010
Juni 20261615
Mei 20262928
April 20261310
Maart 20261818
Februari 2026113111
Januari 20265048
December 202511
November 202513290
Oktober 202511
September 202512783
Augustus 2025117117
Juli 2025204155
Juni 20258875
Mei 202500
April 20251615
Maart 20252222
Februari 202598
Januari 202522
December 202477
November 20242121
Samen1.278864
Per jaar
  • 2026 (tot nu)267 bezoekers · 531 bekeken
  • 2025569 bezoekers · 719 bekeken
  • 2024194 bezoekers · 282 bekeken
  • 202310 bezoekers · 12 bekeken
  • 202235 bezoekers · 42 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)53126724,8%
202571956952,9%
202428219418,0%
202312100,9%
202242353,3%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur1282,2%
1 tot 2 uur13123,3%
2 tot 3 uur19133,6%
3 tot 4 uur12102,8%
4 tot 5 uur16164,5%
5 tot 6 uur28226,1%
6 tot 7 uur19174,7%
7 tot 8 uur2292,5%
8 tot 9 uur186102,8%
9 tot 10 uur65102,8%
10 tot 11 uur16133,6%
11 tot 12 uur20185,0%
12 tot 13 uur25205,6%
13 tot 14 uur12113,1%
14 tot 15 uur24226,1%
15 tot 16 uur17154,2%
16 tot 17 uur15113,1%
17 tot 18 uur27195,3%
18 tot 19 uur18174,7%
19 tot 20 uur1282,2%
20 tot 21 uur14143,9%
21 tot 22 uur14113,1%
22 tot 23 uur30277,5%
23 tot 24 uur29267,2%
Samen665359100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag38 bezoekers · 48 bekeken
  • Dinsdag46 bezoekers · 297 bekeken
  • Woensdag41 bezoekers · 54 bekeken
  • Donderdag71 bezoekers · 76 bekeken
  • Vrijdag69 bezoekers · 72 bekeken
  • Zaterdag56 bezoekers · 60 bekeken
  • Zondag38 bezoekers · 58 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag483810,6%
Dinsdag2974612,8%
Woensdag544111,4%
Donderdag767119,8%
Vrijdag726919,2%
Zaterdag605615,6%
Zondag583810,6%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
547 keer bekeken (82,3%), 265 bezoekers (73,8%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
118 keer bekeken (17,7%), 94 bezoekers (26,2%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Biljartinformatie

↑ Terug naar de berichten