Naar de inhoud

Millimeterwereldcarra

Miniaturen
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202611
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 20262394
zaterdag 17 oktober 2026155
Samen25510
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202611
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 20262394
zaterdag 17 oktober 2026155
vrijdag 16 oktober 202611
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202622
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen25813
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)25712
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)3658
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)155
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)77
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)2222
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)2727
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)4242
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)33
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)76
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)306
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)33
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)11
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)33
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)113
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)64
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)44
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)44
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)31
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)11
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)22
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)176
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)22
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)22
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)44
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)88
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)4240
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)88
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)66
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)33
Samen906244
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202625813
September 202638518
Augustus 20269696
Juli 20263712
Juni 20261810
Mei 20261713
April 2026209
Maart 20261616
Februari 20265957
Januari 20262323
December 20256741
November 202511
Oktober 20257430
September 20251919
Augustus 2025130105
Juli 2025169135
Juni 20256854
Mei 20253535
April 20252018
Maart 20251818
Februari 202522
Januari 202511
December 202433
November 20241818
Samen1.554747
Per jaar
  • 2026 (tot nu)267 bezoekers · 929 bekeken
  • 2025459 bezoekers · 604 bekeken
  • 2024345 bezoekers · 353 bekeken
  • 20231 bezoekers · 1 bekeken
  • 20220 bezoekers · 0 bekeken
  • 20211 bezoekers · 1 bekeken
  • 20200 bezoekers · 0 bekeken
  • 20193 bezoekers · 13 bekeken
  • 20183 bezoekers · 10 bekeken
  • 20174 bezoekers · 8 bekeken
  • 201612 bezoekers · 29 bekeken
  • 201522 bezoekers · 35 bekeken
  • 20149 bezoekers · 16 bekeken
  • 201310 bezoekers · 13 bekeken
  • 20127 bezoekers · 9 bekeken
  • 201140 bezoekers · 51 bekeken
  • 2010104 bezoekers · 203 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)92926720,7%
202560445935,7%
202435334526,8%
2023110,1%
2022000,0%
2021110,1%
2020000,0%
20191330,2%
20181030,2%
2017840,3%
201629120,9%
201535221,7%
20141690,7%
201313100,8%
2012970,5%
201151403,1%
20102031048,1%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur1372,1%
1 tot 2 uur1272,1%
2 tot 3 uur18123,5%
3 tot 4 uur87175,0%
4 tot 5 uur187123,5%
5 tot 6 uur27216,2%
6 tot 7 uur24123,5%
7 tot 8 uur772,1%
8 tot 9 uur22123,5%
9 tot 10 uur13113,2%
10 tot 11 uur19102,9%
11 tot 12 uur28216,2%
12 tot 13 uur24216,2%
13 tot 14 uur22195,6%
14 tot 15 uur153205,9%
15 tot 16 uur24164,7%
16 tot 17 uur22195,6%
17 tot 18 uur19164,7%
18 tot 19 uur39205,9%
19 tot 20 uur7492,7%
20 tot 21 uur70113,2%
21 tot 22 uur17144,1%
22 tot 23 uur77144,1%
23 tot 24 uur73113,2%
Samen1.071339100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag56 bezoekers · 332 bekeken
  • Dinsdag33 bezoekers · 42 bekeken
  • Woensdag37 bezoekers · 60 bekeken
  • Donderdag48 bezoekers · 56 bekeken
  • Vrijdag46 bezoekers · 46 bekeken
  • Zaterdag66 bezoekers · 215 bekeken
  • Zondag53 bezoekers · 320 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag3325616,5%
Dinsdag42339,7%
Woensdag603710,9%
Donderdag564814,2%
Vrijdag464613,6%
Zaterdag2156619,5%
Zondag3205315,6%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
536 keer bekeken (50,0%), 220 bezoekers (64,9%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
535 keer bekeken (50,0%), 119 bezoekers (35,1%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Millimeterwereldcarra

↑ Terug naar de berichten