Naar de inhoud

Mijn leven

Zo sta ik in de wereld, dit is mijn leven
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 20261775
zaterdag 17 oktober 2026144
Samen1919
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 20261775
zaterdag 17 oktober 2026144
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202611
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen19311
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1919
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)11
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)11
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)2479
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)177
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)44
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)77
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)1918
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)1111
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)166
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)33
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)22
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)146
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)52
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)88
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)44
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)43
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)11
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)72
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)144
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)41
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)66
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)66
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)6968
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)1212
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)66
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)77
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)88
Samen696224
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202619311
September 202626820
Augustus 20263736
Juli 20262111
Juni 2026168
Mei 20262117
April 2026268
Maart 20261212
Februari 20269594
Januari 20263028
December 202531
November 202518789
Oktober 202533
September 20259680
Augustus 20258887
Juli 2025141109
Juni 20256452
Mei 202544
April 20252318
Maart 20251917
Februari 202522
Januari 202522
December 202444
November 20241515
Samen1.370728
Per jaar
  • 2026 (tot nu)245 bezoekers · 719 bekeken
  • 2025464 bezoekers · 632 bekeken
  • 2024333 bezoekers · 334 bekeken
  • 20235 bezoekers · 5 bekeken
  • 20220 bezoekers · 0 bekeken
  • 20211 bezoekers · 1 bekeken
  • 20200 bezoekers · 0 bekeken
  • 20193 bezoekers · 14 bekeken
  • 20183 bezoekers · 10 bekeken
  • 20178 bezoekers · 10 bekeken
  • 20164 bezoekers · 5 bekeken
  • 201530 bezoekers · 56 bekeken
  • 201471 bezoekers · 92 bekeken
  • 201373 bezoekers · 98 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)71924519,8%
202563246437,4%
202433433326,9%
2023550,4%
2022000,0%
2021110,1%
2020000,0%
20191430,2%
20181030,2%
20171080,6%
2016540,3%
201556302,4%
201492715,7%
201398735,9%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur90185,3%
1 tot 2 uur25133,8%
2 tot 3 uur35205,9%
3 tot 4 uur1392,7%
4 tot 5 uur71123,6%
5 tot 6 uur25123,6%
6 tot 7 uur142205,9%
7 tot 8 uur14103,0%
8 tot 9 uur25164,7%
9 tot 10 uur20164,7%
10 tot 11 uur26154,4%
11 tot 12 uur1092,7%
12 tot 13 uur34236,8%
13 tot 14 uur23216,2%
14 tot 15 uur22123,6%
15 tot 16 uur23164,7%
16 tot 17 uur18123,6%
17 tot 18 uur26236,8%
18 tot 19 uur751,5%
19 tot 20 uur21123,6%
20 tot 21 uur1192,7%
21 tot 22 uur78113,3%
22 tot 23 uur74103,0%
23 tot 24 uur79144,1%
Samen912338100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag48 bezoekers · 274 bekeken
  • Dinsdag48 bezoekers · 126 bekeken
  • Woensdag38 bezoekers · 65 bekeken
  • Donderdag48 bezoekers · 62 bekeken
  • Vrijdag33 bezoekers · 34 bekeken
  • Zaterdag73 bezoekers · 90 bekeken
  • Zondag50 bezoekers · 261 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag2744814,2%
Dinsdag1264814,2%
Woensdag653811,2%
Donderdag624814,2%
Vrijdag34339,8%
Zaterdag907321,6%
Zondag2615014,8%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
561 keer bekeken (61,5%), 215 bezoekers (63,6%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
351 keer bekeken (38,5%), 123 bezoekers (36,4%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Mijn leven

↑ Terug naar de berichten