Naar de inhoud

Cobie's Creaties

PSP en Poser
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202619910
Samen19910
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202619910
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202611
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen20011
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)19910
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)11
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)2507
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)64
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)65
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)22
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)33
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)42310
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)33
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)21
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)25.471101
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)1.693143
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)65
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)22
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)88
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)32
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)1.67715
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)1578
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)95
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)22
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)66
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)7067
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)44
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)22
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)22
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)22
Week 4 (19/1 tot 25/1/2026)22
Week 2 (5/1 tot 11/1/2026)1414
Samen30.027438
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202620011
September 202625611
Augustus 202687
Juli 202643017
Juni 202627.167246
Mei 20261917
April 20261.84328
Maart 20261010
Februari 20267673
Januari 20261818
December 20257141
November 20258685
Oktober 202512598
September 2025193150
Augustus 2025332220
Juli 2025225165
Juni 202533
Mei 202500
April 202566
Maart 20251615
Februari 202511
Januari 202511
December 202411
November 20241010
Samen31.0971.234
Per jaar
  • 2026 (tot nu)438 bezoekers · 30.027 bekeken
  • 2025785 bezoekers · 1.059 bekeken
  • 2024276 bezoekers · 282 bekeken
  • 20233 bezoekers · 3 bekeken
  • 20220 bezoekers · 0 bekeken
  • 20212 bezoekers · 2 bekeken
  • 20203 bezoekers · 4 bekeken
  • 20194 bezoekers · 18 bekeken
  • 20189 bezoekers · 17 bekeken
  • 20174 bezoekers · 5 bekeken
  • 20161 bezoekers · 4 bekeken
  • 20158 bezoekers · 11 bekeken
  • 20148 bezoekers · 11 bekeken
  • 201348 bezoekers · 63 bekeken
  • 201254 bezoekers · 72 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)30.02743826,7%
20251.05978547,8%
202428227616,8%
2023330,2%
2022000,0%
2021220,1%
2020430,2%
20191840,2%
20181790,5%
2017540,2%
2016410,1%
20151180,5%
20141180,5%
201363482,9%
201272543,3%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur1.303263,9%
1 tot 2 uur1.384274,1%
2 tot 3 uur1.407253,8%
3 tot 4 uur1.557294,4%
4 tot 5 uur1.300274,1%
5 tot 6 uur1.097294,4%
6 tot 7 uur1.399406,0%
7 tot 8 uur1.096223,3%
8 tot 9 uur1.187274,1%
9 tot 10 uur1.306314,7%
10 tot 11 uur1.229233,5%
11 tot 12 uur1.494294,4%
12 tot 13 uur1.086355,3%
13 tot 14 uur1.060263,9%
14 tot 15 uur1.148263,9%
15 tot 16 uur1.181324,8%
16 tot 17 uur1.143243,6%
17 tot 18 uur1.220314,7%
18 tot 19 uur1.083284,2%
19 tot 20 uur1.007253,8%
20 tot 21 uur1.199243,6%
21 tot 22 uur1.490213,2%
22 tot 23 uur1.625304,5%
23 tot 24 uur1.308253,8%
Samen30.309662100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag79 bezoekers · 588 bekeken
  • Dinsdag90 bezoekers · 3.479 bekeken
  • Woensdag84 bezoekers · 8.471 bekeken
  • Donderdag109 bezoekers · 7.886 bekeken
  • Vrijdag102 bezoekers · 7.886 bekeken
  • Zaterdag122 bezoekers · 1.809 bekeken
  • Zondag76 bezoekers · 190 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag5887911,9%
Dinsdag3.4799013,6%
Woensdag8.4718412,7%
Donderdag7.88610916,5%
Vrijdag7.88610215,4%
Zaterdag1.80912218,4%
Zondag1907611,5%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
28.310 keer bekeken (93,4%), 464 bezoekers (70,1%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
1.999 keer bekeken (6,6%), 198 bezoekers (29,9%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Cobie's Creaties

↑ Terug naar de berichten