Naar de inhoud

Contrefort

Contrefort
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 20261233
Samen1233
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 20261233
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen1233
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1233
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)1257
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)11
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)33
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)1010
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)1313
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)55
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)22
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)33
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)1287
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)11
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)122
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)44
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)22
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)99
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)76
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)22
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)31
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)22
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)22
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)22
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)66
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)5047
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)44
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)1212
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)66
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)44
Samen544169
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20261233
September 202612911
Augustus 20262828
Juli 202613514
Juni 2026144
Mei 20262221
April 202653
Maart 20261212
Februari 20267269
Januari 20262828
December 2025108
November 2025197120
Oktober 20259359
September 202521275
Augustus 2025171127
Juli 2025214124
Juni 20253027
Mei 202500
April 2025117
Maart 20252727
Februari 202522
Januari 202544
December 202433
November 20241515
Samen1.557791
Per jaar
  • 2026 (tot nu)193 bezoekers · 568 bekeken
  • 2025580 bezoekers · 971 bekeken
  • 2024260 bezoekers · 268 bekeken
  • 20230 bezoekers · 0 bekeken
  • 20220 bezoekers · 0 bekeken
  • 20212 bezoekers · 2 bekeken
  • 20201 bezoekers · 1 bekeken
  • 20193 bezoekers · 13 bekeken
  • 20182 bezoekers · 5 bekeken
  • 20171 bezoekers · 1 bekeken
  • 201623 bezoekers · 41 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)56819318,1%
202597158054,5%
202426826024,4%
2023000,0%
2022000,0%
2021220,2%
2020110,1%
20191330,3%
2018520,2%
2017110,1%
201641232,2%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur30225,8%
1 tot 2 uur13123,2%
2 tot 3 uur21143,7%
3 tot 4 uur18164,2%
4 tot 5 uur28195,0%
5 tot 6 uur14112,9%
6 tot 7 uur982,1%
7 tot 8 uur25184,7%
8 tot 9 uur21164,2%
9 tot 10 uur22164,2%
10 tot 11 uur31164,2%
11 tot 12 uur49143,7%
12 tot 13 uur27215,5%
13 tot 14 uur81153,9%
14 tot 15 uur60164,2%
15 tot 16 uur116112,9%
16 tot 17 uur20153,9%
17 tot 18 uur23184,7%
18 tot 19 uur31184,7%
19 tot 20 uur1592,4%
20 tot 21 uur20164,2%
21 tot 22 uur37215,5%
22 tot 23 uur128153,9%
23 tot 24 uur29236,1%
Samen868380100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag62 bezoekers · 342 bekeken
  • Dinsdag60 bezoekers · 91 bekeken
  • Woensdag35 bezoekers · 58 bekeken
  • Donderdag52 bezoekers · 53 bekeken
  • Vrijdag59 bezoekers · 69 bekeken
  • Zaterdag65 bezoekers · 193 bekeken
  • Zondag47 bezoekers · 62 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag3426216,3%
Dinsdag916015,8%
Woensdag58359,2%
Donderdag535213,7%
Vrijdag695915,5%
Zaterdag1936517,1%
Zondag624712,4%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
613 keer bekeken (70,6%), 268 bezoekers (70,5%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
255 keer bekeken (29,4%), 112 bezoekers (29,5%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Contrefort

↑ Terug naar de berichten