Naar de inhoud

Cnor d'r Hobbyhoekje

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 20262086
zaterdag 17 oktober 2026104
Samen21810
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 20262086
zaterdag 17 oktober 2026104
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202611
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen22012
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)21911
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)11
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)36510
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)104
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)55
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)1212
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)1818
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)33
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)249
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)103
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)44
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)52
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)52
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)11
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)55
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)63
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)1.5489
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)43
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)114
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)21
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)66
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)1010
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)5857
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)66
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)88
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)66
Week 4 (19/1 tot 25/1/2026)1212
Samen2.367218
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202621911
September 202637615
Augustus 20263838
Juli 20264018
Juni 2026115
Mei 2026129
April 20261.56316
Maart 20261817
Februari 20267271
Januari 20261818
December 20255437
November 20257876
Oktober 202510085
September 2025148115
Augustus 2025303240
Juli 2025166152
Juni 20258758
Mei 202533
April 20251918
Maart 20253434
Februari 202533
Januari 202566
December 202411
November 20242121
Samen3.3901.067
Per jaar
  • 2026 (tot nu)218 bezoekers · 2.367 bekeken
  • 2025827 bezoekers · 1.001 bekeken
  • 2024397 bezoekers · 405 bekeken
  • 20230 bezoekers · 0 bekeken
  • 20220 bezoekers · 0 bekeken
  • 20213 bezoekers · 3 bekeken
  • 20200 bezoekers · 0 bekeken
  • 20193 bezoekers · 17 bekeken
  • 20188 bezoekers · 19 bekeken
  • 20176 bezoekers · 6 bekeken
  • 20161 bezoekers · 1 bekeken
  • 201510 bezoekers · 13 bekeken
  • 20148 bezoekers · 12 bekeken
  • 2013103 bezoekers · 118 bekeken
  • 201272 bezoekers · 124 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)2.36721813,2%
20251.00182749,9%
202440539724,0%
2023000,0%
2022000,0%
2021330,2%
2020000,0%
20191730,2%
20181980,5%
2017660,4%
2016110,1%
201513100,6%
20141280,5%
20131181036,2%
2012124724,3%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur77204,8%
1 tot 2 uur82174,1%
2 tot 3 uur91204,8%
3 tot 4 uur123204,8%
4 tot 5 uur19153,6%
5 tot 6 uur54194,6%
6 tot 7 uur82194,6%
7 tot 8 uur22194,6%
8 tot 9 uur18122,9%
9 tot 10 uur20194,6%
10 tot 11 uur39204,8%
11 tot 12 uur19163,8%
12 tot 13 uur23215,0%
13 tot 14 uur17153,6%
14 tot 15 uur24194,6%
15 tot 16 uur53225,3%
16 tot 17 uur43153,6%
17 tot 18 uur184184,3%
18 tot 19 uur325153,6%
19 tot 20 uur315163,8%
20 tot 21 uur222112,6%
21 tot 22 uur286174,1%
22 tot 23 uur322143,4%
23 tot 24 uur139174,1%
Samen2.599416100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag57 bezoekers · 1.791 bekeken
  • Dinsdag52 bezoekers · 126 bekeken
  • Woensdag50 bezoekers · 61 bekeken
  • Donderdag37 bezoekers · 40 bekeken
  • Vrijdag69 bezoekers · 76 bekeken
  • Zaterdag92 bezoekers · 233 bekeken
  • Zondag59 bezoekers · 272 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1.7915713,7%
Dinsdag1265212,5%
Woensdag615012,0%
Donderdag40378,9%
Vrijdag766916,6%
Zaterdag2339222,1%
Zondag2725914,2%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
2.094 keer bekeken (80,6%), 265 bezoekers (63,7%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
505 keer bekeken (19,4%), 151 bezoekers (36,3%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Cnor d'r Hobbyhoekje

↑ Terug naar de berichten