Naar de inhoud

cuisine_tangia

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202622
woensdag 21 oktober 202633
dinsdag 20 oktober 202611
maandag 19 oktober 202622
zondag 18 oktober 202622
zaterdag 17 oktober 20261275
Samen13816
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202622
woensdag 21 oktober 202633
dinsdag 20 oktober 202611
maandag 19 oktober 202622
zondag 18 oktober 202622
zaterdag 17 oktober 20261275
vrijdag 16 oktober 202622
donderdag 15 oktober 202622
woensdag 14 oktober 202622
dinsdag 13 oktober 202622
maandag 12 oktober 202633
zondag 11 oktober 202611
zaterdag 10 oktober 202633
vrijdag 9 oktober 202622
donderdag 8 oktober 202622
woensdag 7 oktober 202622
dinsdag 6 oktober 202622
maandag 5 oktober 202622
zondag 4 oktober 202622
zaterdag 3 oktober 202611
vrijdag 2 oktober 202622
donderdag 1 oktober 202622
woensdag 30 september 202622
dinsdag 29 september 202622
maandag 28 september 202611
zondag 27 september 202622
zaterdag 26 september 202622
vrijdag 25 september 202622
donderdag 24 september 202644
Samen18563
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)99
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)14018
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)1414
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)1212
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)1414
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)14017
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)1818
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)3333
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)11
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)104
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)1.1807
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)4.17821
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)66
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)66
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)22
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)4.11715
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)33
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)66
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)11
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)33
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)2.12121
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)2923
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)32
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)11
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)1.15113
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)22
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)66
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)1211
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)10094
Samen13.319384
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202617048
September 202620986
Augustus 20265.36731
Juli 20261616
Juni 20264.12927
Mei 20262.15649
April 20261.15214
Maart 20262625
Februari 2026124117
Januari 20265757
December 20256638
November 20257777
Oktober 20253021
September 2025174141
Augustus 2025313216
Juli 2025262188
Juni 20256751
Mei 202533
April 20252424
Maart 20252121
Februari 202544
Januari 202511
December 202422
November 20242221
Samen14.4721.278
Per jaar
  • 2026 (tot nu)470 bezoekers · 13.406 bekeken
  • 2025785 bezoekers · 1.042 bekeken
  • 2024135 bezoekers · 142 bekeken
  • 20230 bezoekers · 0 bekeken
  • 20223 bezoekers · 5 bekeken
  • 20213 bezoekers · 3 bekeken
  • 20204 bezoekers · 4 bekeken
  • 20193 bezoekers · 15 bekeken
  • 20183 bezoekers · 5 bekeken
  • 20171 bezoekers · 2 bekeken
  • 20164 bezoekers · 4 bekeken
  • 201534 bezoekers · 65 bekeken
  • 2014109 bezoekers · 157 bekeken
  • 2013107 bezoekers · 155 bekeken
  • 201278 bezoekers · 118 bekeken
  • 201194 bezoekers · 159 bekeken
  • 201078 bezoekers · 166 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)13.40647024,6%
20251.04278541,1%
20241421357,1%
2023000,0%
2022530,2%
2021330,2%
2020440,2%
20191530,2%
2018530,2%
2017210,1%
2016440,2%
201565341,8%
20141571095,7%
20131551075,6%
2012118784,1%
2011159944,9%
2010166784,1%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur519244,0%
1 tot 2 uur1.006213,5%
2 tot 3 uur1.068294,8%
3 tot 4 uur1.294203,3%
4 tot 5 uur834193,1%
5 tot 6 uur509162,6%
6 tot 7 uur53335,4%
7 tot 8 uur261294,8%
8 tot 9 uur326284,6%
9 tot 10 uur209315,1%
10 tot 11 uur465315,1%
11 tot 12 uur669254,1%
12 tot 13 uur1.058467,6%
13 tot 14 uur625335,4%
14 tot 15 uur386294,8%
15 tot 16 uur608315,1%
16 tot 17 uur532162,6%
17 tot 18 uur290233,8%
18 tot 19 uur253315,1%
19 tot 20 uur188183,0%
20 tot 21 uur396152,5%
21 tot 22 uur638213,5%
22 tot 23 uur749193,1%
23 tot 24 uur643183,0%
Samen13.579606100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag71 bezoekers · 3.467 bekeken
  • Dinsdag79 bezoekers · 2.212 bekeken
  • Woensdag57 bezoekers · 2.038 bekeken
  • Donderdag114 bezoekers · 1.252 bekeken
  • Vrijdag58 bezoekers · 60 bekeken
  • Zaterdag143 bezoekers · 297 bekeken
  • Zondag84 bezoekers · 4.253 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag3.4677111,7%
Dinsdag2.2127913,0%
Woensdag2.038579,4%
Donderdag1.25211418,8%
Vrijdag60589,6%
Zaterdag29714323,6%
Zondag4.2538413,9%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
9.029 keer bekeken (66,5%), 379 bezoekers (62,5%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
4.550 keer bekeken (33,5%), 227 bezoekers (37,5%)

‹ Terug naar de blog

Meer van cuisine_tangia

↑ Terug naar de berichten