Naar de inhoud

DAGJE SNOEKEN IN WILNIS

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202611
woensdag 21 oktober 202611
dinsdag 20 oktober 202622
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202611
zaterdag 17 oktober 2026214
Samen269
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202611
woensdag 21 oktober 202611
dinsdag 20 oktober 202622
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202611
zaterdag 17 oktober 2026214
vrijdag 16 oktober 202611
donderdag 15 oktober 202622
woensdag 14 oktober 202611
dinsdag 13 oktober 202622
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202622
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202622
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202611
dinsdag 6 oktober 202644
maandag 5 oktober 202611
zondag 4 oktober 202611
zaterdag 3 oktober 202611
vrijdag 2 oktober 202666
donderdag 1 oktober 202666
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202622
maandag 28 september 202611
zondag 27 september 202611
zaterdag 26 september 202611
vrijdag 25 september 202611
donderdag 24 september 202633
Samen6750
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)44
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)2912
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)1111
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)1717
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)99
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)15818
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)1010
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)2222
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)99
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)33
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)2516
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)55
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)44
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)37514
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)44
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)33
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)44
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)21
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)11
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)215
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)33
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)22
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)44
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)133
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)11
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)4.12411
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)32
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)22
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)22
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)1212
Samen4.882214
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20265841
September 202619555
Augustus 20265142
Juli 202638726
Juni 2026258
Mei 20262212
April 20264.12814
Maart 20264444
Februari 20265653
Januari 20262626
December 20255113
November 20257373
Oktober 20258047
September 20253026
Augustus 2025173153
Juli 202512095
Juni 20257555
Mei 202500
April 2025147
Maart 202588
Februari 202511
Januari 202522
December 202411
November 20245231
Samen5.672833
Per jaar
  • 2026 (tot nu)321 bezoekers · 4.992 bekeken
  • 2025480 bezoekers · 627 bekeken
  • 2024126 bezoekers · 147 bekeken
  • 20230 bezoekers · 0 bekeken
  • 20224 bezoekers · 4 bekeken
  • 202111 bezoekers · 11 bekeken
  • 20205 bezoekers · 5 bekeken
  • 20197 bezoekers · 62 bekeken
  • 20189 bezoekers · 23 bekeken
  • 201713 bezoekers · 14 bekeken
  • 201616 bezoekers · 19 bekeken
  • 201524 bezoekers · 29 bekeken
  • 201441 bezoekers · 44 bekeken
  • 201360 bezoekers · 62 bekeken
  • 201284 bezoekers · 88 bekeken
  • 2011317 bezoekers · 336 bekeken
  • 2010123 bezoekers · 219 bekeken
  • 200924 bezoekers · 33 bekeken
  • 200872 bezoekers · 239 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)4.99232118,5%
202562748027,6%
20241471267,3%
2023000,0%
2022440,2%
202111110,6%
2020550,3%
20196270,4%
20182390,5%
201714130,7%
201619160,9%
201529241,4%
201444412,4%
201362603,5%
201288844,8%
201133631718,2%
20102191237,1%
200933241,4%
2008239724,1%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur360184,0%
1 tot 2 uur13132,9%
2 tot 3 uur17153,3%
3 tot 4 uur13132,9%
4 tot 5 uur597184,0%
5 tot 6 uur828143,1%
6 tot 7 uur798255,5%
7 tot 8 uur695235,1%
8 tot 9 uur576163,5%
9 tot 10 uur686204,4%
10 tot 11 uur194224,8%
11 tot 12 uur19173,7%
12 tot 13 uur29255,5%
13 tot 14 uur124143,1%
14 tot 15 uur34327,0%
15 tot 16 uur46265,7%
16 tot 17 uur29194,2%
17 tot 18 uur24235,1%
18 tot 19 uur22214,6%
19 tot 20 uur19122,6%
20 tot 21 uur20173,7%
21 tot 22 uur21214,6%
22 tot 23 uur17173,7%
23 tot 24 uur15132,9%
Samen5.196454100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag67 bezoekers · 110 bekeken
  • Dinsdag70 bezoekers · 219 bekeken
  • Woensdag66 bezoekers · 4.533 bekeken
  • Donderdag74 bezoekers · 80 bekeken
  • Vrijdag51 bezoekers · 51 bekeken
  • Zaterdag76 bezoekers · 134 bekeken
  • Zondag50 bezoekers · 69 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1106714,8%
Dinsdag2197015,4%
Woensdag4.5336614,5%
Donderdag807416,3%
Vrijdag515111,2%
Zaterdag1347616,7%
Zondag695011,0%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
4.993 keer bekeken (96,1%), 328 bezoekers (72,2%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
203 keer bekeken (3,9%), 126 bezoekers (27,8%)

‹ Terug naar de blog

Meer van DAGJE SNOEKEN IN WILNIS

↑ Terug naar de berichten