Naar de inhoud

***Muziek-Nieuwtjes***

nieuwtjes over mijn , julie lievelings muziek(jonge artiesten)
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202633
woensdag 21 oktober 202633
dinsdag 20 oktober 202633
maandag 19 oktober 202622
zondag 18 oktober 202644
zaterdag 17 oktober 202654
Samen2120
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202633
woensdag 21 oktober 202633
dinsdag 20 oktober 202633
maandag 19 oktober 202622
zondag 18 oktober 202644
zaterdag 17 oktober 202654
vrijdag 16 oktober 202633
donderdag 15 oktober 202633
woensdag 14 oktober 202633
dinsdag 13 oktober 202633
maandag 12 oktober 202633
zondag 11 oktober 202633
zaterdag 10 oktober 202622
vrijdag 9 oktober 202633
donderdag 8 oktober 202633
woensdag 7 oktober 202633
dinsdag 6 oktober 202633
maandag 5 oktober 202633
zondag 4 oktober 202644
zaterdag 3 oktober 202622
vrijdag 2 oktober 202633
donderdag 1 oktober 202622
woensdag 30 september 202633
dinsdag 29 september 202633
maandag 28 september 202633
zondag 27 september 202633
zaterdag 26 september 202611
vrijdag 25 september 202622
donderdag 24 september 202622
Samen8483
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)1212
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)2423
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)2020
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)2020
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)1717
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)20633
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)3534
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)2424
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)1255
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)1913
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)33
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)11
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)134
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)11
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)42
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)52
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)11
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)315
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)22
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)22
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)44
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)3737
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)33
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)22
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)66
Week 3 (12/1 tot 18/1/2026)11
Week 49 (1/12 tot 7/12/2025)22
Week 47 (17/11 tot 23/11/2025)15470
Week 46 (10/11 tot 16/11/2025)3413
Samen981353
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20266766
September 2026290116
Augustus 20261277
Juli 20261946
Juni 2026145
Mei 202653
April 2026378
Maart 202688
Februari 20264242
Januari 202677
December 202522
November 202518883
Oktober 202542
September 2025217135
Augustus 2025232158
Juli 20259266
Juni 20258167
Mei 202500
April 202599
Maart 20251818
Februari 202555
Januari 202564
December 202411
November 20241715
Samen1.663833
Per jaar
  • 2026 (tot nu)268 bezoekers · 791 bekeken
  • 2025549 bezoekers · 854 bekeken
  • 2024236 bezoekers · 238 bekeken
  • 20233 bezoekers · 6 bekeken
  • 202219 bezoekers · 19 bekeken
  • 20219 bezoekers · 19 bekeken
  • 202014 bezoekers · 15 bekeken
  • 201917 bezoekers · 26 bekeken
  • 201820 bezoekers · 23 bekeken
  • 201720 bezoekers · 21 bekeken
  • 20167 bezoekers · 8 bekeken
  • 201522 bezoekers · 22 bekeken
  • 201432 bezoekers · 38 bekeken
  • 201325 bezoekers · 26 bekeken
  • 201253 bezoekers · 60 bekeken
  • 2011111 bezoekers · 121 bekeken
  • 201080 bezoekers · 127 bekeken
  • 200949 bezoekers · 67 bekeken
  • 200862 bezoekers · 89 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)79126816,8%
202585454934,4%
202423823614,8%
2023630,2%
202219191,2%
20211990,6%
202015140,9%
201926171,1%
201823201,3%
201721201,3%
2016870,4%
201522221,4%
201438322,0%
201326251,6%
201260533,3%
20111211117,0%
2010127805,0%
200967493,1%
200889623,9%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur205133,7%
1 tot 2 uur17113,1%
2 tot 3 uur24143,9%
3 tot 4 uur18133,7%
4 tot 5 uur83195,4%
5 tot 6 uur135123,4%
6 tot 7 uur41143,9%
7 tot 8 uur8872,0%
8 tot 9 uur24185,1%
9 tot 10 uur22226,2%
10 tot 11 uur27185,1%
11 tot 12 uur16133,7%
12 tot 13 uur34257,0%
13 tot 14 uur15102,8%
14 tot 15 uur23174,8%
15 tot 16 uur1192,5%
16 tot 17 uur43195,4%
17 tot 18 uur42123,4%
18 tot 19 uur20174,8%
19 tot 20 uur19113,1%
20 tot 21 uur17143,9%
21 tot 22 uur22174,8%
22 tot 23 uur16143,9%
23 tot 24 uur23164,5%
Samen985355100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag50 bezoekers · 80 bekeken
  • Dinsdag51 bezoekers · 79 bekeken
  • Woensdag68 bezoekers · 576 bekeken
  • Donderdag47 bezoekers · 83 bekeken
  • Vrijdag39 bezoekers · 42 bekeken
  • Zaterdag48 bezoekers · 51 bekeken
  • Zondag52 bezoekers · 74 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag805014,1%
Dinsdag795114,4%
Woensdag5766819,2%
Donderdag834713,2%
Vrijdag423911,0%
Zaterdag514813,5%
Zondag745214,6%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
860 keer bekeken (87,3%), 255 bezoekers (71,8%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
125 keer bekeken (12,7%), 100 bezoekers (28,2%)

‹ Terug naar de blog

Meer van ***Muziek-Nieuwtjes***

↑ Terug naar de berichten