Naar de inhoud

Dorps Dagvoorziening de Vlashof Grashoek

akke.beakke.be
Het wel en wee van de ouderen in Grashoek die aldaar de Dorps Dagvoorziening bezoeken

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 20261498
Samen1509
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 20261498
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202611
zaterdag 26 september 202611
vrijdag 25 september 202611
donderdag 24 september 202633
Samen15615
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1498
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)1111
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)28932
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)21179
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)129129
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)3636
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)2121
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)16944
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)2424
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)239
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)17513
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)11
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)44
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)1409
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)22
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)63
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)44
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)44
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)1397
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)122
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)4313
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)255
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)1472
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)22
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)22
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)1.20613
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)3433
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)88
Samen3.406512
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20261509
September 2026622233
Augustus 2026268143
Juli 202620024
Juni 202615218
Mei 202615917
April 202660310
Maart 20261.21421
Februari 2026440262
Januari 20267068
December 20251526
November 20252858
Oktober 202517725
September 2025370104
Augustus 202528798
Juli 202517991
Juni 202516233
Mei 20251492
April 20255213
Maart 202511019
Februari 202511
Januari 202511
December 202400
November 2024187136
Samen5.9901.342
Per jaar
  • 2026 (tot nu)805 bezoekers · 3.878 bekeken
  • 2025401 bezoekers · 1.925 bekeken
  • 2024273 bezoekers · 324 bekeken
  • 20230 bezoekers · 0 bekeken
  • 20223 bezoekers · 3 bekeken
  • 20214 bezoekers · 4 bekeken
  • 20201 bezoekers · 1 bekeken
  • 201912 bezoekers · 107 bekeken
  • 20182 bezoekers · 20 bekeken
  • 20179 bezoekers · 23 bekeken
  • 20168 bezoekers · 15 bekeken
  • 20154 bezoekers · 153 bekeken
  • 201411 bezoekers · 18 bekeken
  • 201352 bezoekers · 297 bekeken
  • 201236 bezoekers · 82 bekeken
  • 2011377 bezoekers · 692 bekeken
  • 2010629 bezoekers · 1.297 bekeken
  • 2009121 bezoekers · 397 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)3.87880529,3%
20251.92540114,6%
20243242739,9%
2023000,0%
2022330,1%
2021440,1%
2020110,0%
2019107120,4%
20182020,1%
20172390,3%
20161580,3%
201515340,1%
201418110,4%
2013297521,9%
201282361,3%
201169237713,7%
20101.29762922,9%
20093971214,4%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur28273,2%
1 tot 2 uur198354,1%
2 tot 3 uur157364,3%
3 tot 4 uur513344,0%
4 tot 5 uur566313,7%
5 tot 6 uur330374,4%
6 tot 7 uur102364,3%
7 tot 8 uur207425,0%
8 tot 9 uur610404,7%
9 tot 10 uur148414,9%
10 tot 11 uur38344,0%
11 tot 12 uur177242,8%
12 tot 13 uur252333,9%
13 tot 14 uur178647,6%
14 tot 15 uur82607,1%
15 tot 16 uur122637,5%
16 tot 17 uur298435,1%
17 tot 18 uur66333,9%
18 tot 19 uur298202,4%
19 tot 20 uur14131,5%
20 tot 21 uur21202,4%
21 tot 22 uur26263,1%
22 tot 23 uur29242,8%
23 tot 24 uur32283,3%
Samen4.492844100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag194 bezoekers · 492 bekeken
  • Dinsdag103 bezoekers · 1.192 bekeken
  • Woensdag106 bezoekers · 412 bekeken
  • Donderdag170 bezoekers · 218 bekeken
  • Vrijdag61 bezoekers · 357 bekeken
  • Zaterdag104 bezoekers · 1.452 bekeken
  • Zondag106 bezoekers · 369 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag49219423,0%
Dinsdag1.19210312,2%
Woensdag41210612,6%
Donderdag21817020,1%
Vrijdag357617,2%
Zaterdag1.45210412,3%
Zondag36910612,6%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
2.671 keer bekeken (59,5%), 634 bezoekers (75,1%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
1.821 keer bekeken (40,5%), 210 bezoekers (24,9%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Dorps Dagvoorziening de Vlashof Grashoek

↑ Terug naar de berichten