Naar de inhoud

De Konijnen Wereld

De konijnen Wereld! Een droom van elk konijn.
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 2026286
Samen286
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 2026286
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202611
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202611
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen308
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)286
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)22
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)2288
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)44
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)11
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)1010
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)1818
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)24831
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)99
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)33
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)2110
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)156
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)22
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)66
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)112
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)33
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)33
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)44
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)1313
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)74
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)66
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)21
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)22
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)44
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)43
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)65
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)1.37716
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)6058
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)148
Samen2.112249
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 2026297
September 202623313
Augustus 202628669
Juli 20264121
Juni 20262112
Mei 20262724
April 202687
Maart 20261.39734
Februari 202610677
Januari 20263534
December 202511
November 20251.822101
Oktober 2025109
September 2025184123
Augustus 2025216159
Juli 2025278193
Juni 20254436
Mei 20251414
April 20252521
Maart 2025735129
Februari 202555
Januari 202511
December 202400
November 20241414
Samen5.5321.104
Per jaar
  • 2026 (tot nu)298 bezoekers · 2.183 bekeken
  • 2025792 bezoekers · 3.335 bekeken
  • 2024328 bezoekers · 331 bekeken
  • 20230 bezoekers · 0 bekeken
  • 20222 bezoekers · 2 bekeken
  • 20211 bezoekers · 1 bekeken
  • 20200 bezoekers · 0 bekeken
  • 20192 bezoekers · 10 bekeken
  • 20184 bezoekers · 6 bekeken
  • 20176 bezoekers · 8 bekeken
  • 20163 bezoekers · 3 bekeken
  • 201512 bezoekers · 18 bekeken
  • 201451 bezoekers · 60 bekeken
  • 201373 bezoekers · 90 bekeken
  • 2012210 bezoekers · 301 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)2.18329816,7%
20253.33579244,4%
202433132818,4%
2023000,0%
2022220,1%
2021110,1%
2020000,0%
20191020,1%
2018640,2%
2017860,3%
2016330,2%
201518120,7%
201460512,9%
201390734,1%
201230121011,8%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur27204,9%
1 tot 2 uur24153,7%
2 tot 3 uur57194,6%
3 tot 4 uur15112,7%
4 tot 5 uur244204,9%
5 tot 6 uur32133,2%
6 tot 7 uur1682,0%
7 tot 8 uur21102,4%
8 tot 9 uur33143,4%
9 tot 10 uur39153,7%
10 tot 11 uur902215,1%
11 tot 12 uur694266,4%
12 tot 13 uur584210,3%
13 tot 14 uur26215,1%
14 tot 15 uur33204,9%
15 tot 16 uur29215,1%
16 tot 17 uur25133,2%
17 tot 18 uur15133,2%
18 tot 19 uur237204,9%
19 tot 20 uur16112,7%
20 tot 21 uur599143,4%
21 tot 22 uur733143,4%
22 tot 23 uur124174,2%
23 tot 24 uur17112,7%
Samen4.016409100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag53 bezoekers · 124 bekeken
  • Dinsdag62 bezoekers · 325 bekeken
  • Woensdag65 bezoekers · 333 bekeken
  • Donderdag66 bezoekers · 91 bekeken
  • Vrijdag40 bezoekers · 1.576 bekeken
  • Zaterdag86 bezoekers · 1.493 bekeken
  • Zondag37 bezoekers · 74 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1245313,0%
Dinsdag3256215,2%
Woensdag3336515,9%
Donderdag916616,1%
Vrijdag1.576409,8%
Zaterdag1.4938621,0%
Zondag74379,0%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
2.449 keer bekeken (61,0%), 286 bezoekers (69,9%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
1.567 keer bekeken (39,0%), 123 bezoekers (30,1%)

‹ Terug naar de blog

Meer van De Konijnen Wereld

↑ Terug naar de berichten