Naar de inhoud

Delahaye B.V. Champignons

Exporteur van verse champignons!
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202611
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 2026163
zaterdag 17 oktober 202622
Samen196
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202611
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 2026163
zaterdag 17 oktober 202622
vrijdag 16 oktober 202611
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202611
donderdag 24 september 202600
Samen229
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)207
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)11
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)1256
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)22
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)44
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)1913
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)77
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)33
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)32
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)54
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)77
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)32
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)33
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)44
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)66
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)99
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)31
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)11
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)133
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)44
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)44
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)22
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)63
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)98
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)8278
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)2314
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)109
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)1111
Samen391220
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 2026218
September 20261289
Augustus 20263024
Juli 20261210
Juni 20261312
Mei 20262220
April 20262212
Maart 20261915
Februari 2026127113
Januari 20263737
December 202565
November 202555436
Oktober 20255421
September 202510880
Augustus 2025108103
Juli 2025303215
Juni 2025214157
Mei 202565
April 202572983
Maart 20255656
Februari 202553
Januari 2025663
December 2024476
November 20243129
Samen2.7181.062
Per jaar
  • 2026 (tot nu)260 bezoekers · 431 bekeken
  • 2025767 bezoekers · 2.209 bekeken
  • 2024540 bezoekers · 1.683 bekeken
  • 20235 bezoekers · 5 bekeken
  • 202248 bezoekers · 50 bekeken
  • 20216 bezoekers · 7 bekeken
  • 20202 bezoekers · 4 bekeken
  • 201915 bezoekers · 37 bekeken
  • 20189 bezoekers · 15 bekeken
  • 201712 bezoekers · 27 bekeken
  • 201634 bezoekers · 45 bekeken
  • 201513 bezoekers · 19 bekeken
  • 201423 bezoekers · 23 bekeken
  • 201350 bezoekers · 51 bekeken
  • 201271 bezoekers · 81 bekeken
  • 2011135 bezoekers · 167 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)43126013,1%
20252.20976738,5%
20241.68354027,1%
2023550,3%
202250482,4%
2021760,3%
2020420,1%
201937150,8%
20181590,5%
201727120,6%
201645341,7%
201519130,7%
201423231,2%
201351502,5%
201281713,6%
20111671356,8%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur296165,0%
1 tot 2 uur33154,7%
2 tot 3 uur10103,1%
3 tot 4 uur23134,0%
4 tot 5 uur18154,7%
5 tot 6 uur19113,4%
6 tot 7 uur15134,0%
7 tot 8 uur14134,0%
8 tot 9 uur29206,2%
9 tot 10 uur16123,7%
10 tot 11 uur17134,0%
11 tot 12 uur15154,7%
12 tot 13 uur26195,9%
13 tot 14 uur40216,5%
14 tot 15 uur14113,4%
15 tot 16 uur14144,3%
16 tot 17 uur13103,1%
17 tot 18 uur17165,0%
18 tot 19 uur11103,1%
19 tot 20 uur144175,3%
20 tot 21 uur882,5%
21 tot 22 uur13113,4%
22 tot 23 uur872,2%
23 tot 24 uur232123,7%
Samen1.045322100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag41 bezoekers · 353 bekeken
  • Dinsdag33 bezoekers · 155 bekeken
  • Woensdag25 bezoekers · 42 bekeken
  • Donderdag56 bezoekers · 78 bekeken
  • Vrijdag47 bezoekers · 60 bekeken
  • Zaterdag86 bezoekers · 101 bekeken
  • Zondag34 bezoekers · 256 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag3534112,7%
Dinsdag1553310,2%
Woensdag42257,8%
Donderdag785617,4%
Vrijdag604714,6%
Zaterdag1018626,7%
Zondag2563410,6%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
688 keer bekeken (65,8%), 202 bezoekers (62,7%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
357 keer bekeken (34,2%), 120 bezoekers (37,3%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Delahaye B.V. Champignons

↑ Terug naar de berichten