Naar de inhoud

Foto tips en tricks

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202633
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 20261092
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 2026668
Samen17813
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202633
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 20261092
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 2026668
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202611
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen17914
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)1125
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)668
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)11
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)11
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)126
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)644
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)33
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)12725
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)238
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)1025
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)11
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)44
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)33
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)11911
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)1044
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)101
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)283
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)2113
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)11
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)44
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)7928
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)4442
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)88
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)2179
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)55
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)33
Week 4 (19/1 tot 25/1/2026)88
Samen2.076187
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202617813
September 20267812
Augustus 202613129
Juli 2026249
Juni 202610811
Mei 202622618
April 20262497
Maart 202679915
Februari 202627262
Januari 20262222
December 202522
November 202539290
Oktober 202522
September 2025352114
Augustus 2025405153
Juli 2025149115
Juni 2025122101
Mei 202522112
April 20252421
Maart 20251212
Februari 202500
Januari 202500
December 202466
November 20241313
Samen3.787839
Per jaar
  • 2026 (tot nu)198 bezoekers · 2.087 bekeken
  • 2025622 bezoekers · 1.681 bekeken
  • 2024230 bezoekers · 230 bekeken
  • 20235 bezoekers · 7 bekeken
  • 20221 bezoekers · 2 bekeken
  • 20214 bezoekers · 4 bekeken
  • 20200 bezoekers · 0 bekeken
  • 20196 bezoekers · 13 bekeken
  • 20188 bezoekers · 11 bekeken
  • 201715 bezoekers · 22 bekeken
  • 201638 bezoekers · 73 bekeken
  • 2015108 bezoekers · 164 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)2.08719816,0%
20251.68162250,4%
202423023018,6%
2023750,4%
2022210,1%
2021440,3%
2020000,0%
20191360,5%
20181180,6%
201722151,2%
201673383,1%
20151641088,7%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur300134,5%
1 tot 2 uur951,7%
2 tot 3 uur81175,8%
3 tot 4 uur18182,7%
4 tot 5 uur42134,5%
5 tot 6 uur153217,2%
6 tot 7 uur84134,5%
7 tot 8 uur18113,8%
8 tot 9 uur50113,8%
9 tot 10 uur198186,2%
10 tot 11 uur32103,4%
11 tot 12 uur74124,1%
12 tot 13 uur307175,8%
13 tot 14 uur18134,5%
14 tot 15 uur55165,5%
15 tot 16 uur30144,8%
16 tot 17 uur5972,4%
17 tot 18 uur67144,8%
18 tot 19 uur12193,1%
19 tot 20 uur76103,4%
20 tot 21 uur651,7%
21 tot 22 uur18124,1%
22 tot 23 uur18693,1%
23 tot 24 uur318144,8%
Samen2.483292100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag53 bezoekers · 281 bekeken
  • Dinsdag50 bezoekers · 405 bekeken
  • Woensdag39 bezoekers · 191 bekeken
  • Donderdag46 bezoekers · 201 bekeken
  • Vrijdag26 bezoekers · 333 bekeken
  • Zaterdag48 bezoekers · 677 bekeken
  • Zondag30 bezoekers · 395 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag2815318,2%
Dinsdag4055017,1%
Woensdag1913913,4%
Donderdag2014615,8%
Vrijdag333268,9%
Zaterdag6774816,4%
Zondag3953010,3%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
1.411 keer bekeken (56,8%), 214 bezoekers (73,3%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
1.072 keer bekeken (43,2%), 78 bezoekers (26,7%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Foto tips en tricks

↑ Terug naar de berichten