Naar de inhoud

langsdebermen

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 20262201
zaterdag 17 oktober 202664
Samen2265
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 20262201
zaterdag 17 oktober 202664
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen2265
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)2265
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)42
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)43
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)44
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)1414
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)3333
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)26326
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)87
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)11
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)22
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)22
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)22
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)33
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)44
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)33
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)44
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)54
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)21
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)4.14424
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)13.94259
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)84
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)22
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)11
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)65
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)1.54011
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)6564
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)44
Samen20.299297
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20262265
September 2026129
Augustus 202631174
Juli 20261312
Juni 20261111
Mei 20261211
April 202618.09688
Maart 20261.54919
Februari 20268276
Januari 20261817
December 20255839
November 20251.4568
Oktober 202586
September 2025187119
Augustus 2025121112
Juli 2025128111
Juni 2025129
Mei 20252523
April 20251212
Maart 20251716
Februari 202500
Januari 202522
December 202422
November 202499
Samen22.367790
Per jaar
  • 2026 (tot nu)322 bezoekers · 20.330 bekeken
  • 2025457 bezoekers · 2.026 bekeken
  • 2024229 bezoekers · 230 bekeken
  • 202311 bezoekers · 11 bekeken
  • 202216 bezoekers · 21 bekeken
  • 202126 bezoekers · 33 bekeken
  • 202034 bezoekers · 80 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)20.33032229,4%
20252.02645741,7%
202423022920,9%
202311111,0%
202221161,5%
202133262,4%
202080343,1%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur71682,1%
1 tot 2 uur728133,5%
2 tot 3 uur970112,9%
3 tot 4 uur621112,9%
4 tot 5 uur822195,1%
5 tot 6 uur714133,5%
6 tot 7 uur607174,5%
7 tot 8 uur974174,5%
8 tot 9 uur675246,4%
9 tot 10 uur1.619236,1%
10 tot 11 uur1.134154,0%
11 tot 12 uur688143,7%
12 tot 13 uur520133,5%
13 tot 14 uur692174,5%
14 tot 15 uur574112,9%
15 tot 16 uur885164,3%
16 tot 17 uur1.721205,3%
17 tot 18 uur2.040287,5%
18 tot 19 uur1.606174,5%
19 tot 20 uur956164,3%
20 tot 21 uur728112,9%
21 tot 22 uur682102,7%
22 tot 23 uur610205,3%
23 tot 24 uur570112,9%
Samen21.852375100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag68 bezoekers · 4.197 bekeken
  • Dinsdag32 bezoekers · 39 bekeken
  • Woensdag34 bezoekers · 2.781 bekeken
  • Donderdag32 bezoekers · 35 bekeken
  • Vrijdag52 bezoekers · 1.637 bekeken
  • Zaterdag97 bezoekers · 7.474 bekeken
  • Zondag60 bezoekers · 5.689 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag4.1976818,1%
Dinsdag39328,5%
Woensdag2.781349,1%
Donderdag35328,5%
Vrijdag1.6375213,9%
Zaterdag7.4749725,9%
Zondag5.6896016,0%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
8.689 keer bekeken (39,8%), 218 bezoekers (58,1%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
13.163 keer bekeken (60,2%), 157 bezoekers (41,9%)

‹ Terug naar de blog

Meer van langsdebermen

↑ Terug naar de berichten