Naar de inhoud

bewonder en test.

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 20262151
zaterdag 17 oktober 202664
Samen2215
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 20262151
zaterdag 17 oktober 202664
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202611
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202611
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen2237
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)2215
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)11
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)11
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)1244
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)43
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)44
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)2465
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)33
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)1456
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)33
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)22
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)22
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)53
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)11
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)11
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)33
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)44
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)1613
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)33
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)33
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)66
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)51
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)22
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)66
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)66
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)88
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)104103
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)1212
Samen943216
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20262226
September 20261298
Augustus 202625110
Juli 202615314
Juni 2026108
Mei 20262623
April 20261410
Maart 20262929
Februari 2026127125
Januari 20265251
December 20252612
November 20254747
Oktober 20257045
September 20252927
Augustus 2025201169
Juli 202511391
Juni 20256564
Mei 20252626
April 20255250
Maart 20251414
Februari 202500
Januari 202500
December 202400
November 20241313
Samen1.669842
Per jaar
  • 2026 (tot nu)284 bezoekers · 1.013 bekeken
  • 2025545 bezoekers · 643 bekeken
  • 2024111 bezoekers · 111 bekeken
  • 20232 bezoekers · 3 bekeken
  • 20220 bezoekers · 0 bekeken
  • 20212 bezoekers · 2 bekeken
  • 20202 bezoekers · 2 bekeken
  • 20195 bezoekers · 14 bekeken
  • 20185 bezoekers · 6 bekeken
  • 201711 bezoekers · 25 bekeken
  • 20168 bezoekers · 24 bekeken
  • 201515 bezoekers · 31 bekeken
  • 201445 bezoekers · 60 bekeken
  • 201372 bezoekers · 107 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)1.01328425,7%
202564354549,2%
202411111110,0%
2023320,2%
2022000,0%
2021220,2%
2020220,2%
20191450,5%
2018650,5%
201725111,0%
20162480,7%
201531151,4%
201460454,1%
2013107726,5%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur1082,1%
1 tot 2 uur651,3%
2 tot 3 uur136164,1%
3 tot 4 uur251102,6%
4 tot 5 uur31266,7%
5 tot 6 uur24205,2%
6 tot 7 uur15133,4%
7 tot 8 uur231143,6%
8 tot 9 uur21164,1%
9 tot 10 uur24205,2%
10 tot 11 uur22205,2%
11 tot 12 uur20184,6%
12 tot 13 uur413910,1%
13 tot 14 uur17143,6%
14 tot 15 uur151112,8%
15 tot 16 uur23205,2%
16 tot 17 uur29246,2%
17 tot 18 uur15133,4%
18 tot 19 uur21194,9%
19 tot 20 uur14133,4%
20 tot 21 uur12102,6%
21 tot 22 uur11112,8%
22 tot 23 uur15123,1%
23 tot 24 uur16164,1%
Samen1.156388100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag37 bezoekers · 39 bekeken
  • Dinsdag47 bezoekers · 312 bekeken
  • Woensdag46 bezoekers · 295 bekeken
  • Donderdag61 bezoekers · 70 bekeken
  • Vrijdag66 bezoekers · 73 bekeken
  • Zaterdag96 bezoekers · 114 bekeken
  • Zondag35 bezoekers · 253 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag39379,5%
Dinsdag3124712,1%
Woensdag2954611,9%
Donderdag706115,7%
Vrijdag736617,0%
Zaterdag1149624,7%
Zondag253359,0%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
789 keer bekeken (68,3%), 257 bezoekers (66,2%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
367 keer bekeken (31,7%), 131 bezoekers (33,8%)

‹ Terug naar de blog

Meer van bewonder en test.

↑ Terug naar de berichten