Naar de inhoud

Dreams just for me

Dreams
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 20262446
Samen2446
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 20262446
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen2446
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)2446
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)3057
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)53
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)22
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)21
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)4.6936
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)11
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)9320
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)10.01055
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)11
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)32
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)5596
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)5.01919
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)51
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)22
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)44
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)44
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)44
Week 2 (5/1 tot 11/1/2026)88
Week 49 (1/12 tot 7/12/2025)22
Week 47 (17/11 tot 23/11/2025)15268
Week 46 (10/11 tot 16/11/2025)2914
Week 42 (13/10 tot 19/10/2025)22
Samen21.150239
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20262446
September 202631010
Augustus 202633
Juli 20264.6957
Juni 202610.10476
Mei 202643
April 20265.58326
Maart 202600
Februari 20261010
Januari 20261212
December 202522
November 202518182
Oktober 202522
September 20259362
Augustus 2025199163
Juli 20256851
Juni 20256860
Mei 202500
April 20251211
Maart 20251616
Februari 202511
Januari 202500
December 202422
November 20241010
Samen21.619615
Per jaar
  • 2026 (tot nu)153 bezoekers · 20.965 bekeken
  • 2025450 bezoekers · 642 bekeken
  • 2024211 bezoekers · 212 bekeken
  • 20234 bezoekers · 7 bekeken
  • 20223 bezoekers · 3 bekeken
  • 20219 bezoekers · 9 bekeken
  • 20207 bezoekers · 7 bekeken
  • 20196 bezoekers · 19 bekeken
  • 201810 bezoekers · 11 bekeken
  • 201718 bezoekers · 23 bekeken
  • 201619 bezoekers · 20 bekeken
  • 201524 bezoekers · 38 bekeken
  • 201435 bezoekers · 40 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)20.96515316,1%
202564245047,4%
202421221122,2%
2023740,4%
2022330,3%
2021990,9%
2020770,7%
20191960,6%
201811101,1%
201723181,9%
201620192,0%
201538242,5%
201440353,7%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur669156,3%
1 tot 2 uur699104,2%
2 tot 3 uur529145,9%
3 tot 4 uur50672,9%
4 tot 5 uur47883,3%
5 tot 6 uur523114,6%
6 tot 7 uur692125,0%
7 tot 8 uur937114,6%
8 tot 9 uur733104,2%
9 tot 10 uur72983,3%
10 tot 11 uur737114,6%
11 tot 12 uur763135,4%
12 tot 13 uur945114,6%
13 tot 14 uur84983,3%
14 tot 15 uur598125,0%
15 tot 16 uur68172,9%
16 tot 17 uur823135,4%
17 tot 18 uur809104,2%
18 tot 19 uur78862,5%
19 tot 20 uur2.102104,2%
20 tot 21 uur1.43783,3%
21 tot 22 uur1.29483,3%
22 tot 23 uur1.36172,9%
23 tot 24 uur1.46893,8%
Samen21.150239100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag59 bezoekers · 6.767 bekeken
  • Dinsdag56 bezoekers · 5.984 bekeken
  • Woensdag38 bezoekers · 2.573 bekeken
  • Donderdag32 bezoekers · 463 bekeken
  • Vrijdag21 bezoekers · 5.014 bekeken
  • Zaterdag9 bezoekers · 247 bekeken
  • Zondag24 bezoekers · 102 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag6.7675924,7%
Dinsdag5.9845623,4%
Woensdag2.5733815,9%
Donderdag4633213,4%
Vrijdag5.014218,8%
Zaterdag24793,8%
Zondag1022410,0%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
20.801 keer bekeken (98,3%), 206 bezoekers (86,2%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
349 keer bekeken (1,7%), 33 bezoekers (13,8%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Dreams just for me

↑ Terug naar de berichten