Naar de inhoud

drentsche patrijshond

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 20261386
Samen1386
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 20261386
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen1386
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1386
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)2215
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)294
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)11
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)442
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)42
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)22
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)22
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)1025
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)11
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)44
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)294
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)11
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)44
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)311
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)22
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)22
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)4037
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)88
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)22
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)88
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)88
Week 4 (19/1 tot 25/1/2026)22
Week 50 (8/12 tot 14/12/2025)55
Week 49 (1/12 tot 7/12/2025)1210
Week 48 (24/11 tot 30/11/2025)11
Week 47 (17/11 tot 23/11/2025)10354
Week 46 (10/11 tot 16/11/2025)1611
Week 41 (6/10 tot 12/10/2025)1515
Samen838210
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20261386
September 20262509
Augustus 2026464
Juli 202686
Juni 20261025
Mei 2026349
April 2026366
Maart 202666
Februari 20265653
Januari 20261010
December 20251715
November 202512066
Oktober 20255653
September 2025189107
Augustus 2025232200
Juli 2025205161
Juni 20258575
Mei 20251414
April 20251111
Maart 20252321
Februari 202511
Januari 202544
December 202455
November 20241.29818
Samen2.946865
Per jaar
  • 2026 (tot nu)114 bezoekers · 686 bekeken
  • 2025728 bezoekers · 957 bekeken
  • 2024242 bezoekers · 1.522 bekeken
  • 20233 bezoekers · 3 bekeken
  • 20226 bezoekers · 8 bekeken
  • 202122 bezoekers · 51 bekeken
  • 20205 bezoekers · 12 bekeken
  • 20194 bezoekers · 10 bekeken
  • 20185 bezoekers · 5 bekeken
  • 20176 bezoekers · 8 bekeken
  • 20162 bezoekers · 2 bekeken
  • 20155 bezoekers · 7 bekeken
  • 20144 bezoekers · 4 bekeken
  • 201313 bezoekers · 17 bekeken
  • 201210 bezoekers · 13 bekeken
  • 2011133 bezoekers · 143 bekeken
  • 201061 bezoekers · 106 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)6861148,4%
202595772853,4%
20241.52224217,8%
2023330,2%
2022860,4%
202151221,6%
20201250,4%
20191040,3%
2018550,4%
2017860,4%
2016220,1%
2015750,4%
2014440,3%
201317131,0%
201213100,7%
20111431339,8%
2010106614,5%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur1283,2%
1 tot 2 uur1072,8%
2 tot 3 uur88124,8%
3 tot 4 uur872,8%
4 tot 5 uur1262,4%
5 tot 6 uur22166,5%
6 tot 7 uur2093,6%
7 tot 8 uur31124,8%
8 tot 9 uur39124,8%
9 tot 10 uur15135,2%
10 tot 11 uur189166,5%
11 tot 12 uur2472,8%
12 tot 13 uur33156,0%
13 tot 14 uur1083,2%
14 tot 15 uur16135,2%
15 tot 16 uur12114,4%
16 tot 17 uur28145,6%
17 tot 18 uur6072,8%
18 tot 19 uur15114,4%
19 tot 20 uur9893,6%
20 tot 21 uur8672,8%
21 tot 22 uur1293,6%
22 tot 23 uur2362,4%
23 tot 24 uur16135,2%
Samen879248100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag33 bezoekers · 222 bekeken
  • Dinsdag33 bezoekers · 87 bekeken
  • Woensdag32 bezoekers · 186 bekeken
  • Donderdag24 bezoekers · 33 bekeken
  • Vrijdag38 bezoekers · 82 bekeken
  • Zaterdag57 bezoekers · 208 bekeken
  • Zondag31 bezoekers · 61 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag2223313,3%
Dinsdag873313,3%
Woensdag1863212,9%
Donderdag33249,7%
Vrijdag823815,3%
Zaterdag2085723,0%
Zondag613112,5%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
610 keer bekeken (69,4%), 160 bezoekers (64,5%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
269 keer bekeken (30,6%), 88 bezoekers (35,5%)

‹ Terug naar de blog

Meer van drentsche patrijshond

↑ Terug naar de berichten