Naar de inhoud

Nenemooscha en Dushy

cooltext393880487651414
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 20261717
donderdag 22 oktober 20265555
woensdag 21 oktober 20266259
dinsdag 20 oktober 20268764
maandag 19 oktober 20264039
zondag 18 oktober 20265757
zaterdag 17 oktober 20264848
Samen366339
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 20261717
donderdag 22 oktober 20265555
woensdag 21 oktober 20266259
dinsdag 20 oktober 20268764
maandag 19 oktober 20264039
zondag 18 oktober 20265757
zaterdag 17 oktober 20264848
vrijdag 16 oktober 20265349
donderdag 15 oktober 20264141
woensdag 14 oktober 20264948
dinsdag 13 oktober 20265151
maandag 12 oktober 20266256
zondag 11 oktober 20265855
zaterdag 10 oktober 20264545
vrijdag 9 oktober 20265045
donderdag 8 oktober 20265050
woensdag 7 oktober 20264242
dinsdag 6 oktober 20264033
maandag 5 oktober 20263131
zondag 4 oktober 20263939
zaterdag 3 oktober 20264137
vrijdag 2 oktober 20264039
donderdag 1 oktober 20263330
woensdag 30 september 20262424
dinsdag 29 september 20263232
maandag 28 september 20262424
zondag 27 september 20263428
zaterdag 26 september 20262727
vrijdag 25 september 20263030
donderdag 24 september 20262927
Samen1.2911.222
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)261234
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)361350
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)316301
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)233225
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)246182
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)490193
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)186183
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)192179
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)106101
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)3729
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)12017
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)118
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)5.00948
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)4012
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)165
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)42
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)29229
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)36134
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)266
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)22
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)1510
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)3114
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)1.01029
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)5.381138
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)7.48363
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)4812
Samen22.2772.406
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20261.0911.030
September 20261.175800
Augustus 2026382173
Juli 20265.08185
Juni 202659562
Mei 202613.953256
April 202600
Maart 202600
Februari 202600
Januari 202600
December 202500
November 202500
Oktober 202500
September 202500
Augustus 202500
Juli 202500
Juni 202500
Mei 202500
April 202500
Maart 202500
Februari 202500
Januari 202500
December 202400
November 202400
Samen22.2772.406
Per jaar
  • 2026 (tot nu)2.406 bezoekers · 22.277 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)22.2772.406100,0%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur9561074,4%
1 tot 2 uur622883,7%
2 tot 3 uur550572,4%
3 tot 4 uur1.754391,6%
4 tot 5 uur2.294441,8%
5 tot 6 uur2.283572,4%
6 tot 7 uur2.089803,3%
7 tot 8 uur1.3421174,9%
8 tot 9 uur9691094,5%
9 tot 10 uur7941144,7%
10 tot 11 uur9971526,3%
11 tot 12 uur6781245,2%
12 tot 13 uur5171044,3%
13 tot 14 uur5921094,5%
14 tot 15 uur4871134,7%
15 tot 16 uur5131245,2%
16 tot 17 uur534923,8%
17 tot 18 uur4321124,7%
18 tot 19 uur516883,7%
19 tot 20 uur604893,7%
20 tot 21 uur5871385,7%
21 tot 22 uur6411315,4%
22 tot 23 uur6011134,7%
23 tot 24 uur9251054,4%
Samen22.2772.406100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag313 bezoekers · 8.969 bekeken
  • Dinsdag341 bezoekers · 646 bekeken
  • Woensdag346 bezoekers · 480 bekeken
  • Donderdag358 bezoekers · 2.740 bekeken
  • Vrijdag370 bezoekers · 5.216 bekeken
  • Zaterdag320 bezoekers · 2.552 bekeken
  • Zondag358 bezoekers · 1.674 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag8.96931313,0%
Dinsdag64634114,2%
Woensdag48034614,4%
Donderdag2.74035814,9%
Vrijdag5.21637015,4%
Zaterdag2.55232013,3%
Zondag1.67435814,9%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
18.051 keer bekeken (81,0%), 1.728 bezoekers (71,8%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
4.226 keer bekeken (19,0%), 678 bezoekers (28,2%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Nenemooscha en Dushy

↑ Terug naar de berichten