Naar de inhoud

Tips over tafels

De tafel blog voor 50 plussers
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 2026105
Samen105
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 2026105
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202611
donderdag 24 september 202600
Samen116
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)105
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)1242
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)2455
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)103
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)77
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)22
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)22
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)638
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)11
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)22
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)22
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)33
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)43
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)22
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)93
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)64
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)22
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)1414
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)21
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)11
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)66
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)135
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)22
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)88
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)1616
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)113109
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)1616
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)88
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)1111
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)2323
Samen727276
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 2026105
September 202637910
Augustus 202699
Juli 20267015
Juni 20261811
Mei 20262421
April 20262012
Maart 20262828
Februari 2026147143
Januari 20267471
December 20252916
November 2025155126
Oktober 20259779
September 2025120110
Augustus 2025243201
Juli 202511592
Juni 20258575
Mei 20251919
April 202533
Maart 20251717
Februari 202511
Januari 202511
December 202400
November 20241414
Samen1.6781.079
Per jaar
  • 2026 (tot nu)325 bezoekers · 779 bekeken
  • 2025740 bezoekers · 885 bekeken
  • 2024147 bezoekers · 147 bekeken
  • 20233 bezoekers · 3 bekeken
  • 20222 bezoekers · 2 bekeken
  • 20212 bezoekers · 2 bekeken
  • 20200 bezoekers · 0 bekeken
  • 20192 bezoekers · 9 bekeken
  • 20181 bezoekers · 1 bekeken
  • 20170 bezoekers · 0 bekeken
  • 20161 bezoekers · 1 bekeken
  • 20151 bezoekers · 5 bekeken
  • 20142 bezoekers · 2 bekeken
  • 20139 bezoekers · 14 bekeken
  • 201218 bezoekers · 20 bekeken
  • 201167 bezoekers · 75 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)77932524,6%
202588574056,1%
202414714711,1%
2023330,2%
2022220,2%
2021220,2%
2020000,0%
2019920,2%
2018110,1%
2017000,0%
2016110,1%
2015510,1%
2014220,2%
20131490,7%
201220181,4%
201175675,1%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur23173,1%
1 tot 2 uur17152,7%
2 tot 3 uur33315,7%
3 tot 4 uur16152,7%
4 tot 5 uur26122,2%
5 tot 6 uur156325,9%
6 tot 7 uur18142,6%
7 tot 8 uur267274,9%
8 tot 9 uur33193,5%
9 tot 10 uur33274,9%
10 tot 11 uur30274,9%
11 tot 12 uur34285,1%
12 tot 13 uur46427,7%
13 tot 14 uur42274,9%
14 tot 15 uur34285,1%
15 tot 16 uur24213,8%
16 tot 17 uur68224,0%
17 tot 18 uur22193,5%
18 tot 19 uur40366,6%
19 tot 20 uur21193,5%
20 tot 21 uur14132,4%
21 tot 22 uur20193,5%
22 tot 23 uur23193,5%
23 tot 24 uur20173,1%
Samen1.060546100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag74 bezoekers · 220 bekeken
  • Dinsdag75 bezoekers · 377 bekeken
  • Woensdag53 bezoekers · 57 bekeken
  • Donderdag105 bezoekers · 118 bekeken
  • Vrijdag53 bezoekers · 60 bekeken
  • Zaterdag144 bezoekers · 169 bekeken
  • Zondag42 bezoekers · 59 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag2207413,6%
Dinsdag3777513,7%
Woensdag57539,7%
Donderdag11810519,2%
Vrijdag60539,7%
Zaterdag16914426,4%
Zondag59427,7%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
832 keer bekeken (78,5%), 360 bezoekers (65,9%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
228 keer bekeken (21,5%), 186 bezoekers (34,1%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Tips over tafels

↑ Terug naar de berichten