Naar de inhoud

Website Egbert Dijkstra

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202622
donderdag 22 oktober 202622
woensdag 21 oktober 202655
dinsdag 20 oktober 202655
maandag 19 oktober 202633
zondag 18 oktober 202633
zaterdag 17 oktober 20261308
Samen15028
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202622
donderdag 22 oktober 202622
woensdag 21 oktober 202655
dinsdag 20 oktober 202655
maandag 19 oktober 202633
zondag 18 oktober 202633
zaterdag 17 oktober 20261308
vrijdag 16 oktober 202633
donderdag 15 oktober 202655
woensdag 14 oktober 202622
dinsdag 13 oktober 202677
maandag 12 oktober 202633
zondag 11 oktober 202644
zaterdag 10 oktober 202644
vrijdag 9 oktober 202633
donderdag 8 oktober 202644
woensdag 7 oktober 202622
dinsdag 6 oktober 202633
maandag 5 oktober 20262323
zondag 4 oktober 202655
zaterdag 3 oktober 202633
vrijdag 2 oktober 202644
donderdag 1 oktober 202633
woensdag 30 september 202633
dinsdag 29 september 202644
maandag 28 september 202622
zondag 27 september 202633
zaterdag 26 september 202633
vrijdag 25 september 202644
donderdag 24 september 202622
Samen249127
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)1717
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)15331
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)4343
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)2424
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)2222
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)16637
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)4040
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)99
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)22
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)1711
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)203
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)1127
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)33
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)22
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)12811
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)11
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)63
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)22
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)76
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)368
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)1212
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)32
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)90410
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)13310
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)43
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)21
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)22
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)22
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)5352
Samen1.926377
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 2026228106
September 2026246117
Augustus 202614820
Juli 202688
Juni 202613818
Mei 20265828
April 20261.04123
Maart 202687
Februari 20266968
Januari 20263935
December 202544
November 20256562
Oktober 20255220
September 202522
Augustus 2025153105
Juli 202516391
Juni 202577
Mei 20251413
April 20254618
Maart 202599
Februari 202500
Januari 202500
December 202400
November 20241919
Samen2.517780
Per jaar
  • 2026 (tot nu)430 bezoekers · 1.983 bekeken
  • 2025331 bezoekers · 515 bekeken
  • 2024619 bezoekers · 621 bekeken
  • 20236 bezoekers · 8 bekeken
  • 20222 bezoekers · 2 bekeken
  • 20213 bezoekers · 3 bekeken
  • 20203 bezoekers · 3 bekeken
  • 201914 bezoekers · 37 bekeken
  • 201820 bezoekers · 35 bekeken
  • 201710 bezoekers · 14 bekeken
  • 201614 bezoekers · 15 bekeken
  • 201570 bezoekers · 89 bekeken
  • 2014199 bezoekers · 212 bekeken
  • 2013167 bezoekers · 365 bekeken
  • 2012111 bezoekers · 163 bekeken
  • 2011215 bezoekers · 299 bekeken
  • 2010385 bezoekers · 533 bekeken
  • 2009169 bezoekers · 233 bekeken
  • 200871 bezoekers · 254 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)1.98343015,1%
202551533111,7%
202462161921,8%
2023860,2%
2022220,1%
2021330,1%
2020330,1%
201937140,5%
201835200,7%
201714100,4%
201615140,5%
201589702,5%
20142121997,0%
20133651675,9%
20121631113,9%
20112992157,6%
201053338513,6%
20092331696,0%
2008254712,5%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur197183,5%
1 tot 2 uur165193,7%
2 tot 3 uur101142,7%
3 tot 4 uur477203,9%
4 tot 5 uur131152,9%
5 tot 6 uur156234,5%
6 tot 7 uur31214,1%
7 tot 8 uur113152,9%
8 tot 9 uur41173,3%
9 tot 10 uur32203,9%
10 tot 11 uur48336,4%
11 tot 12 uur69275,2%
12 tot 13 uur89407,8%
13 tot 14 uur30163,1%
14 tot 15 uur49285,4%
15 tot 16 uur141203,9%
16 tot 17 uur21193,7%
17 tot 18 uur47275,2%
18 tot 19 uur45326,2%
19 tot 20 uur24142,7%
20 tot 21 uur32234,5%
21 tot 22 uur19163,1%
22 tot 23 uur26234,5%
23 tot 24 uur20163,1%
Samen2.104516100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag72 bezoekers · 222 bekeken
  • Dinsdag86 bezoekers · 1.054 bekeken
  • Woensdag68 bezoekers · 172 bekeken
  • Donderdag86 bezoekers · 200 bekeken
  • Vrijdag87 bezoekers · 110 bekeken
  • Zaterdag65 bezoekers · 189 bekeken
  • Zondag52 bezoekers · 157 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag2227214,0%
Dinsdag1.0548616,7%
Woensdag1726813,2%
Donderdag2008616,7%
Vrijdag1108716,9%
Zaterdag1896512,6%
Zondag1575210,1%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
1.758 keer bekeken (83,6%), 399 bezoekers (77,3%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
346 keer bekeken (16,4%), 117 bezoekers (22,7%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Website Egbert Dijkstra

↑ Terug naar de berichten