Naar de inhoud

powerpoint presentaties

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202611
zaterdag 17 oktober 20262257
Samen2268
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202611
zaterdag 17 oktober 20262257
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen2268
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)2268
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)22
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)2486
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)33
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)22
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)21
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)22
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)4.36122
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)10.08619
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)22
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)22
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)77
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)16.30931
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)11
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)22
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)22
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)20.11027
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)22
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)11
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)44
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)66
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)7471
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)88
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)22
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)44
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)1010
Week 4 (19/1 tot 25/1/2026)66
Week 3 (12/1 tot 18/1/2026)22
Samen51.488257
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20262268
September 20262508
Augustus 202676
Juli 20264.36526
Juni 202610.08619
Mei 202616.32042
April 202620.11532
Maart 20261919
Februari 20268481
Januari 20263636
December 20252814
November 2025135112
Oktober 202511677
September 202510192
Augustus 2025265180
Juli 2025233173
Juni 20254336
Mei 202533
April 20251615
Maart 20251616
Februari 202511
Januari 202500
December 202433
November 20241111
Samen52.4791.010
Per jaar
  • 2026 (tot nu)277 bezoekers · 51.508 bekeken
  • 2025719 bezoekers · 957 bekeken
  • 2024106 bezoekers · 106 bekeken
  • 20230 bezoekers · 0 bekeken
  • 20222 bezoekers · 2 bekeken
  • 20212 bezoekers · 2 bekeken
  • 20200 bezoekers · 0 bekeken
  • 20193 bezoekers · 8 bekeken
  • 20183 bezoekers · 4 bekeken
  • 20177 bezoekers · 7 bekeken
  • 20169 bezoekers · 15 bekeken
  • 20158 bezoekers · 11 bekeken
  • 20149 bezoekers · 10 bekeken
  • 201323 bezoekers · 28 bekeken
  • 201248 bezoekers · 52 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)51.50827722,8%
202595771959,1%
20241061068,7%
2023000,0%
2022220,2%
2021220,2%
2020000,0%
2019830,2%
2018430,2%
2017770,6%
20161590,7%
20151180,7%
20141090,7%
201328231,9%
201252483,9%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur3.369204,2%
1 tot 2 uur3.033224,6%
2 tot 3 uur2.185183,8%
3 tot 4 uur1.543153,1%
4 tot 5 uur1.876173,5%
5 tot 6 uur1.958214,4%
6 tot 7 uur1.852173,5%
7 tot 8 uur1.471183,8%
8 tot 9 uur1.222204,2%
9 tot 10 uur1.098153,1%
10 tot 11 uur876183,8%
11 tot 12 uur845204,2%
12 tot 13 uur1.089285,8%
13 tot 14 uur1.566275,6%
14 tot 15 uur1.142163,3%
15 tot 16 uur1.577163,3%
16 tot 17 uur2.370255,2%
17 tot 18 uur2.679265,4%
18 tot 19 uur3.208194,0%
19 tot 20 uur3.826163,3%
20 tot 21 uur3.687214,4%
21 tot 22 uur2.858153,1%
22 tot 23 uur3.275296,0%
23 tot 24 uur3.182214,4%
Samen51.787480100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag52 bezoekers · 3.084 bekeken
  • Dinsdag67 bezoekers · 10.283 bekeken
  • Woensdag58 bezoekers · 9.340 bekeken
  • Donderdag79 bezoekers · 12.093 bekeken
  • Vrijdag73 bezoekers · 4.129 bekeken
  • Zaterdag84 bezoekers · 6.302 bekeken
  • Zondag67 bezoekers · 6.556 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag3.0845210,8%
Dinsdag10.2836714,0%
Woensdag9.3405812,1%
Donderdag12.0937916,5%
Vrijdag4.1297315,2%
Zaterdag6.3028417,5%
Zondag6.5566714,0%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
38.929 keer bekeken (75,2%), 329 bezoekers (68,5%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
12.858 keer bekeken (24,8%), 151 bezoekers (31,5%)

‹ Terug naar de blog

Meer van powerpoint presentaties

↑ Terug naar de berichten