Naar de inhoud

Gedichten en Gedachten

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202644
woensdag 21 oktober 202655
dinsdag 20 oktober 202644
maandag 19 oktober 202622
zondag 18 oktober 202685
zaterdag 17 oktober 202614615
Samen16935
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202644
woensdag 21 oktober 202655
dinsdag 20 oktober 202644
maandag 19 oktober 202622
zondag 18 oktober 202685
zaterdag 17 oktober 202614615
vrijdag 16 oktober 202633
donderdag 15 oktober 202644
woensdag 14 oktober 202644
dinsdag 13 oktober 202644
maandag 12 oktober 202644
zondag 11 oktober 202644
zaterdag 10 oktober 202655
vrijdag 9 oktober 202655
donderdag 8 oktober 202633
woensdag 7 oktober 202644
dinsdag 6 oktober 202644
maandag 5 oktober 202655
zondag 4 oktober 202633
zaterdag 3 oktober 202644
vrijdag 2 oktober 202644
donderdag 1 oktober 202644
woensdag 30 september 202633
dinsdag 29 september 202644
maandag 28 september 202644
zondag 27 september 202644
zaterdag 26 september 202644
vrijdag 25 september 202666
donderdag 24 september 202644
Samen262128
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)1515
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)17339
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)3030
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)2626
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)3232
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)21635
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)14126
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)2727
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)99
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)1212
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)2320
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)52732
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)13410
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)31216
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)848
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)66
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)63720
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)11
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)21
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)1510
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)44
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)104
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)1410
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)2227
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)62
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)1104
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)3812
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)22
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)317
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)2.56342
Samen5.422469
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202623399
September 2026424128
Augustus 202658780
Juli 202652336
Juni 202665532
Mei 202625025
April 202615418
Maart 20262.59651
Februari 2026837216
Januari 20264341
December 202574075
November 20252.599197
Oktober 2025368163
September 20251.033238
Augustus 20252.093406
Juli 2025812356
Juni 2025325193
Mei 202518660
April 202518149
Maart 20257159
Februari 20251515
Januari 20252814
December 20241818
November 20247575
Samen14.8462.644
Per jaar
  • 2026 (tot nu)726 bezoekers · 6.302 bekeken
  • 20251.825 bezoekers · 8.451 bekeken
  • 20241.658 bezoekers · 1.700 bekeken
  • 20233 bezoekers · 5 bekeken
  • 202219 bezoekers · 19 bekeken
  • 20217 bezoekers · 33 bekeken
  • 20206 bezoekers · 8 bekeken
  • 201919 bezoekers · 142 bekeken
  • 201817 bezoekers · 57 bekeken
  • 2017112 bezoekers · 194 bekeken
  • 201699 bezoekers · 265 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)6.30272616,2%
20258.4511.82540,6%
20241.7001.65836,9%
2023530,1%
202219190,4%
20213370,2%
2020860,1%
2019142190,4%
201857170,4%
20171941122,5%
2016265992,2%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur132383,3%
1 tot 2 uur265484,1%
2 tot 3 uur577423,6%
3 tot 4 uur437544,7%
4 tot 5 uur358474,0%
5 tot 6 uur852675,8%
6 tot 7 uur772524,5%
7 tot 8 uur583453,9%
8 tot 9 uur520514,4%
9 tot 10 uur539534,6%
10 tot 11 uur255403,4%
11 tot 12 uur282443,8%
12 tot 13 uur307635,4%
13 tot 14 uur657433,7%
14 tot 15 uur792544,7%
15 tot 16 uur282605,2%
16 tot 17 uur264363,1%
17 tot 18 uur437524,5%
18 tot 19 uur555484,1%
19 tot 20 uur61292,5%
20 tot 21 uur337453,9%
21 tot 22 uur240484,1%
22 tot 23 uur235524,5%
23 tot 24 uur270504,3%
Samen10.0091.161100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag160 bezoekers · 639 bekeken
  • Dinsdag147 bezoekers · 1.210 bekeken
  • Woensdag151 bezoekers · 746 bekeken
  • Donderdag156 bezoekers · 936 bekeken
  • Vrijdag146 bezoekers · 443 bekeken
  • Zaterdag243 bezoekers · 2.102 bekeken
  • Zondag158 bezoekers · 3.933 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag63916013,8%
Dinsdag1.21014712,7%
Woensdag74615113,0%
Donderdag93615613,4%
Vrijdag44314612,6%
Zaterdag2.10224320,9%
Zondag3.93315813,6%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
3.974 keer bekeken (39,7%), 760 bezoekers (65,5%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
6.035 keer bekeken (60,3%), 401 bezoekers (34,5%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Gedichten en Gedachten

↑ Terug naar de berichten