Naar de inhoud

Test

Test
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 20261665
zaterdag 17 oktober 202665
Samen17210
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 20261665
zaterdag 17 oktober 202665
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen17210
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)17210
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)2457
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)75
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)11
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)43
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)75
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)105
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)22
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)33
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)43
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)43
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)55
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)88
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)88
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)65
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)1.13715
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)5.06336
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)22
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)138
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)22
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)22
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)44
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)1010
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)1212
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)125119
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)2019
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)1616
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)2222
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)1010
Samen6.925351
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202617210
September 202625212
Augustus 202654
Juli 20262215
Juni 202697
Mei 20262928
April 20266.21359
Maart 20263434
Februari 2026180173
Januari 20266159
December 20255135
November 2025149117
Oktober 2025133103
September 20254848
Augustus 2025226174
Juli 2025154106
Juni 20254141
Mei 20254544
April 20256856
Maart 20252120
Februari 202544
Januari 202511
December 202466
November 202488
Samen7.9321.164
Per jaar
  • 2026 (tot nu)401 bezoekers · 6.977 bekeken
  • 2025749 bezoekers · 941 bekeken
  • 2024239 bezoekers · 239 bekeken
  • 202316 bezoekers · 28 bekeken
  • 202212 bezoekers · 24 bekeken
  • 20212 bezoekers · 2 bekeken
  • 20200 bezoekers · 0 bekeken
  • 20191 bezoekers · 6 bekeken
  • 20180 bezoekers · 0 bekeken
  • 20172 bezoekers · 2 bekeken
  • 201620 bezoekers · 34 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)6.97740127,8%
202594174951,9%
202423923916,6%
202328161,1%
202224120,8%
2021220,1%
2020000,0%
2019610,1%
2018000,0%
2017220,1%
201634201,4%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur127203,0%
1 tot 2 uur265243,7%
2 tot 3 uur340345,2%
3 tot 4 uur180213,2%
4 tot 5 uur491294,4%
5 tot 6 uur418284,3%
6 tot 7 uur613345,2%
7 tot 8 uur501314,7%
8 tot 9 uur557213,2%
9 tot 10 uur188253,8%
10 tot 11 uur94253,8%
11 tot 12 uur240233,5%
12 tot 13 uur691467,0%
13 tot 14 uur368304,6%
14 tot 15 uur213213,2%
15 tot 16 uur413294,4%
16 tot 17 uur120274,1%
17 tot 18 uur345406,1%
18 tot 19 uur351294,4%
19 tot 20 uur266253,8%
20 tot 21 uur178294,4%
21 tot 22 uur207192,9%
22 tot 23 uur26233,5%
23 tot 24 uur118233,5%
Samen7.310656100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag88 bezoekers · 1.283 bekeken
  • Dinsdag75 bezoekers · 267 bekeken
  • Woensdag52 bezoekers · 67 bekeken
  • Donderdag99 bezoekers · 115 bekeken
  • Vrijdag136 bezoekers · 154 bekeken
  • Zaterdag102 bezoekers · 798 bekeken
  • Zondag104 bezoekers · 4.626 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1.2838813,4%
Dinsdag2677511,4%
Woensdag67527,9%
Donderdag1159915,1%
Vrijdag15413620,7%
Zaterdag79810215,5%
Zondag4.62610415,9%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
1.886 keer bekeken (25,8%), 450 bezoekers (68,6%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
5.424 keer bekeken (74,2%), 206 bezoekers (31,4%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Test

↑ Terug naar de berichten