Naar de inhoud

Recepten ala Fadoua

Recepten van heerlijke gerechten/toetjes enz!!
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 20262405
zaterdag 17 oktober 202664
Samen2469
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 20262405
zaterdag 17 oktober 202664
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen2469
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)2469
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)24511
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)75
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)11
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)32
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)53
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)13.89273
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)33
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)32
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)53
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)11
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)43
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)2.5529
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)94
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)88
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)4442
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)22
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)44
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)22
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)22
Week 4 (19/1 tot 25/1/2026)44
Week 49 (1/12 tot 7/12/2025)198
Week 46 (10/11 tot 16/11/2025)4828
Week 45 (3/11 tot 9/11/2025)9061
Week 44 (27/10 tot 2/11/2025)1816
Week 43 (20/10 tot 26/10/2025)3226
Week 42 (13/10 tot 19/10/2025)22
Samen17.252335
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20262469
September 202625317
Augustus 202643
Juli 202613.90079
Juni 202685
Mei 202654
April 20262.56113
Maart 202688
Februari 20265250
Januari 202666
December 2025198
November 202514493
Oktober 20254640
September 2025405297
Augustus 2025302241
Juli 2025261187
Juni 20255754
Mei 202500
April 2025107
Maart 20251715
Februari 202522
Januari 202533
December 202411
November 202455
Samen18.3151.147
Per jaar
  • 2026 (tot nu)194 bezoekers · 17.043 bekeken
  • 2025947 bezoekers · 1.266 bekeken
  • 2024106 bezoekers · 106 bekeken
  • 20232 bezoekers · 2 bekeken
  • 20220 bezoekers · 0 bekeken
  • 20211 bezoekers · 1 bekeken
  • 20202 bezoekers · 2 bekeken
  • 20193 bezoekers · 9 bekeken
  • 20182 bezoekers · 2 bekeken
  • 20172 bezoekers · 2 bekeken
  • 20168 bezoekers · 12 bekeken
  • 201560 bezoekers · 96 bekeken
  • 2014240 bezoekers · 425 bekeken
  • 2013218 bezoekers · 351 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)17.04319410,9%
20251.26694753,1%
20241061065,9%
2023220,1%
2022000,0%
2021110,1%
2020220,1%
2019930,2%
2018220,1%
2017220,1%
20161280,4%
201596603,4%
201442524013,4%
201335121812,2%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur454113,3%
1 tot 2 uur639154,5%
2 tot 3 uur579154,5%
3 tot 4 uur22392,7%
4 tot 5 uur574175,1%
5 tot 6 uur946133,9%
6 tot 7 uur696164,8%
7 tot 8 uur72392,7%
8 tot 9 uur602113,3%
9 tot 10 uur854185,4%
10 tot 11 uur605103,0%
11 tot 12 uur731133,9%
12 tot 13 uur732113,3%
13 tot 14 uur773154,5%
14 tot 15 uur734164,8%
15 tot 16 uur619123,6%
16 tot 17 uur674175,1%
17 tot 18 uur771144,2%
18 tot 19 uur1.157164,8%
19 tot 20 uur637195,7%
20 tot 21 uur1.142164,8%
21 tot 22 uur932154,5%
22 tot 23 uur729144,2%
23 tot 24 uur726133,9%
Samen17.252335100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag29 bezoekers · 168 bekeken
  • Dinsdag37 bezoekers · 171 bekeken
  • Woensdag36 bezoekers · 44 bekeken
  • Donderdag45 bezoekers · 10.199 bekeken
  • Vrijdag71 bezoekers · 2.671 bekeken
  • Zaterdag62 bezoekers · 2.916 bekeken
  • Zondag55 bezoekers · 1.083 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag168298,7%
Dinsdag1713711,0%
Woensdag443610,7%
Donderdag10.1994513,4%
Vrijdag2.6717121,2%
Zaterdag2.9166218,5%
Zondag1.0835516,4%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
13.253 keer bekeken (76,8%), 218 bezoekers (65,1%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
3.999 keer bekeken (23,2%), 117 bezoekers (34,9%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Recepten ala Fadoua

↑ Terug naar de berichten