Naar de inhoud

kunst

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202622
woensdag 21 oktober 202622
dinsdag 20 oktober 202611
maandag 19 oktober 202622
zondag 18 oktober 202611
zaterdag 17 oktober 202624211
Samen25120
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202622
woensdag 21 oktober 202622
dinsdag 20 oktober 202611
maandag 19 oktober 202622
zondag 18 oktober 202611
zaterdag 17 oktober 202624211
vrijdag 16 oktober 202622
donderdag 15 oktober 202622
woensdag 14 oktober 202622
dinsdag 13 oktober 202622
maandag 12 oktober 202622
zondag 11 oktober 202622
zaterdag 10 oktober 202622
vrijdag 9 oktober 202611
donderdag 8 oktober 202622
woensdag 7 oktober 202622
dinsdag 6 oktober 202622
maandag 5 oktober 202611
zondag 4 oktober 202622
zaterdag 3 oktober 202622
vrijdag 2 oktober 202611
donderdag 1 oktober 202622
woensdag 30 september 202622
dinsdag 29 september 202622
maandag 28 september 202622
zondag 27 september 202622
zaterdag 26 september 202622
vrijdag 25 september 202622
donderdag 24 september 202611
Samen29362
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)88
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)25322
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)1212
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)1313
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)1414
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)5117
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)22420
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)1616
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)1616
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)2323
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)3130
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)22
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)95211
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)11
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)2.01717
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)22
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)22
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)88
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)32
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)66
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)2144
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)66
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)22
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)44
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)66
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)66
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)1111
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)88
Samen3.913291
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202628049
September 202630870
Augustus 20267574
Juli 202695413
Juni 20262.01818
Mei 20261514
April 202622010
Maart 20262929
Februari 20262828
Januari 20262525
December 20253015
November 202511
Oktober 20255935
September 202522
Augustus 20256943
Juli 20258467
Juni 20254032
Mei 20251212
April 20251010
Maart 20252221
Februari 202522
Januari 202522
December 202466
November 20241414
Samen4.305592
Per jaar
  • 2026 (tot nu)330 bezoekers · 3.952 bekeken
  • 2025242 bezoekers · 333 bekeken
  • 2024245 bezoekers · 245 bekeken
  • 20232 bezoekers · 2 bekeken
  • 20220 bezoekers · 0 bekeken
  • 20211 bezoekers · 1 bekeken
  • 20202 bezoekers · 2 bekeken
  • 20191 bezoekers · 6 bekeken
  • 20181 bezoekers · 1 bekeken
  • 20171 bezoekers · 2 bekeken
  • 20162 bezoekers · 8 bekeken
  • 20155 bezoekers · 11 bekeken
  • 20145 bezoekers · 5 bekeken
  • 20136 bezoekers · 6 bekeken
  • 20127 bezoekers · 14 bekeken
  • 201181 bezoekers · 93 bekeken
  • 201027 bezoekers · 58 bekeken
  • 200919 bezoekers · 34 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)3.95233033,8%
202533324224,8%
202424524525,1%
2023220,2%
2022000,0%
2021110,1%
2020220,2%
2019610,1%
2018110,1%
2017210,1%
2016820,2%
20151150,5%
2014550,5%
2013660,6%
20121470,7%
201193818,3%
201058272,8%
200934191,9%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur21174,5%
1 tot 2 uur23153,9%
2 tot 3 uur60123,1%
3 tot 4 uur121112,9%
4 tot 5 uur199153,9%
5 tot 6 uur215195,0%
6 tot 7 uur844184,7%
7 tot 8 uur670112,9%
8 tot 9 uur369153,9%
9 tot 10 uur318153,9%
10 tot 11 uur266205,2%
11 tot 12 uur184215,5%
12 tot 13 uur144266,8%
13 tot 14 uur28236,0%
14 tot 15 uur36133,4%
15 tot 16 uur21133,4%
16 tot 17 uur24215,5%
17 tot 18 uur27205,2%
18 tot 19 uur103143,7%
19 tot 20 uur20682,1%
20 tot 21 uur16143,7%
21 tot 22 uur124195,0%
22 tot 23 uur1092,4%
23 tot 24 uur13123,1%
Samen4.042381100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag61 bezoekers · 1.406 bekeken
  • Dinsdag70 bezoekers · 973 bekeken
  • Woensdag42 bezoekers · 779 bekeken
  • Donderdag66 bezoekers · 73 bekeken
  • Vrijdag36 bezoekers · 248 bekeken
  • Zaterdag61 bezoekers · 309 bekeken
  • Zondag45 bezoekers · 254 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1.4066116,0%
Dinsdag9737018,4%
Woensdag7794211,0%
Donderdag736617,3%
Vrijdag248369,4%
Zaterdag3096116,0%
Zondag2544511,8%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
3.479 keer bekeken (86,1%), 275 bezoekers (72,2%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
563 keer bekeken (13,9%), 106 bezoekers (27,8%)

‹ Terug naar de blog

Meer van kunst

↑ Terug naar de berichten