Naar de inhoud

allerlei.

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202644
donderdag 22 oktober 202644
woensdag 21 oktober 202666
dinsdag 20 oktober 20261216
maandag 19 oktober 202644
zondag 18 oktober 20261.96418
zaterdag 17 oktober 20262910
Samen2.13252
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202644
donderdag 22 oktober 202644
woensdag 21 oktober 202666
dinsdag 20 oktober 20261216
maandag 19 oktober 202644
zondag 18 oktober 20261.96418
zaterdag 17 oktober 20262910
vrijdag 16 oktober 202677
donderdag 15 oktober 202677
woensdag 14 oktober 202644
dinsdag 13 oktober 202666
maandag 12 oktober 202677
zondag 11 oktober 202666
zaterdag 10 oktober 202688
vrijdag 9 oktober 202666
donderdag 8 oktober 202655
woensdag 7 oktober 202666
dinsdag 6 oktober 202677
maandag 5 oktober 202655
zondag 4 oktober 202688
zaterdag 3 oktober 202666
vrijdag 2 oktober 202666
donderdag 1 oktober 202655
woensdag 30 september 202666
dinsdag 29 september 202666
maandag 28 september 202666
zondag 27 september 202666
zaterdag 26 september 202677
vrijdag 25 september 202655
donderdag 24 september 202688
Samen2.275195
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)13924
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)2.02459
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)4343
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)4343
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)4949
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)23558
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)9172
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)4444
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)1818
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)2323
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)2.00441
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)1010
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)99
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)97210
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)4014
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)22
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)44
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)77
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)22
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)225
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)87
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)1010
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)1212
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)32
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)2974
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)42
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)99
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)274
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)44
Samen6.156592
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20262.231151
September 2026430234
Augustus 20262.06299
Juli 20261.02436
Juni 20263518
Mei 20263331
April 202633719
Maart 20267371
Februari 2026276259
Januari 20266966
December 202514439
November 2025245143
Oktober 202521077
September 2025964243
Augustus 20251.026465
Juli 20251.225419
Juni 2025414199
Mei 202555
April 20254328
Maart 20257865
Februari 2025118
Januari 202566
December 20241413
November 20245454
Samen11.0092.748
Per jaar
  • 2026 (tot nu)984 bezoekers · 6.570 bekeken
  • 20251.697 bezoekers · 4.371 bekeken
  • 2024659 bezoekers · 663 bekeken
  • 20230 bezoekers · 0 bekeken
  • 20225 bezoekers · 6 bekeken
  • 20212 bezoekers · 2 bekeken
  • 20200 bezoekers · 0 bekeken
  • 20193 bezoekers · 23 bekeken
  • 20183 bezoekers · 8 bekeken
  • 201730 bezoekers · 62 bekeken
  • 201622 bezoekers · 66 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)6.57098428,9%
20254.3711.69749,8%
202466365919,4%
2023000,0%
2022650,1%
2021220,1%
2020000,0%
20192330,1%
2018830,1%
201762300,9%
201666220,6%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur598443,5%
1 tot 2 uur200504,0%
2 tot 3 uur105433,5%
3 tot 4 uur72393,1%
4 tot 5 uur63383,1%
5 tot 6 uur107362,9%
6 tot 7 uur80483,9%
7 tot 8 uur277393,1%
8 tot 9 uur563504,0%
9 tot 10 uur617524,2%
10 tot 11 uur201544,3%
11 tot 12 uur982725,8%
12 tot 13 uur1.173846,8%
13 tot 14 uur171735,9%
14 tot 15 uur178695,6%
15 tot 16 uur84413,3%
16 tot 17 uur66584,7%
17 tot 18 uur61524,2%
18 tot 19 uur121604,8%
19 tot 20 uur60493,9%
20 tot 21 uur738483,9%
21 tot 22 uur180493,9%
22 tot 23 uur90504,0%
23 tot 24 uur382453,6%
Samen7.1691.243100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag158 bezoekers · 665 bekeken
  • Dinsdag161 bezoekers · 1.324 bekeken
  • Woensdag148 bezoekers · 1.434 bekeken
  • Donderdag181 bezoekers · 884 bekeken
  • Vrijdag153 bezoekers · 175 bekeken
  • Zaterdag306 bezoekers · 569 bekeken
  • Zondag136 bezoekers · 2.118 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag66515812,7%
Dinsdag1.32416113,0%
Woensdag1.43414811,9%
Donderdag88418114,6%
Vrijdag17515312,3%
Zaterdag56930624,6%
Zondag2.11813610,9%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
4.482 keer bekeken (62,5%), 801 bezoekers (64,4%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
2.687 keer bekeken (37,5%), 442 bezoekers (35,6%)

‹ Terug naar de blog

Meer van allerlei.

↑ Terug naar de berichten