Naar de inhoud

Het Dossier

een autobiografie
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 20261202
zaterdag 17 oktober 202643
Samen1245
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 20261202
zaterdag 17 oktober 202643
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen1245
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1245
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)1245
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)22
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)33
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)77
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)1312
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)22
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)83
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)22
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)11
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)33
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)11
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)21
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)281
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)52
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)11
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)42
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)22
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)3332
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)22
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)41
Week 49 (1/12 tot 7/12/2025)108
Week 46 (10/11 tot 16/11/2025)11
Week 45 (3/11 tot 9/11/2025)77
Week 44 (27/10 tot 2/11/2025)1919
Week 43 (20/10 tot 26/10/2025)2826
Week 42 (13/10 tot 19/10/2025)22
Samen441156
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20261245
September 20261267
Augustus 20262423
Juli 2026127
Juni 202666
Mei 202632
April 2026386
Maart 202622
Februari 20263935
Januari 202600
December 2025108
November 20251111
Oktober 20254644
September 202544
Augustus 202510299
Juli 20257978
Juni 20253736
Mei 202588
April 20252523
Maart 20251010
Februari 202500
Januari 202522
December 202411
November 202422
Samen711419
Per jaar
  • 2026 (tot nu)93 bezoekers · 374 bekeken
  • 2025323 bezoekers · 334 bekeken
  • 202444 bezoekers · 44 bekeken
  • 20231 bezoekers · 1 bekeken
  • 202221 bezoekers · 21 bekeken
  • 20211 bezoekers · 1 bekeken
  • 20200 bezoekers · 0 bekeken
  • 20198 bezoekers · 20 bekeken
  • 201828 bezoekers · 53 bekeken
  • 201781 bezoekers · 136 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)3749315,5%
202533432353,8%
202444447,3%
2023110,2%
202221213,5%
2021110,2%
2020000,0%
20192081,3%
201853284,7%
20171368113,5%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur874,5%
1 tot 2 uur742,6%
2 tot 3 uur6574,5%
3 tot 4 uur542,6%
4 tot 5 uur331,9%
5 tot 6 uur774,5%
6 tot 7 uur6442,6%
7 tot 8 uur774,5%
8 tot 9 uur774,5%
9 tot 10 uur763,8%
10 tot 11 uur3585,1%
11 tot 12 uur863,8%
12 tot 13 uur1074,5%
13 tot 14 uur663,8%
14 tot 15 uur774,5%
15 tot 16 uur553,2%
16 tot 17 uur181610,3%
17 tot 18 uur842,6%
18 tot 19 uur663,8%
19 tot 20 uur1474,5%
20 tot 21 uur663,8%
21 tot 22 uur3763,8%
22 tot 23 uur9295,8%
23 tot 24 uur974,5%
Samen441156100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag31 bezoekers · 178 bekeken
  • Dinsdag17 bezoekers · 21 bekeken
  • Woensdag16 bezoekers · 21 bekeken
  • Donderdag19 bezoekers · 20 bekeken
  • Vrijdag31 bezoekers · 31 bekeken
  • Zaterdag22 bezoekers · 29 bekeken
  • Zondag20 bezoekers · 141 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1783119,9%
Dinsdag211710,9%
Woensdag211610,3%
Donderdag201912,2%
Vrijdag313119,9%
Zaterdag292214,1%
Zondag1412012,8%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
271 keer bekeken (61,5%), 114 bezoekers (73,1%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
170 keer bekeken (38,5%), 42 bezoekers (26,9%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Het Dossier

↑ Terug naar de berichten