Naar de inhoud

gedachtengang

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202611
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen11
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)11
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)2436
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)21
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)21
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)11
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)8.58531
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)3.96014
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)2.01214
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)11
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)5069
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)11
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)11
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)104
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)31
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)31
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)2.57414
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)1.0579
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)42
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)11
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)22
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)5450
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)22
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)88
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)22
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)55
Week 4 (19/1 tot 25/1/2026)22
Week 2 (5/1 tot 11/1/2026)11
Week 49 (1/12 tot 7/12/2025)1812
Samen19.063199
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202600
September 20262489
Augustus 202614.55659
Juli 202654
Juni 202650710
Mei 2026146
April 20263.63927
Maart 202622
Februari 20266662
Januari 202688
December 20251812
November 202522
Oktober 20256762
September 20251312
Augustus 2025150132
Juli 20258379
Juni 20255552
Mei 202511
April 20251010
Maart 20251212
Februari 202565
Januari 202522
December 202411
November 20242119
Samen19.486588
Per jaar
  • 2026 (tot nu)187 bezoekers · 19.045 bekeken
  • 2025381 bezoekers · 419 bekeken
  • 2024106 bezoekers · 113 bekeken
  • 20234 bezoekers · 5 bekeken
  • 20225 bezoekers · 6 bekeken
  • 202134 bezoekers · 45 bekeken
  • 202047 bezoekers · 66 bekeken
  • 201932 bezoekers · 57 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)19.04518723,5%
202541938147,9%
202411310613,3%
2023540,5%
2022650,6%
202145344,3%
202066475,9%
201957324,0%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur5193,4%
1 tot 2 uur19862,3%
2 tot 3 uur59383,0%
3 tot 4 uur76872,7%
4 tot 5 uur49883,0%
5 tot 6 uur376103,8%
6 tot 7 uur824145,3%
7 tot 8 uur60462,3%
8 tot 9 uur738114,2%
9 tot 10 uur650134,9%
10 tot 11 uur65172,7%
11 tot 12 uur819114,2%
12 tot 13 uur90072,7%
13 tot 14 uur87972,7%
14 tot 15 uur23593,4%
15 tot 16 uur635124,6%
16 tot 17 uur1.414218,0%
17 tot 18 uur1.496155,7%
18 tot 19 uur1.433176,5%
19 tot 20 uur1.31972,7%
20 tot 21 uur1.492207,6%
21 tot 22 uur1.253145,3%
22 tot 23 uur735134,9%
23 tot 24 uur571114,2%
Samen19.132263100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag40 bezoekers · 7.131 bekeken
  • Dinsdag37 bezoekers · 4.380 bekeken
  • Woensdag25 bezoekers · 555 bekeken
  • Donderdag29 bezoekers · 1.032 bekeken
  • Vrijdag48 bezoekers · 104 bekeken
  • Zaterdag42 bezoekers · 50 bekeken
  • Zondag42 bezoekers · 5.880 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag7.1314015,2%
Dinsdag4.3803714,1%
Woensdag555259,5%
Donderdag1.0322911,0%
Vrijdag1044818,3%
Zaterdag504216,0%
Zondag5.8804216,0%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
13.202 keer bekeken (69,0%), 179 bezoekers (68,1%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
5.930 keer bekeken (31,0%), 84 bezoekers (31,9%)

‹ Terug naar de blog

Meer van gedachtengang

↑ Terug naar de berichten