Naar de inhoud

Verba volant scripta manent

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202622
donderdag 22 oktober 202655
woensdag 21 oktober 202655
dinsdag 20 oktober 20261289
maandag 19 oktober 202633
zondag 18 oktober 202613512
zaterdag 17 oktober 202623614
Samen51450
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202622
donderdag 22 oktober 202655
woensdag 21 oktober 202655
dinsdag 20 oktober 20261289
maandag 19 oktober 202633
zondag 18 oktober 202613512
zaterdag 17 oktober 202623614
vrijdag 16 oktober 202666
donderdag 15 oktober 202677
woensdag 14 oktober 202666
dinsdag 13 oktober 202677
maandag 12 oktober 202699
zondag 11 oktober 202655
zaterdag 10 oktober 202666
vrijdag 9 oktober 202666
donderdag 8 oktober 202622
woensdag 7 oktober 202622
dinsdag 6 oktober 202633
maandag 5 oktober 202666
zondag 4 oktober 202655
zaterdag 3 oktober 202699
vrijdag 2 oktober 20262323
donderdag 1 oktober 202644
woensdag 30 september 202655
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202611
zondag 27 september 202611
zaterdag 26 september 202611
vrijdag 25 september 202611
donderdag 24 september 202633
Samen632168
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)14324
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)40661
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)3030
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)4747
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)1111
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)13312
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)6416
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)2626
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)100100
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)4949
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)22
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)419
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)5.50256
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)934
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)11
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)681
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)514
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)11
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)1.0515
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)1225
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)22
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)1817
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)5452
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)134128
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)43
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)65
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)77
Samen8.169681
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 2026620156
September 202623667
Augustus 2026156156
Juli 20265.54466
Juni 2026945
Mei 20261206
April 20261.17411
Maart 2026140134
Februari 20268580
Januari 202622
December 202510915
November 202588
Oktober 202512942
September 2025400165
Augustus 2025681354
Juli 2025551315
Juni 2025350177
Mei 20254545
April 202515759
Maart 20255248
Februari 20251212
Januari 202566
December 20241515
November 20247575
Samen10.7612.019
Per jaar
  • 2026 (tot nu)683 bezoekers · 8.171 bekeken
  • 20251.246 bezoekers · 2.500 bekeken
  • 20241.627 bezoekers · 1.670 bekeken
  • 20232 bezoekers · 2 bekeken
  • 20220 bezoekers · 0 bekeken
  • 20215 bezoekers · 6 bekeken
  • 20204 bezoekers · 4 bekeken
  • 20194 bezoekers · 71 bekeken
  • 20183 bezoekers · 5 bekeken
  • 20177 bezoekers · 10 bekeken
  • 201616 bezoekers · 20 bekeken
  • 201551 bezoekers · 127 bekeken
  • 2014118 bezoekers · 132 bekeken
  • 201350 bezoekers · 60 bekeken
  • 2012243 bezoekers · 464 bekeken
  • 2011281 bezoekers · 660 bekeken
  • 2010739 bezoekers · 2.771 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)8.17168313,4%
20252.5001.24624,5%
20241.6701.62732,0%
2023220,0%
2022000,0%
2021650,1%
2020440,1%
20197140,1%
2018530,1%
20171070,1%
201620160,3%
2015127511,0%
20141321182,3%
201360501,0%
20124642434,8%
20116602815,5%
20102.77173914,6%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur542385,1%
1 tot 2 uur325314,1%
2 tot 3 uur447374,9%
3 tot 4 uur470293,9%
4 tot 5 uur701334,4%
5 tot 6 uur800324,3%
6 tot 7 uur502243,2%
7 tot 8 uur527293,9%
8 tot 9 uur603364,8%
9 tot 10 uur182354,7%
10 tot 11 uur333405,3%
11 tot 12 uur200283,7%
12 tot 13 uur71172,3%
13 tot 14 uur118304,0%
14 tot 15 uur122273,6%
15 tot 16 uur239243,2%
16 tot 17 uur721486,4%
17 tot 18 uur482354,7%
18 tot 19 uur218314,1%
19 tot 20 uur53273,6%
20 tot 21 uur39253,3%
21 tot 22 uur120324,3%
22 tot 23 uur114314,1%
23 tot 24 uur488293,9%
Samen8.417748100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag99 bezoekers · 312 bekeken
  • Dinsdag98 bezoekers · 451 bekeken
  • Woensdag104 bezoekers · 187 bekeken
  • Donderdag93 bezoekers · 2.909 bekeken
  • Vrijdag109 bezoekers · 3.538 bekeken
  • Zaterdag120 bezoekers · 635 bekeken
  • Zondag125 bezoekers · 385 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag3129913,2%
Dinsdag4519813,1%
Woensdag18710413,9%
Donderdag2.9099312,4%
Vrijdag3.53810914,6%
Zaterdag63512016,0%
Zondag38512516,7%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
7.397 keer bekeken (87,9%), 503 bezoekers (67,2%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
1.020 keer bekeken (12,1%), 245 bezoekers (32,8%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Verba volant scripta manent

↑ Terug naar de berichten