Naar de inhoud

vutter

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202693
Samen93
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202693
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen93
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)93
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)2466
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)74
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)44
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)66
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)2726
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)66
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)33
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)125
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)44
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)44
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)65
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)44
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)22
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)33
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)44
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)2518
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)32
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)41
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)98
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)71
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)22
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)22
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)22
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)88
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)1210
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)6.488101
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)1616
Samen6.927262
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202693
September 202625714
Augustus 20263938
Juli 20262417
Juni 20261312
Mei 20263527
April 20262010
Maart 20262826
Februari 20266.533139
Januari 20264240
December 202572
November 20252.16682
Oktober 202511
September 202511271
Augustus 2025282228
Juli 2025146126
Juni 2025125105
Mei 2025105
April 20253938
Maart 20251412
Februari 202522
Januari 202500
December 202433
November 20241111
Samen9.9181.012
Per jaar
  • 2026 (tot nu)326 bezoekers · 7.000 bekeken
  • 2025672 bezoekers · 2.904 bekeken
  • 2024284 bezoekers · 284 bekeken
  • 20231 bezoekers · 1 bekeken
  • 20223 bezoekers · 3 bekeken
  • 20212 bezoekers · 2 bekeken
  • 20200 bezoekers · 0 bekeken
  • 20193 bezoekers · 9 bekeken
  • 20182 bezoekers · 2 bekeken
  • 20178 bezoekers · 8 bekeken
  • 20161 bezoekers · 1 bekeken
  • 20153 bezoekers · 7 bekeken
  • 20146 bezoekers · 9 bekeken
  • 201312 bezoekers · 12 bekeken
  • 20127 bezoekers · 7 bekeken
  • 201141 bezoekers · 51 bekeken
  • 201034 bezoekers · 63 bekeken
  • 200972 bezoekers · 95 bekeken
  • 200835 bezoekers · 65 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)7.00032621,6%
20252.90467244,4%
202428428418,8%
2023110,1%
2022330,2%
2021220,1%
2020000,0%
2019930,2%
2018220,1%
2017880,5%
2016110,1%
2015730,2%
2014960,4%
201312120,8%
2012770,5%
201151412,7%
201063342,2%
200995724,8%
200865352,3%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur381112,7%
1 tot 2 uur381102,4%
2 tot 3 uur132143,4%
3 tot 4 uur379194,6%
4 tot 5 uur273215,1%
5 tot 6 uur526174,1%
6 tot 7 uur458174,1%
7 tot 8 uur348143,4%
8 tot 9 uur272102,4%
9 tot 10 uur62771,7%
10 tot 11 uur1.124194,6%
11 tot 12 uur1.049153,6%
12 tot 13 uur340256,1%
13 tot 14 uur403286,8%
14 tot 15 uur426358,5%
15 tot 16 uur345174,1%
16 tot 17 uur92225,4%
17 tot 18 uur28194,6%
18 tot 19 uur26153,6%
19 tot 20 uur106153,6%
20 tot 21 uur334153,6%
21 tot 22 uur372194,6%
22 tot 23 uur375122,9%
23 tot 24 uur377153,6%
Samen9.174411100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag55 bezoekers · 1.555 bekeken
  • Dinsdag79 bezoekers · 5.276 bekeken
  • Woensdag47 bezoekers · 90 bekeken
  • Donderdag79 bezoekers · 2.063 bekeken
  • Vrijdag81 bezoekers · 85 bekeken
  • Zaterdag36 bezoekers · 42 bekeken
  • Zondag34 bezoekers · 63 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1.5555513,4%
Dinsdag5.2767919,2%
Woensdag904711,4%
Donderdag2.0637919,2%
Vrijdag858119,7%
Zaterdag42368,8%
Zondag63348,3%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
9.069 keer bekeken (98,9%), 341 bezoekers (83,0%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
105 keer bekeken (1,1%), 70 bezoekers (17,0%)

‹ Terug naar de blog

Meer van vutter

↑ Terug naar de berichten