Naar de inhoud

Mijn PSP werkjes

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 20262447
zaterdag 17 oktober 202622
Samen2469
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 20262447
zaterdag 17 oktober 202622
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202611
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen24710
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)24710
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)2426
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)22
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)33
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)54
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)22
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)33
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)73
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)11
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)11
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)11
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)22
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)21
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)42
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)43
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)32
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)66
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)2222
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)77
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)11
Week 4 (19/1 tot 25/1/2026)22
Week 49 (1/12 tot 7/12/2025)2114
Week 46 (10/11 tot 16/11/2025)2424
Week 45 (3/11 tot 9/11/2025)3736
Week 44 (27/10 tot 2/11/2025)2424
Week 43 (20/10 tot 26/10/2025)2120
Samen698206
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202624710
September 202624610
Augustus 202687
Juli 2026139
Juni 202633
Mei 202654
April 2026117
Maart 202666
Februari 20262929
Januari 202633
December 20252114
November 20256766
Oktober 20255047
September 2025224214
Augustus 2025141131
Juli 20254138
Juni 202543
Mei 202500
April 202576
Maart 202599
Februari 202511
Januari 202500
December 202400
November 202455
Samen1.141622
Per jaar
  • 2026 (tot nu)88 bezoekers · 571 bekeken
  • 2025529 bezoekers · 565 bekeken
  • 202478 bezoekers · 78 bekeken
  • 20232 bezoekers · 2 bekeken
  • 20221 bezoekers · 1 bekeken
  • 20211 bezoekers · 1 bekeken
  • 20201 bezoekers · 1 bekeken
  • 20192 bezoekers · 4 bekeken
  • 20188 bezoekers · 12 bekeken
  • 20173 bezoekers · 3 bekeken
  • 20161 bezoekers · 1 bekeken
  • 201578 bezoekers · 126 bekeken
  • 201450 bezoekers · 63 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)5718810,5%
202556552962,8%
202478789,3%
2023220,2%
2022110,1%
2021110,1%
2020110,1%
2019420,2%
20181281,0%
2017330,4%
2016110,1%
2015126789,3%
201463505,9%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur6573,3%
1 tot 2 uur1183,7%
2 tot 3 uur762,8%
3 tot 4 uur70104,7%
4 tot 5 uur6783,7%
5 tot 6 uur68104,7%
6 tot 7 uur69104,7%
7 tot 8 uur10104,7%
8 tot 9 uur873,3%
9 tot 10 uur12104,7%
10 tot 11 uur11104,7%
11 tot 12 uur883,7%
12 tot 13 uur13125,6%
13 tot 14 uur1094,2%
14 tot 15 uur11104,7%
15 tot 16 uur1083,7%
16 tot 17 uur762,8%
17 tot 18 uur983,7%
18 tot 19 uur1394,2%
19 tot 20 uur11115,1%
20 tot 21 uur26136,0%
21 tot 22 uur6183,7%
22 tot 23 uur873,3%
23 tot 24 uur124104,7%
Samen709215100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag28 bezoekers · 206 bekeken
  • Dinsdag33 bezoekers · 93 bekeken
  • Woensdag29 bezoekers · 35 bekeken
  • Donderdag25 bezoekers · 29 bekeken
  • Vrijdag30 bezoekers · 32 bekeken
  • Zaterdag38 bezoekers · 45 bekeken
  • Zondag32 bezoekers · 269 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag2062813,0%
Dinsdag933315,3%
Woensdag352913,5%
Donderdag292511,6%
Vrijdag323014,0%
Zaterdag453817,7%
Zondag2693214,9%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
395 keer bekeken (55,7%), 145 bezoekers (67,4%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
314 keer bekeken (44,3%), 70 bezoekers (32,6%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Mijn PSP werkjes

↑ Terug naar de berichten