Naar de inhoud

pasblog

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202611
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 20262057
Samen2068
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202611
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 20262057
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202611
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen20810
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)2068
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)11
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)2435
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)144
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)11
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)21
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)22
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)239
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)22
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)22
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)156
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)285
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)52125
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)55
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)44
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)2222
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)84
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)22
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)32
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)2110
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)65
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)44
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)1010
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)1414
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)9086
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)2222
Samen1.275265
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20262079
September 202625810
Augustus 202643
Juli 20262915
Juni 202656638
Mei 20264137
April 20263017
Maart 20262828
Februari 2026139135
Januari 20267673
December 202511
November 202519497
Oktober 202511
September 2025203123
Augustus 2025225192
Juli 2025228182
Juni 20257768
Mei 202500
April 202586
Maart 20251717
Februari 202511
Januari 202544
December 202422
November 20241313
Samen2.3521.072
Per jaar
  • 2026 (tot nu)365 bezoekers · 1.378 bekeken
  • 2025692 bezoekers · 959 bekeken
  • 2024120 bezoekers · 120 bekeken
  • 20231 bezoekers · 1 bekeken
  • 20220 bezoekers · 0 bekeken
  • 20211 bezoekers · 1 bekeken
  • 20200 bezoekers · 0 bekeken
  • 20196 bezoekers · 13 bekeken
  • 20182 bezoekers · 2 bekeken
  • 20174 bezoekers · 4 bekeken
  • 20165 bezoekers · 9 bekeken
  • 20151 bezoekers · 5 bekeken
  • 20142 bezoekers · 3 bekeken
  • 20136 bezoekers · 8 bekeken
  • 20123 bezoekers · 8 bekeken
  • 2011118 bezoekers · 146 bekeken
  • 201031 bezoekers · 45 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)1.37836526,9%
202595969251,0%
20241201208,8%
2023110,1%
2022000,0%
2021110,1%
2020000,0%
20191360,4%
2018220,1%
2017440,3%
2016950,4%
2015510,1%
2014320,1%
2013860,4%
2012830,2%
20111461188,7%
201045312,3%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur37143,0%
1 tot 2 uur18132,8%
2 tot 3 uur34194,1%
3 tot 4 uur25173,7%
4 tot 5 uur53183,9%
5 tot 6 uur56235,0%
6 tot 7 uur30194,1%
7 tot 8 uur29204,3%
8 tot 9 uur135163,4%
9 tot 10 uur21143,0%
10 tot 11 uur33143,0%
11 tot 12 uur50194,1%
12 tot 13 uur70378,0%
13 tot 14 uur191326,9%
14 tot 15 uur75204,3%
15 tot 16 uur98265,6%
16 tot 17 uur125204,3%
17 tot 18 uur160378,0%
18 tot 19 uur73204,3%
19 tot 20 uur72143,0%
20 tot 21 uur47204,3%
21 tot 22 uur113132,8%
22 tot 23 uur651,1%
23 tot 24 uur23143,0%
Samen1.574464100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag61 bezoekers · 335 bekeken
  • Dinsdag89 bezoekers · 633 bekeken
  • Woensdag49 bezoekers · 80 bekeken
  • Donderdag88 bezoekers · 109 bekeken
  • Vrijdag76 bezoekers · 81 bekeken
  • Zaterdag69 bezoekers · 270 bekeken
  • Zondag32 bezoekers · 66 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag3356113,1%
Dinsdag6338919,2%
Woensdag804910,6%
Donderdag1098819,0%
Vrijdag817616,4%
Zaterdag2706914,9%
Zondag66326,9%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
1.238 keer bekeken (78,7%), 363 bezoekers (78,2%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
336 keer bekeken (21,3%), 101 bezoekers (21,8%)

‹ Terug naar de blog

Meer van pasblog

↑ Terug naar de berichten