Al jaren liep ik rond met het idee om aan alle muziek die ik gedurende vele jaren heb gearrangeerd en gecomponeerd op een of andere manier meer bekendheid te geven. Met het maken van dit blog denk ik een goede manier gevonden te hebben. De Blokfluitmuziek omvat enerzijds trio's en kwartetten en anderzijds twee methoden, één voor Algemene Muzikale Vorming m.b.v. de blokfluit en één voor de eerste 3 à 4 jaar van het blokfluitonderwijs.
De koormuziek bestaat uit wereldlijke en kerkelijke muziek, zowel 3 als 4-stemmig.
De meeste stukken zijn a-capella.
De K staat voor koormuziek, de B voor blokfluitmuziek, de M voor de methode voor blokfluit en de SCH voor de AMV-methode. Het cijfer geeft aan of de muziek 2, 3, of 4-stemmig is. Zo ziet u in één oogopslag waar het bericht over gaat. De tekeningen heb ik op de computer gemaakt m.b.v. "Adobe Photoshop" .Zij hebben over het algemeen niets met de muziek te maken.
Ik plaats ze slechts om het blog een wat mooier aanzien te geven.
Statistieken
Samenvatting Bezoekers Techniek Landen
De laatste 7 dagen
Bekeken pagina's Bezoekers
17/10 18/10 19/10 20/10 21/10 22/10 23/10
Toon de cijfers
Dag Bekeken Bezoekers
vrijdag 23 oktober 2026 33 32 donderdag 22 oktober 2026 47 47 woensdag 21 oktober 2026 60 59 dinsdag 20 oktober 2026 55 53 maandag 19 oktober 2026 54 54 zondag 18 oktober 2026 81 81 zaterdag 17 oktober 2026 43 42
Samen 373 368
De laatste 30 dagen
Bekeken pagina's Bezoekers
28/9 3/10 8/10 13/10 18/10 23/10
Toon de cijfers
Dag Bekeken Bezoekers
vrijdag 23 oktober 2026 33 32 donderdag 22 oktober 2026 47 47 woensdag 21 oktober 2026 60 59 dinsdag 20 oktober 2026 55 53 maandag 19 oktober 2026 54 54 zondag 18 oktober 2026 81 81 zaterdag 17 oktober 2026 43 42 vrijdag 16 oktober 2026 161 135 donderdag 15 oktober 2026 305 276 woensdag 14 oktober 2026 62 62 dinsdag 13 oktober 2026 75 75 maandag 12 oktober 2026 76 71 zondag 11 oktober 2026 47 47 zaterdag 10 oktober 2026 80 77 vrijdag 9 oktober 2026 64 63 donderdag 8 oktober 2026 70 68 woensdag 7 oktober 2026 74 73 dinsdag 6 oktober 2026 59 58 maandag 5 oktober 2026 55 55 zondag 4 oktober 2026 56 56 zaterdag 3 oktober 2026 75 75 vrijdag 2 oktober 2026 54 53 donderdag 1 oktober 2026 48 48 woensdag 30 september 2026 58 57 dinsdag 29 september 2026 33 33 maandag 28 september 2026 43 42 zondag 27 september 2026 37 37 zaterdag 26 september 2026 58 56 vrijdag 25 september 2026 52 49 donderdag 24 september 2026 49 49
Samen 2.064 1.983
Per week, de laatste 30 weken
Bekeken pagina's Bezoekers
Toon de cijfers
Week Bekeken Bezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026) 249 245 Week 42 (12/10 tot 18/10/2026) 803 742 Week 41 (5/10 tot 11/10/2026) 449 441 Week 40 (28/9 tot 4/10/2026) 367 364 Week 39 (21/9 tot 27/9/2026) 374 368 Week 38 (14/9 tot 20/9/2026) 3.677 377 Week 37 (7/9 tot 13/9/2026) 583 573 Week 36 (31/8 tot 6/9/2026) 730 724 Week 35 (24/8 tot 30/8/2026) 460 452 Week 34 (17/8 tot 23/8/2026) 549 542 Week 33 (10/8 tot 16/8/2026) 430 427 Week 32 (3/8 tot 9/8/2026) 297 292 Week 31 (27/7 tot 2/8/2026) 285 129 Week 30 (20/7 tot 26/7/2026) 139 69 Week 29 (13/7 tot 19/7/2026) 1.306 29 Week 28 (6/7 tot 12/7/2026) 14 14 Week 27 (29/6 tot 5/7/2026) 21 16 Week 26 (22/6 tot 28/6/2026) 401 286 Week 25 (15/6 tot 21/6/2026) 181 10 Week 24 (8/6 tot 14/6/2026) 14 12 Week 23 (1/6 tot 7/6/2026) 94 85 Week 22 (25/5 tot 31/5/2026) 14 14 Week 21 (18/5 tot 24/5/2026) 46 22 Week 20 (11/5 tot 17/5/2026) 197 29 Week 19 (4/5 tot 10/5/2026) 178 17 Week 18 (27/4 tot 3/5/2026) 10 9 Week 17 (20/4 tot 26/4/2026) 15 10 Week 16 (13/4 tot 19/4/2026) 338 27 Week 15 (6/4 tot 12/4/2026) 11 11 Week 14 (30/3 tot 5/4/2026) 17 15
Samen 12.249 6.351
De laatste 24 maanden
Bekeken pagina's Bezoekers
nov dec jan feb maa apr mei jun jul aug sep okt nov dec jan feb maa apr mei jun jul aug sep okt
Toon de cijfers
Maand Bekeken Bezoekers
Oktober 2026 1.734 1.660 September 2026 5.410 2.086 Augustus 2026 1.938 1.837 Juli 2026 1.640 214 Juni 2026 701 400 Mei 2026 440 87 April 2026 375 56 Maart 2026 4.451 331 Februari 2026 1.502 1.297 Januari 2026 137.406 284 December 2025 3.724 252 November 2025 8.299 324 Oktober 2025 4.571 577 September 2025 5.236 910 Augustus 2025 15.852 1.915 Juli 2025 41.854 1.366 Juni 2025 1.017 471 Mei 2025 15.163 478 April 2025 603 128 Maart 2025 1.069 534 Februari 2025 568 141 Januari 2025 3.403 144 December 2024 315 149 November 2024 808 634
Samen 258.079 16.275
Per jaar Bekeken pagina's Bezoekers
2026 (tot nu)8.252 bezoekers · 155.597 bekeken
20257.240 bezoekers · 101.359 bekeken
202416.521 bezoekers · 19.543 bekeken
2023270 bezoekers · 402 bekeken
20221.213 bezoekers · 1.348 bekeken
2021341 bezoekers · 681 bekeken
2020452 bezoekers · 696 bekeken
2019782 bezoekers · 2.055 bekeken
2018742 bezoekers · 2.141 bekeken
2017722 bezoekers · 1.418 bekeken
20161.017 bezoekers · 1.477 bekeken
20151.610 bezoekers · 2.787 bekeken
20142.490 bezoekers · 3.970 bekeken
20131.793 bezoekers · 2.987 bekeken
20121.886 bezoekers · 3.165 bekeken
20112.200 bezoekers · 4.405 bekeken
2010888 bezoekers · 1.894 bekeken
Toon de cijfers
Bekeken Bezoekers Deel van de bezoekers
2026 (tot nu) 155.597 8.252 17,0% 2025 101.359 7.240 15,0% 2024 19.543 16.521 34,1% 2023 402 270 0,6% 2022 1.348 1.213 2,5% 2021 681 341 0,7% 2020 696 452 0,9% 2019 2.055 782 1,6% 2018 2.141 742 1,5% 2017 1.418 722 1,5% 2016 1.477 1.017 2,1% 2015 2.787 1.610 3,3% 2014 3.970 2.490 5,1% 2013 2.987 1.793 3,7% 2012 3.165 1.886 3,9% 2011 4.405 2.200 4,5% 2010 1.894 888 1,8%
Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.
Op welk uur komen de bezoekers?
Bekeken pagina's Bezoekers
Toon de cijfers
Uur Bekeken Bezoekers Deel van de bezoekers
0 tot 1 uur 6.045 402 4,3% 1 tot 2 uur 6.720 341 3,6% 2 tot 3 uur 7.122 355 3,8% 3 tot 4 uur 6.436 356 3,8% 4 tot 5 uur 6.711 320 3,4% 5 tot 6 uur 8.958 418 4,4% 6 tot 7 uur 6.893 434 4,6% 7 tot 8 uur 5.268 387 4,1% 8 tot 9 uur 7.137 392 4,2% 9 tot 10 uur 7.455 352 3,7% 10 tot 11 uur 7.558 340 3,6% 11 tot 12 uur 7.589 355 3,8% 12 tot 13 uur 7.330 465 4,9% 13 tot 14 uur 8.158 408 4,3% 14 tot 15 uur 7.468 463 4,9% 15 tot 16 uur 8.300 394 4,2% 16 tot 17 uur 7.585 359 3,8% 17 tot 18 uur 7.467 441 4,7% 18 tot 19 uur 7.466 512 5,4% 19 tot 20 uur 7.105 329 3,5% 20 tot 21 uur 6.843 425 4,5% 21 tot 22 uur 7.323 416 4,4% 22 tot 23 uur 6.636 373 4,0% 23 tot 24 uur 6.618 368 3,9%
Samen 172.191 9.405 100%
Op welke dag komen de bezoekers? Bekeken pagina's Bezoekers
Maandag1.189 bezoekers · 16.113 bekeken
Dinsdag1.037 bezoekers · 2.984 bekeken
Woensdag1.445 bezoekers · 4.898 bekeken
Donderdag1.472 bezoekers · 10.670 bekeken
Vrijdag1.494 bezoekers · 37.898 bekeken
Zaterdag1.767 bezoekers · 55.502 bekeken
Zondag1.001 bezoekers · 44.126 bekeken
Toon de cijfers
Bekeken Bezoekers Deel van de bezoekers
Maandag 16.113 1.189 12,6% Dinsdag 2.984 1.037 11,0% Woensdag 4.898 1.445 15,4% Donderdag 10.670 1.472 15,7% Vrijdag 37.898 1.494 15,9% Zaterdag 55.502 1.767 18,8% Zondag 44.126 1.001 10,6%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag) 72.563 keer bekeken (42,1%), 6.637 bezoekers (70,6%)
In het weekend (zaterdag en zondag) 99.628 keer bekeken (57,9%), 2.768 bezoekers (29,4%)
‹ Terug naar de blog