Naar de inhoud

**Eigen Manier **

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 2026683
zaterdag 17 oktober 202622
Samen705
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 2026683
zaterdag 17 oktober 202622
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen705
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)705
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)1246
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)44
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)22
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)33
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)11
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)38.90890
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)55
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)33
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)22
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)22
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)44
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)22
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)109
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)11
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)1984
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)53
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)33
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)99
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)22
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)66
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)22
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)66
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)7270
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)1616
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)88
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)1414
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)1212
Week 4 (19/1 tot 25/1/2026)2424
Samen39.519319
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 2026705
September 202613012
Augustus 202633
Juli 202638.91092
Juni 20261212
Mei 20261716
April 202621519
Maart 20261818
Februari 2026108106
Januari 20268684
December 2025108
November 20251212
Oktober 20253434
September 20251212
Augustus 2025102101
Juli 20258785
Juni 20251918
Mei 202533
April 202565
Maart 202566
Februari 202500
Januari 202500
December 202400
November 202422
Samen39.862653
Per jaar
  • 2026 (tot nu)367 bezoekers · 39.569 bekeken
  • 2025284 bezoekers · 291 bekeken
  • 202443 bezoekers · 43 bekeken
  • 20230 bezoekers · 0 bekeken
  • 20221 bezoekers · 1 bekeken
  • 20211 bezoekers · 1 bekeken
  • 20202 bezoekers · 5 bekeken
  • 20193 bezoekers · 5 bekeken
  • 20184 bezoekers · 9 bekeken
  • 20177 bezoekers · 9 bekeken
  • 201610 bezoekers · 28 bekeken
  • 20158 bezoekers · 34 bekeken
  • 20149 bezoekers · 12 bekeken
  • 201348 bezoekers · 77 bekeken
  • 201262 bezoekers · 129 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)39.56936743,2%
202529128433,5%
202443435,1%
2023000,0%
2022110,1%
2021110,1%
2020520,2%
2019530,4%
2018940,5%
2017970,8%
201628101,2%
20153480,9%
20141291,1%
201377485,7%
2012129627,3%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur1.399153,6%
1 tot 2 uur1.460163,8%
2 tot 3 uur1.460184,3%
3 tot 4 uur1.545112,6%
4 tot 5 uur1.712143,3%
5 tot 6 uur1.658102,4%
6 tot 7 uur1.822153,6%
7 tot 8 uur1.897133,1%
8 tot 9 uur1.842102,4%
9 tot 10 uur1.791112,6%
10 tot 11 uur1.885122,9%
11 tot 12 uur1.957204,8%
12 tot 13 uur1.896194,5%
13 tot 14 uur1.855215,0%
14 tot 15 uur1.775317,4%
15 tot 16 uur1.838235,5%
16 tot 17 uur1.794286,7%
17 tot 18 uur1.846409,5%
18 tot 19 uur1.454235,5%
19 tot 20 uur1.145153,6%
20 tot 21 uur1.448102,4%
21 tot 22 uur1.405122,9%
22 tot 23 uur1.356174,0%
23 tot 24 uur1.385174,0%
Samen39.625421100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag38 bezoekers · 234 bekeken
  • Dinsdag36 bezoekers · 152 bekeken
  • Woensdag21 bezoekers · 25 bekeken
  • Donderdag115 bezoekers · 8.779 bekeken
  • Vrijdag87 bezoekers · 11.234 bekeken
  • Zaterdag74 bezoekers · 11.079 bekeken
  • Zondag50 bezoekers · 8.122 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag234389,0%
Dinsdag152368,6%
Woensdag25215,0%
Donderdag8.77911527,3%
Vrijdag11.2348720,7%
Zaterdag11.0797417,6%
Zondag8.1225011,9%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
20.424 keer bekeken (51,5%), 297 bezoekers (70,5%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
19.201 keer bekeken (48,5%), 124 bezoekers (29,5%)

‹ Terug naar de blog